Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sony

Tanie i niezawodne konta resellerskie - ocena forumowiczów

Polecane posty

Witam

 

Ponieważ jest tu dużo opinii, porozrzucanych i niepoukładanych, mam prośbę. Prawdopodobnie za jakś czas kupię konto resellera, chcę by było jak najtańsze, ale najważniejsze, by niezawodne. Stąd moja prośba:

 

Niech każdy z was, forumowicze, napisze od 1 do 3 firm, które poleca z firm oferujących konta resellerskie (te dobre+tanie). Chcę się rozeznać, co każdy z was sądzi. Jeśli ktoś jest właścicielem takiej firmy, niech to zaznaczy, na kryptoreklamę się nie nabiorę:P

 

Sam nic nie polecam - bo się na tych fimach nie znam i nie próbowałem jeszcze z żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ jest tu dużo opinii, porozrzucanych i niepoukładanych, mam prośbę. Prawdopodobnie za jakś czas kupię konto resellera, chcę by było jak najtańsze, ale najważniejsze, by niezawodne. Stąd moja prośba:

 

Niech każdy z was, forumowicze, napisze od 1 do 3 firm, które poleca z firm oferujących konta resellerskie (te dobre+tanie). Chcę się rozeznać, co każdy z was sądzi. Jeśli ktoś jest właścicielem takiej firmy, niech to zaznaczy, na kryptoreklamę się nie nabiorę:P

 

Sam nic nie polecam - bo się na tych fimach nie znam i nie próbowałem jeszcze z żadnej.

Gdyby najtańsze było dobre, to nikt by nie kupował droższego. Bardzo tanie konta mogą być dobre przez jakiś czas, ale wraz ze wzrostem liczby użytkowników (których przy niskich cenach trzeba "upakować" wielu) jakość może drastycznie się obniżyć. Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację. Zatem ile powinno kosztować niezbyt duże konto, żebym nie podejrzewał, że jest do bani? I co w końcu polecasz (z nieco droższych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×