Skocz do zawartości
statys

Tablet na wykłady?

Polecane posty

Model: acer ao522. procek c50, karta graficzna ati 6250

Ogólny indeks wydajności 2.8 w wydajności windows 7 ograniczany przez wydajność cpu. Kolejny najmniejszy parametr 3.5.

Rozdzielczość 1280x960px (chyba, nie mam teraz pod ręką) - wygląda nad wyraz zacnie.

GB ramu. Śmiga bardzo ładnie. Spokojnie wystarcza do codziennych prac - word, excel, powerpoint(nawet jednocześnie) oraz chrome z kilkunastoma kartami otwartymi. Wydajność wideo na zaskakująco wysokim poziomie. Materiały 720p wyświetla płynnie (zarówno flash jak i mkv).

Photoshopa nie uruchamiałem, ale filezilla i pspad ładnie działają na takim ustrojstwie. touchpad reaguje normalnie, multitoucha ma. Taki bajer.

 

Minusy: masakryczny problem z instalacją windowsa. Nie wiem, może mam pecha ale na stronie producenta widnieje informacja - procesor - 64bitowy. Ściągnąłem obrazy ENG i PL z MSDN zarówno wersji z SP1 jak i bez. Nie szło zainstalować z pendrive - mrugający podkreślnik w lewym górnym rogu sygnalizujący że instalacja nie ruszy;-) W końcu - udało się zainstalować win 7 32bit sp1 z msdn (program m$ do tworzenia bootwalnych dysków instalacyjnych nie chciał skorzystać z oryginalnego obrazu pobranego z MSDN).

Jest też wersja z procesorem c60 oraz kartą graficzną ati 6290. Kolega nabył niedawno i masakrą było znalezienie części sterowników bo takiego procesora i karty graficznej nie ma (nie było tydzień temu) na stronach producentów. Standardowe sterowniki nie działały. W końcu znaleźliśmy jakąś paczkę której nie szło znaleźć i w końcu udało się zainstalować.

 

 

Ot, taki mały user experience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×