Skocz do zawartości
Hubertus

www.webperoni.de

Polecane posty

Witam chcę kupic tam konto 'Lombardo' i czytalem tutaj na forum wiele ofert ale mam pytanie czy trzeba tam placic za 6 misięcy z gory, i moze ktos z was mial tam konto to cos powie na ten temat, server chce uzyc jako shell.

 

 

Tutaj link oferty:

http://skocz.net/himl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie cena wydaje sie ciekawe w stosunku do parametrow, ale nigdy nie korzystalem.

 

Ps. jak mozesz, skroc ten link np. na www.skocz.net bo strona sie jedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba wyciac ten dlugi

 

Hm ? U mnie masz do wyboru dwie wersje - short i long.

Efekt jest jednak ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh robi sie EOT ;] chodzilo o to zeby podmienic link autora post bo jechal stronke :-) wiem ze wywalenie sesionid daje ten sam efekt ;] prosze wywalic moje zbedne posty bo zeszlismy z tematu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Firma Webperoni cieszy się na niemieckich forach dyskusyjnych generalnie bardzo dobra opinią,

niestety jedynym sposobem płatności za ich usługi jest wpłata na konto bankowe,

co niestety wiąże się z wysokimi opłatami

oraz długim czasem oczekiwania w przypadku realizacji takiej płatności w jednym z polskich banków.

Te 6 miesięcy o których wspomniałeś, to jedynie minimalny czas umowy z nimi.

 

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś bardzo zainteresowany współpracą z firmą Webperoni

i dowiadywałem się jakie dodatkowe koszty musiałbym ponieść.

W PKO BP jak również w Pekao SA koszty przelewów transgranicznych

są podobne. Nie są to ceny stałe i zależą od wielkośći przesyłanej kwoty.

Jeśli wysyłasz mniej więcej 40-50 Euro to przyjdzie Ci zapłacić około 60 zł,

a przelew taki dociera na konto odbiorcy nawet po tygodniu.

Dodatkowo aby zrealizować taką płatność musisz się udać do oddziały banku

i wypełnić specjalny druk formatu A4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez jaj.. a nie można płacić jakimś systemem? mTransfer, czy coś? po co darmozjadom zacofanym dać zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj.. a nie można płacić jakimś systemem? mTransfer?

 

Pisałem do tej firmy trzykrotnie w ubiegłym roku i za każdym razem mi odpisywali,

że wnajbliższym czasie nie mają zamiaru wprowadzać jakiejś alternatywy dla sposobu płatnośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba zostanie mi hosteurope albo jakis inny, lub znalezienie osoby majacej konto w niemczech. :/

 

 

Polecacie jakis dedyk root najlepiej jak by to byla zgranica .de .cz .sk .ee .it dobre by byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecacie jakis dedyk root najlepiej jak by to byla zgranica .de .cz .sk .ee .it dobre by byly

Polecam www.netdirekt.de i www.hetzner.de .

Można u nich płacić kartą Visa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam tam serwer kupiony i płacić można miesięcznie ale wyłącznie przelewm zagranicznym.

Sposób na takie zagraniczne przelewy to założenie konta walutowego w KredytBanku (15 minut bez opłat miesięcznych) wpłata żywej waluty w kasie banku i wypełnienie druku Europrzelewu (koszt przelewu 10 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... dziwne, jak sie pytalem ich o mozliwosci oplacania VPS-a to mi odpisali (chodzi o webperoni):

 

-4) the best way will to pay via paypal or wire transfer, we don´t accept

creditcards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem od nich wiadomosc , ze mozna płacic za serwer poprzez Paypal. Czy korzysta ktos z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie wydają się porządni: bardzo szybki kontakt, tylko bardzo mały wybór OSów (Debian Sarge, Suse) więc, jeśli chcesz cPanel to musisz zainstalować inny system a z tym wielu adminów ma kłopot

 

Wysłany Wto Lut 14, 2006 3:35 pm:

 

co do płatności przez PayPal to dodają jakąś dodatkową opłatę ale jest ona niewielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zakupić serwer dedykowany od webperoni.de. Ponieważ mój niemiecki ogranicza się do minimum, chciałbym zadać wam - większym specjalistom kilka pytań na temat tej firmy. Może wypunktuje:

1. zaznacze, że jestem zainteresowany opcją Red Magic v.2. Chciałbym spytać jak to wygląda z instalacją serwera (setup). Pytam ponieważ raz napisane jest, że jest ona darmowa, a raz, że kosztuje 33 euro.

2. domyślnie zainstalowany panel to Plesk. Nigdy niestety nie miałem z nim do czynienia. Dlatego chciałbym spytać, jak bardzo podobny jest on do cPanel'a i o ile trudniejszy od niego? W jakich kategoriach trudniejszy?

3. wiem, że należy wykupić serwer minimum na sześć miesięcy. Czy jest możliwość płacenia jednak co miesiąc?

4. jak wygląda support?

5. i ostatnie pytanie, czy zmieniło się coś w kwestiach płatności? Czy można płacić już przez paypal? A jeśli nie, to jakie opłaty dodatkowe są w wypadku płacenia kartą/przelewem?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad1) biarąc serwer na rok nie płacić za instalację serwera, biorąc na 6 miesięcy placisz

 

ad2) nie wiem używam cPanela

 

ad3)płatność jest co miesiąc

 

ad4)w cenie każdego masz określoną liczbę ticketów na które odpisują bardzo szybko, jeśli chcesz aby coś wykonali na serwerze to kosztuje to 25euro za 15 minut pracy

 

ad5) istnieje możliwość płatności przez PayPal, ale doliczają jakąś symboliczną opłatę. Do tego serwera ok 2,5 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za szybką i rzeczową odpowiedź.

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie waszych odpowiedzi.

1. Na dedyku mam profil administratora? Czyli pełen, ale nie fizyczny dostęp do serwera. Teraz pytanie: skoro mam roota to na serwerze mogę zrobić wszystko tak? Zainstalować sobie np. cpanel za miast pleska, zainstalować serwer shoutcasta, itp - tak?

2. Co oni mogliby takiego wykonywać na serwerze czego ja mógłbym nie zrobić zdalnie na nim? Nie mówię tu o fizycznych rzeczach (do których z wiadomych względów nie mam dostępu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad1) jak cie stac to mozesz sobie sam zainstalowac jaki tylko chcesz panel. wybierasz po prostu na poczatku czysty system, bez panela administracyjnego. do wyboru masz suse albo debiana.

mozesz sobie zainstalowac co ci sie tylko spodoba

 

ad2) oni moga zmienic distro - ty nie - ono jest okreslone z góry. powiem moze w ten sposob - jak dopiero zaczynasz sie bawic serwerami - nie odczujesz jakichs wiekszych ograinczen poza tym.

 

a tak z innej beczki - plesk nie jest wcale taki straszny. trzeba sie do niego przekonac, ale da sie z nim zyc. po co polacic extra za inny panel (i to wcale nie male pieniadze) jak mozesz miec pleska na 30 domen 4 free. tak naprawde te panele sluza do zakladania nowych uzytkowników zakladania im maili baz itd.

do dokladniejszej administracji serwerem zdalnie polecalbym ci webmina (za free) no i oczywiscie program putty i yasta w suse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad1) masz pełen dostęp i możesz instalować co tylko chcesz

 

ad2) możesz zrobić praktycznie wszystko. Podejzewam ze jesli czegos nie da sie zrobic zdalnie to oni to zrobia, ale jak dotad nie mialem takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×