Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chudy92

[reseller] Mały pakiet pod małą działalność

Polecane posty

Witam.

 

Potrzebuję konta do zakładania i utrzymywania stron klientów. Na start potrzebuje niewielki parametry. Mam kilka wymagań:

-> na miesiąc mogę wydać 30 zł z VAT lub 20 bez ;]

-> obsługa poprzez DA bo uważam że jest w miarę przyjazny (oczywiście w języku Polskim)

-> serwer stabilny lokalizacja PL albo Niemcy.

-> sprawna pomoc i obsługa mojej osoby :)

Przeglądałem wiele tematów ale oferty są zbliżone. Zastanawiam się nad dwiema firmami. Hekko oraz Unix.

Fajnie by było abym mógł "przelewać" niewykorzystane mb na inne kona ( nie pamiętam jak to sie zwie :P)

Jeżeli jakaś firma oferuje obsługę serwera z pozycji telefonu komórkowego to stawiam ją na pierwszym miejscu :D

Proszę o oferty najmniejszych kont reseller'ów oraz krótko dlaczego warto wybrać akurat tę ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

W tej cenie uphost.pl

 

Przestrzegam przed firmą freecast.pl nie ogarnięty admin.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem. Wszystko fajnie tylko mnie ich strona odstraszyła... Nie wiedzieć czemu od razu po przejrzeniu zamknąłem.

 

Nieogarnięty to szerokie pojęcie- możesz coś więcej powiedzieć o freecast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Nieogarnięty to szerokie pojęcie- możesz coś więcej powiedzieć o freecast?

 

Każde zadanie im zajmuje szmat czasu nawet to najprostsze.

 

Swojego czasu u nich e-mail podawany na stronie nie działał , a rozmowa telefoniczna to jest bajka.

 

Polecam ciekawy artykuł o tej firmie klik

Edytowano przez Marshall (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty.

 

Konta Reseller na serwerach Dell z dyskami SAS, panel administracyjny WHM/cPanel + RVSKIN + Instalatron

 

Najtańsza opcja już od 30 złotych miesięcznie za RES10 (10GB hdd).

Przy opłacie na rok z góry 2 miesiące gratis, czyli taki pakiet otrzymujesz za 300 złotych.

 

Link do oferty: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=reseller

 

Limit CPU na każde subkonto reseller to 10% na jeden rdzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w Castpolu na boka, może sprzedadzą Ci resellera

Właśnie szukałem i i się zdziwiłem że resellera nie sprzedają

Zapraszam do naszej oferty.

 

Konta Reseller na serwerach Dell z dyskami SAS, panel administracyjny WHM/cPanel + RVSKIN + Instalatron

 

Najtańsza opcja już od 30 złotych miesięcznie za RES10 (10GB hdd).

Przy opłacie na rok z góry 2 miesiące gratis, czyli taki pakiet otrzymujesz za 300 złotych.

 

Link do oferty: http://www.mzone-net....php?d=reseller

 

Limit CPU na każde subkonto reseller to 10% na jeden rdzeń.

 

Dzięki za ofertę

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde zadanie im zajmuje szmat czasu nawet to najprostsze.

 

Swojego czasu u nich e-mail podawany na stronie nie działał , a rozmowa telefoniczna to jest bajka.

 

Polecam ciekawy artykuł o tej firmie klik

 

Hmm proszę wziąć pod uwagę tylko fakt że nie mamy 10 klientów których można obsłużyć w ciągu kilku minut . naucz się być cierpliwym każde zgłoszenie realizujemy najszybciej jak tylko to możliwe odnośnie art. taka sytuacja miała miejsce i zgodnie z obietnica każdy klient dostał od nas 30 dni korzystania z usługi za free ,co prawda nie wiemy jak to się stało że autor artykułu żali się , że serwer Vps został zablokowany skoro reszta serwerów VPS była aktywna . Zbieg okoliczności?.

 

Jednakże zachęcam do skorzystania z oferty reseller choćby nawet na test wtedy sam się przekonasz czy warto czy nie :)

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Hmm proszę wziąć pod uwagę tylko fakt że nie mamy 10 klientów których można obsłużyć w ciągu kilku minut

 

Nie kompromituj się lolek, bo to co ty i ta twoja firma wyczyniasz jest poniżej krytyki, nieudolnie bronisz opinii swojej firmy.

