Skocz do zawartości
Hubertus

www.webperoni.de

Polecane posty

No i o to chodziło. Jestem bardzo wdzięczny Tobie jendrasik i Tobie pixel za pomoc i wytłumaczenie moich problemów. Wielku plus dla Was. Jak będę miał pytania to jeszcze się odezwę w tej sprawie, ale postaram się nie zawracać Wam więcej czasu.

Z podziękowaniami

m1chu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jedynym sposobem płatności za ich usługi jest wpłata na konto bankowe,

co niestety wiąże się z wysokimi opłatami

oraz długim czasem oczekiwania w przypadku realizacji takiej płatności w jednym z polskich banków.

 

Rozmawiałem dzisiaj z ich przedstawicielem handlowym i stwierdzili, że nie ma problemu z paypal'em nawet przy większych kwotach, tylko doliczą prowizje w wysokości 3,9% + 35 eurocentów. Trzeba tylko po zamówieniu wysłać maila z informacją, że chce się płacić paypalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakie informacje pytają się podczas Aktywacji telefonicznej, przy zakupie serwera dedykwoanego ?

 

Co daje promocja "Code für "Kunden werben Kunden" ? Podczas rejestracji można podać osobe polecająca, moze ktoś chce skorzystać przy okazji w rewenżu za pomoc w rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakie informacje pytają się podczas Aktywacji telefonicznej, przy zakupie serwera dedykwoanego ?

 

Jeśli wybierzesz automatyczną (dzwonią bez problemu do polski po podaniu +48) to praktycznie sprowadza się do wciśnięcia 1 żeby przejść dalej w momencie gdy system prosi i wpisania kodu który się otrzymuje mailem. Jedyny problem to chyba w tym że albo idą przez marnego VoIPa albo ktoś marnie nagrał ten automat bo momentami brzmi strasznie bełkotliwie ;> (albo moja znajomość niemieckiego jest nic nie warta to równie prawdopodobne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i bym się skusił na konto w www.webperoni.de lub netdirekt.de, tylko czy u tego drugiego panel jest po angielsku/polsku czy tylko po niemiecku? No i czy dało by rade zamiast tych ichnich linuxow zainstalować slacka i na nim ten ich panelik [wiem wiem, nie na Slackwara, ale najwyrzej bez panelu - dam rade a serwer ma byc tylko dla mnie];-)? Slacka znam dobrze i bardzo lubię, a te nowe dystrybucje jednak pod pewnymi względami się nieco różnią i musiał bym się przestawiać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w webperoni.de inne distro można zainstalować poprzez rescue mode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre to jest? ;)

 

Korzystam od 3 miesięcy - jak na razie bez problemu - dobry kontakt z Adminem ( pomimo tego, że od 2 dni czekam na odpowiedź - ale może coś mu wypadło i nie może odpisać) - wcześniej na każdy problem czy pytanie miałem odpowiedź najpóźniej po kilku godzinach. Niezły ping i uptime. Oczywiście przedłużam korzystanie z ich usług na następne okresy.

Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panel PLESK ktory oni instaluja ma licencje tylko na 10domen tak? Więc może lepiej zainstalować VHCS? Co o tym sądzicie?

 

Jest jeszcze confixx bez limitu domen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze confixx bez limitu domen ;)

 

U nich jako standard jest ten z 10 domenami.

Wczoraj Admin bez problemu załatwił moją prośbę ( tak długi czas oczekiwania spowodowany był nieaktywnym adresem email - akurat to była nasza wina :-) ) - to tak w nawiązaniu do mojego poprzedniego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w webperoni.de inne distro można zainstalować poprzez rescue mode

 

Witam (to jest moj pierwszy post na WHT.pl, wczesniej tylko czytalem),

 

Zainteresowany jestem opcja RootDS mild na webperoni - jest to VPS z gwarantowanym RAM, CPU i dostepem root. Zastanawiam sie jak to jest z modyfikacja parametrow systemu - jadra, oprogramowania bazowego, dystrybucji. Na WHT.pl i WHT.com trafilem na informacje ze w przypadku VPS na Virtuozzo moge miec problemy z modyfikacja jadra. Niestety nie przytocze teraz linkow do konkretnych wypowiedzi. Moze ktorys z uzytkownikow podzieli sie doswiadczeniem w ponizszych kwestiach:

 

1. Czy mam mozliwosc modyfikacji jadra VPSa z webperoni, np. upgradu do nowej wersji, dodania innego systemu pliku?

2. Czy moge zainstalowac tam dowolna dystrybucje Linuxa z obrazu ISO?

3. Jesli odp. na pyt. 2 jest nie, to czy mam mozliwosc aktualizacji preinstalowanego oprogramowania (sshd, apache,jvm), czy administrator webperoni sam tego dokonuje na jakims wspoldzielonym fragmencie systemu tylko do odczytu?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. zależy od metody wirtualizacji - jeśli wszystkie VPSy korzystają ze wspólnego kernela (jak jest właśnie w moim nieulubionym popularnym VZ, używanym przez webperoni), to nie skompilujesz sobie własnego, jeśli natomiast VPSy stoją sobie np. na VMWare to jak najbardziej możesz kompilować kernele wedle własnego widzimisie i do woli.

2. to też zależy od tego na jakim systemie jest postawiony system VPS - przeważnie masz kilka gotowych dystrybucji do wyboru w klikalnym menu - jeśli chcesz poeksperymentować polecam http://unixshell.com/ - masa dystrybucji do wyboru, chodzi sto razy lepiej niż te cuda na Virtuozzo.

3. instalować możesz zawsze wszystko praktycznie do woli :). Choć np. Virtuozzo jakiś czas temu miało problem z podołaniem iptables, teraz chyba jest lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×