Skocz do zawartości
Adammik

tani VPS (najlepiej polski)

Polecane posty

Witam

poszukuje VPSa

transfer 50GB/miecha

hdd 5gb

reszta malo istotna moze byc dedyk 100Mhz i 32mb ramu :wink:

Najlepiej polski (ew zagraniczny ale zeby byla latwa zaplata :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co ciekawe. To jest tak naprawdę oferta firmy star-hosting.de,

która to jest resellerem serwerów firmy Netdirekt,

a VPS-y które sprzedaje chodzą na tych właśnie maszynach.

Co lepsze... jeśli kupujesz przez Netdirekt,

to płacisz mniej niż gdybyś kupił bezpośrednio,

a w odwrotną stronę star-hosting sprzedaje serwery z Netdirekt

nie tylko drożej ale obicna też transfer, adresy IP itd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić vpsa do sciagania i wysylania torrentów. Chciałbym się dowiedzieć jak vps z 128 lub 256 ramu poradziłby sobie z tym zadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radziłby sobie bardzo dobrze. Programy obsługiwane z konsoli mają minimalne wymagania sprzętowe. Zwróć za to uwagę, najlepiej wręcz zapytaj, czy DC zezwala na p2p. Niektóre sobie tego nie życzą, np. wspomniany NetDirekt.

 

PS. W temacie torrentów zapraszam do zainteresowania się moją ofertą - póki co jedyny hosting oparty o technologię BitTorrent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment - jeśli dobrze rozumiem (a niemiecki u mnie kuleje) to przy opłacie na rok ta oferta będzie kosztowała w sumie hmm około 150zł? To napewno jest VPS?

 

Bo szukam czegoś bardzo taniego, głównie pod serwer jabbera we wlasnej domenie na max kilku userów. Najpewniej to na jednego - na mnie i ew. jakieś stronki własne, raczej do testowania niż do stałego utrzymania gotowych już projektów. Wie ktoś może czy ruszę na takim VPSie JabberD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co odgrzewac starego tematu.

To jest VPS, i będzie po obecnym kursie Cię wynosić nawet mniej jak 150zł/rok ;)

Myśle że jabberd uciągnie bez problemów, administruje takim vps-em tylko w wersji PRO (to samo + Confixx), w zasadzie nie ma tam nic prócz ekg dla paru osób i kilku malych stron, więc zastosowanie podobne. Jeśli chcesz daj znać na PW to pokaże Ci loady serwa, dostępna pamięć (nie ma gwarantowanej) itp.

Jedyna wadą jest fakt, że często lubi się rebotoować, uptime sięga średnio do 5-10 dni, ale za tą cene nie ma co wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×