Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KoniecPZPN

KoniecPZPN - szukamy serwera do mailingu na walkę z PZPNem :)

Polecane posty

Witajcie, z tej strony stowarzyszenie S.O.S. dla Polskiej Piłki - akcja Koniec PZPN. Pewnie słyszeliście o ostatnich wydarzeniach w polskiej piłce, zwłaszcza o prezentacji nowej koszulki Reprezentacji, na której zamiast godła Polski zawisło "logo" PZPN? Ten, poprzednie i nadchodzące wybryki działaczy skłoniły nas do decyzji o powrocie do walki ze zdwojoną siłą. :)

 

Do tego potrzebujemy pomocy. Mamy ogromną bazę mailingową - ponad 300 000 osób, ale niestety straciliśmy możliwość wysyłania maili do naszych sympatyków. Dlatego poszukujemy serwera mogącego sprawnie sobie radzić z taką bazą, raz na kilka tygodni - porządnego, by nasze maile nie lądowały w spamie. I pomocy technicznej w konfiguracji i obsłudze - sami nie jesteśmy informatykami. Jesteśmy akcją społeczną, więc w zamian możemy zaoferować tylko (albo aż) reklamę na naszej stronie. Oczywiście nie ma mowy o udostępnieniu, czy sprzedaży tej bazy do własnych potrzeb - to kwestia honorowa.

 

Czy znajdą się wśród Was kibice chcący zrobić coś dla normalności w polskiej piłce? :) Prosimy o kontakt tutaj, lub na kontakt@koniecpzpn.pl

 

Pozdrawiam

Sławomir Bajdas

prezes S.O.S. dla Polskiej Piłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baza pochodzi z legalnegom źródła ?

Skoro z Was tacy pasjonaci to zebranie 50 zł chyba nie będzie problemem -,- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że Hosting za 50zł pociągnie wysyłkę 300k maili biggrin.png

Jeśli taki znasz to biorę bez zastanowienia...

 

Myśle że VPS z odpowiednia konfiguracją będzie dla was najlepszą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważne jaki budżet... 300K ad-hoc nie pociągnie żadna usługa. Prędzej IP ISP wpadną na czarną listę.

Jeśli mailing wysyłacie co kilka tygodni, sugeruję podzielić to na paczki i rozłożyć w czasie.

Innej opcji nie macie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam vps'a za 56 zł brutto , i miesięcznie wysyłam nie całe 200 k emaili , jedynie za konfiguracje płaciłem i jak na razie wszystko działa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, działać, to oczywiście może działać - VPS maile wypchnie.

Pytanie tylko ile z tych 200-300K maili dojdzie.

Jeśli przyatakujesz Onet, WP etc. zbyt dużą ilością maili na raz, to po będzie problem.

Z w.w. powodu wysłanie mailingu != mailing dotarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Baza jest oczywiście legalna. Problem stanowi właśnie dochodzenie tych maili - jak o to zadbać? Serwer VPS wystarczy?

 

Bellerofont: Paczkowanie po ile maili proponujesz? Bo dzielenie mailingu np. na 100 paczek to bardzo średnie rozwiązanie. :( Praco- i czasochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to raczej 99% emaili dociera z mojego VPS'a , bynajmniej na bieżąco otrzymuję często nawet 30-40 k emaili msc.

 

Konfiguracja serwera kosztowała mnie niecałe 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz mi statystyki serwisu to wtedy może zasponsoruje wam vps'a : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×