Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FilipS

Zmiany w WHMCS v5

Polecane posty

Witam,

nie wiem czy otrzymaliście newsletter dotyczący zbliżających się zmian w nowej wersji WHMCS.

Przesyłam link do lektury i demka: http://blog.whmcs.com/?t=42703

 

Moim zdaniem zmiany, które wprowadza nowa wersja powinny być wprowadzone już dawno, ale lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewolucji nie zauważyłem, ale dobrze, że rusza się coś w kierunku unowocześnienia tego panelu. Może z czasem nawet do niego wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na funkcje jeszcze nie zaglądałem, ale dziwnie wygląda moim zdaniem użycie Twitter bootstrap w takim projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ogromny pozytyw i włożone sporo pracy. Oczywiście trzeba będzie się znowu naklikać żeby przyzwyczaić się do nowego Panelu.

Moim zdaniem zmiany wyszły im na dobre, minie pewnie sporo czasu zanim wrzucą Nam to do downloadu i aktualizacji. Jak na razie pozostaje Nam podziwiać i rozmyślać co nowego dodadzą.

 

EDIT: Mogliby dodać tworzenie zaawansowanych Formularzy Rejestracji Klientów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

dziwnie wygląda moim zdaniem użycie Twitter bootstrap w takim projekcie.

niby dlaczego? a po co on jest, do oglądania docsów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Nowa witrynka whmcs.com już wisi ;) Bardzo ładnie to wygląda i jest przynajmniej intuicyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby dlaczego? a po co on jest, do oglądania docsów? biggrin.png

Bootstrap na pewno jest bardzo ciekawą propozycją i świetnie komponuje się z ich stroną. Może odniosłem takie wrażenie dlatego, że korzystam z niego do projektów gdzie nie ma jeszcze określonego wyglądu ;).

 

Jeśli chodzi o whcms to wygląda bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja jest już dostępna do pobrania na ich stronie, niestety poprzednie tłumaczenie panelu od strony klient nie działa.

Jeżeli znajdzie się jakaś osoba która zechce go tłumaczyć to chętnie się przyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×