Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

[dedykowane/VPS] najtańszy z łączem 1 Gbps

Polecane posty

Szukam serwera dedykowanego/vps z łączem 1 Gbps w EU lub USA. Jeden warunek - transfer miesięczny ok 2-5TB, najlepiej z tanim trafficem do wykupienia. Procek coś lepszego niż Atom/Sempron, ramu 2-4GB styknie, dysk 1GB też mi starczy. Cena jak najtaniej, dlatego nie kupuję w OVH najtańszego 1 Gbps, bo trochę za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o takiej możliwości, szukałem na forum ovh i kimsufi czy ktoś nie ma na sprzedaż, ale nie znalazłem, a ta opcja byłaby rewelacyjna. Nawet 16 by wystarczyła, ale z tego co czytałem kimsufi mówi, że nic nie wiedzą o 1Gbps, że kimsufi tylko 100 Mbps ma, i to od szczęścia zależy, czy się to 1 dostanie, chyba, że masz jakieś inne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie mają jeden serwer, i trochę za drogi, nie ma też info jaka prędkość. Kimsufi byłaby rewelacja, ale nie widzę nigdzie takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie mają jeden serwer, i trochę za drogi, nie ma też info jaka prędkość. Kimsufi byłaby rewelacja, ale nie widzę nigdzie takiej możliwości.

 

Najniższa prędkość to 100 Mbps, na stronie będą dodane nowe oferty serwerów już wkrótce. W tej chwili realizujemy zamówienia indywidualne, a co do ceny no to cóż takie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie najniższą ofertę z łączem 1 Gbps (dedyk i vps, chociaż wolałbym dedyka) ? Wyraziłem zgodę na otrzymywanie ofert, więc prosiłbym o jej przedstawienie tu bądź na PW.

Edytowano przez YagAA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy VPS na 1 Gbps (wszystkie są na 100 Mbps), tylko serwery dedykowane.

W USA dopłata za łącze 1Gbps u nas wynosi 250 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×