Skocz do zawartości
pakarob

WHMCS czy Hostbill

Polecane posty

Mi bardziej pasuje WHMCS, do tego zdaje mi się, że łatwiej o wtyczki do niego, choćby z płatnościami online w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od strony klienta poznałem go całkiem dobrze i przyznam, że jest wyśmienity. Jak znajdę trochę więcej czasu to obiecuję pogrzebać w wersji testowej od strony administracyjnej, chwilowo mam bałagan nieogarnięty i trochę mało czasu na to, żeby na spokojnie się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od siebie polecam WHMCS, jest lekki dla serwera, ma nieograniczone możliwości konfiguracyjne, dobry support, interfejs bardzo wygodny, nawet bez spolszczenia po stronie admina da się w Nim wszystko zrobić i skonfigurować. Bardzo dobra obsługa Crona, dużo skryptów integracyjnych z systemami zarządzania treścią np pod Wordpress taki plugin jest darmowy ;) Grand-Host już istnieje rok i ani razu nie mieliśmy problemów z WHMCS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej pasuje WHMCS, do tego zdaje mi się, że łatwiej o wtyczki do niego, choćby z płatnościami online w Polsce.

 

Hostbill team napisał moduł do obsługi Platnosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak , to widziałem, do WHMCS jest moduł napisany przez transferuj.pl,a jak z domenami np. hrd.pl?. Do WHMCS widziałem oferty na moduł, do Hostbilla trzeba było by zlecić napisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie testuję Hostbilla do jednego projektu i jednak uważam, że support w przypadku Hostbill'a jest lepszy niż w WHMCS.

Samo oprogramowanie też nieco bardziej mnie przekonuje (pomimo, że z WHMCSa korzystam już kolejny rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie masz, wystarczy ściągnąć paczkę i zainstalował. Kilka minut roboty.

Ja również polecam Hostbill, moim zdaniem lepszy niż WHMCS, ale jeszcze jest wiele poprawek, z czasem zostaną naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Hostbill, moim zdaniem lepszy niż WHMCS, ale jeszcze jest wiele poprawek, z czasem zostaną naprawione.

 

Na początku również entuzjastycznie podszedłem do Hostbilla, m.in. ze względu na szybko reagujący support. Niestety zagłębiłem się w ich forum, głównie dział Feature Requests, gdzie użytkownicy proszą o dodanie lub usprawnienie pewnych funkcji. Często są to proste rzeczy w stylu: możliwość tworzenia artykułów w "bazie wiedzy" tylko dla adminów, niestety pomimo że zostało to zgłoszone ponad rok temu nadal nie zostało zaimplementowane.

 

Co więcej, byłem gotowy zapłacić 600zł netto/h (bo tyle kosztuje u nich custom development) za dodanie pewnych funkcji będących mi niezbędnych, lecz w obu przypadkach usłyszałem, że nie będzie to możliwe do zrealizowania.

 

Produkt bardzo fajny dlatego będę bacznie przyglądać się jego rozwojowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×