Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
majkelnajt

Serwer przekroczony limit - Jaki inny ?

Polecane posty

Witam serdecznie posiadam serwer w nazwa.pl serwer active i mam problem ponieważ przekraczam limit - ilość danych wysyłanych z/do bazy danych na serwer w ciągu doby dokładnie mam około 24 GB na dobę a limit jest 10 GB.

 

Również transfer podaje siega do 40 GB transferu dziennego

transfer www - 23 000 MB

transfer całkowity WWW , FTP , SMTP...) OKOŁO 40 000 MB

 

Liczba żądań HTTP

Parametr określający maksymalną liczbę żądań HTTP w ciągu doby. 0,88 mln

 

Proszę mi doradzić jakiś serwer czytałem o serwerach KEI ale widzę ze największy serwer ma 1000 GB transferu miesięcznie wiec z tego co widać u góry około 40 GB dziennie to starczyło by na około 20 dni chyba ze źle myślę.

 

Dziekuje wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Virtual Private Server, VPS.

Tylko no... to już nie będzie w cenie hostingu w nazwa.pl, ale skoro masz taki transfer, to pewnie nie zapomniałeś tak przy okazji na tym zarobić przynajmniej na utrzymanie + czipsy? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co jesli chodzi oserwery KEI czy ten transfer o ktorym wspomnialem czyli 1000 GB to jest transfer ktory u mnie jest transferem www??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim obciążeniu to conajmniej dedyk, ale jeśli zamierasz jeszcze zwiększyć obciązenie to zastanów się nad jakimś dedykiem.

A jak nie wiesz nic na temat administracji to pomyśl o serwerze zarzadzanym (managed), ale to jak wspomniał @sponsi, są już spore koszta.

,

Co do kei.pl to na ich stronie jest takie info:

Transfer:

 

Transfer - ilość danych przesyłana do i z serwera. 1 GB transferu to średnio 3-5 tys. wizyt miesięcznie. Do transferu wliczany jest ruch ze wszystkich usług: www, poczta, ftp itp. Nie wlicza się natomiast ruchu generowanego pomiędzy bazą danych, a stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wizyt miesięcznie u mnie to okolo 86 tysiecy osob , generujac przy tym 1,6 Mln odslon , co prawda na serwerze w nazwie.pl tylko limit przekraczany jest jeden jak narazie , ilosc danych wysylanych z / do bazy danych serwera w ciagu doby reszta jest jeszcze na poziomie 70% tak wiec szukam czegos co ma wiekszy ten limit bez limitu transferu .

 

Pytalem o provider10+ 5000 gb transferu ale nie wiem czy rocznie czy miesiecznie chodz bez sensu ze na active nie ma limitu transferu a tutaj jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że VPS na dobrej maszynie np. z ultimahost.pl dałby radę spokojnie. Jeżeli mysql znajduje się na tym samym serwerze, to transfer nie jest liczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka, w poprzednim poście chodziło mi o VPSa :), dedyk to w przypadku perspektyw wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogladalem tego ovz.4096MB ale nie wiem czy transfer bedzie ok.

 

Pierwsza sprawa to aby spelnialo wymogi i dzialalo bez problemu nie przekraczajac limitow i jedneczesnie zeby nie byl to mega serwer ktory tez nie bedzie wykorzystany w 100% Jesli chodzi o budzet to w granicach 100 zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS byłby odpowiedni, ale za tą cenę dostaniesz tylko nie zarządzanego o podobnych parametrach.

 

40GB dziennie x 30 dni to już wychodzi Ci transfer 1.2TB (około).

 

Ewentualnie mogę Ci zaoferować Serwer PRO40 o ile nie przekroczysz określonych limitów.

http://mzone-net.eu/index.php?d=probusiness_cp

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz zapytanie do nas na BOK bok@wirtuale.pl Przygotujemy indywidualną ofertę. Zapytaj też o przyłączenie się do naszego programu partnerskiego. Powinieneś przy takich ruchach zarobić nie tylko na utrzymanie i czipsy ale i colę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na roota wystarczy, z managedem będzie problem, chyba, że jakiś taki no słabiutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×