Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
prawdapunk

Co wybrać ?

Polecane posty

Witam serdecznie !

 

Od dłuższego czasu się zastanawiam jaki serwer wybrać.

W grę wchodzą serwery www.e9.pl // www.netlook.pl // www.linuxpl.com

I tak naprawdę jestem w kropce, raczej linuxpl odpada - jednak dalej nie wiem na który się zdecydować. e9 ma niby słabszą ofertę, lecz jest szybszy, netlook na odwrót...

Czy moglibyście mi pomóc wybrać jeden z nich, bądź polecić jakiś inny :D

Będę niezmiernie wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na netlook i poza tym ,ze były ostatnio poważne awarie i raz stracili wszystkie dane :| to jest całkiem dobrze....

Za utracone dane uzyskałem rekompensatę.... Całkiem dobry kontakt z adminem...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co skladania Cie do tego aby wybrac odsprzedawce uslug firmy z US/Zachodniej Europy zamiast bezposrednio u kupic w firmie w US ?

 

Zastanawiales sie nad jakims polskich uslugodawca ktory ma serwery w Polsce i w przeciwienstwie do wymienionych firm nie posiada czasow pinga > 150-200ms ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybierałbym między e9.pl a livenet.pl z przewagą na livenet.pl :D Trudny wybór. Obydwie firmy dostarczają usuługi na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapraszam do przetestowania 2be.pl przed podjęciem ostatecznej decyzji. Serwery w Polsce, stabilne łącza, obsługa administracyjna on-line.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytar
Witam

 

Zapraszam do przetestowania 2be.pl przed podjęciem ostatecznej decyzji. Serwery w Polsce, stabilne łącza, obsługa administracyjna on-line.

 

Pozdrawiam

To mi trochę spamem zalatuje, nie sam fakt umieszczenia tu reklamy ale to, że Twój hosting jest dużo droższy od wymienionych przez pytającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi zalatuje spamem twoja odpowiedz. Ktos chce cos kupic. Oczekuje na oferty i rady. A to co napisal BartłomiejJ na 100% pasuje do tematu... /przynajmniej na moje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to fakt, że oferta pasuje i nie jest wcale bdb. droga lecz serwery mają śmieszną ilość oferowanego mysql oraz transer(pakiet premium)

 

teraz testuje livenet(pakiet xbig) i naprawdę jest bardzo dobrze :D

A za wszystke propozcyje/uwagi jestem niezmiernie wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli zostało to uznane za spam - przepraszam. "prawdapunk" pytal o oferty, tak tez zaproponowałem nasze rozwiązania, ale ... nie wnikajmy.

 

Co do naszej oferty, fakt, jest droższa niż "serwery" typu h4u i temu podobne, ale w takim razie jak nazwac ofertę home.pl... Transfer - w zdecydowanej wiekszości naszymi Klientami są firmy, które nie wykorzystują nawet połowy otrzymanych limitów, tak więc są one raczej na dobrych poziomach do działalności komercyjnej - niekoniecznie zas może odpowiadać osobom tworzacym strony dla działów download.

 

Tak czy tak, myśle, że livenet to ciekawa oferta i życze wszystkiego dobrego w trakcie testów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm :D Mam od paru tygodni konto na livenecie (1 GB) i sprawuje sie baaardzo dobrze :) Nie zauwazylem jeszcze jakiejkolwiek awarii etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś tu ma shizkę na temat SPAM-u.. co się nie napisze, to "spamem zalatuje".. czy te osoby wiedzą w ogóle co to jest SPAM? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×