 

PW: Dziękuje za minusy

Edytowano przez Marshall (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Zapraszam do Nas: http://grand-host.pl/oferta/hosting/dla-sprzedawcow/

 

cPanel PL, WHMCS PL,

Support 24/5 w weekendy na sms lub telefon,

Markowe serwery HP Proliant (redundantne zasilanie, upsy, RAID sprzętowy, pamięci RAM z korekcją błędów) zlokalizowane w Polsce - BDC,

Profesjonalna obsługa Klienta od początku do końca trwania umowy,

Jakość = Cena,

 

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej Wywrocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było abym mógł "przelewać" niewykorzystane mb na inne kona ( nie pamiętam jak to sie zwie :P)

Chyba chodzi Ci o overselling. U nas jest dostępny.

 

Jeżeli jakaś firma oferuje obsługę serwera z pozycji telefonu komórkowego to stawiam ją na pierwszym miejscu :D

Do DirectAdmina jest aplikacja na iphona i androida, gdybyś miał któryś telefon z tym cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapytaj w Castpolu na boka, może sprzedadzą Ci resellera

Niestety, nie sprzedajemy kont typu Reseller.

 

Pozdrawiamy,

Ekipa CastPol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..odnośnie art. taka sytuacja miała miejsce i zgodnie z obietnica każdy klient dostał od nas 30 dni korzystania z usługi za free ,co prawda nie wiemy jak to się stało że autor artykułu żali się , że serwer Vps został zablokowany skoro reszta serwerów VPS była aktywna . Zbieg okoliczności?.

 

Jednakże zachęcam do skorzystania z oferty reseller choćby nawet na test wtedy sam się przekonasz czy warto czy nie :)

 

Tak się składa, że autor artykułu czasami jeszcze zagląda w statystyki i zerka skąd przychodzą odwiedzający. Proszę nie sugerować, że piszę nieprawdę. Nie mam powodu żeby to robić. Moje konto zostało zdezaktywowane mimo obietnicy. Trzymam maile w razie czego :)

 

Po prostu ktoś to przeoczył i nie miałbym pretensji gdyby nie fakt, że trochę Wam się tych wpadek już nazbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Witam.

chudy92 user_popup.png

 

Dlaczego odstrasza Cię nasza strona ?

 

Nie liczy się wygląd lecz stosunek jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Nas: http://grand-host.pl...la-sprzedawcow/

 

cPanel PL, WHMCS PL,

Support 24/5 w weekendy na sms lub telefon,

Markowe serwery HP Proliant (redundantne zasilanie, upsy, RAID sprzętowy, pamięci RAM z korekcją błędów) zlokalizowane w Polsce - BDC,

Profesjonalna obsługa Klienta od początku do końca trwania umowy,

Jakość = Cena,

 

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej Wywrocki

Dzięki za ofertę. Wezmę pod uwagę :)

 

Chyba chodzi Ci o overselling. U nas jest dostępny.

 

 

Do DirectAdmina jest aplikacja na iphona i androida, gdybyś miał któryś telefon z tym cudem ;)

No niestety jeszcze się nie zaopatrzyłem w androida :D. Myślę o zakupie tabletu więc wasza oferta jest coraz bliższa mym wymaganiom

 

Witam,

 

Niestety, nie sprzedajemy kont typu Reseller.

 

Pozdrawiamy,

Ekipa CastPol

A można wiedzieć z jakiej przyczyny? Swego czasu mieliście dobrą ofertę :)

 

Witam.

chudy92 user_popup.png

 

Dlaczego odstrasza Cię nasza strona ?

Bo tak wszedłem i mam przed oczyma wielką tablicę. Lekko się obawiam bo wydaje mi się że źle strona jest załadowana. Po chwili odkrywam że więcej treści jest niżej. Ogólnie rzecz biorąc nie jest zła tylko ja odczuwam taki dziwny lęk jak ją przeglądam :P

 

Nie liczy się wygląd lecz stosunek jakości do ceny.

 

Wygląd sie liczy. Jeżeli ktoś jest wzrokowcem i mu sie strona niespodoba to już więcej do niej nie wróci. Jeżeli grafika czy też zagospodarowanie jest złe na stronie to nie świadczy to dobrze o firmie (osobiście to nie wchodzę w tedy w żadne układy- choćby mieli resellery za 5 zł )

Wygląd sie liczy. Co do jakości to jeżeli strona jest do .... :) to świadczone usługi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Wygląd sie liczy. Jeżeli ktoś jest wzrokowcem i mu sie strona niespodoba to już więcej do niej nie wróci. Jeżeli grafika czy też zagospodarowanie jest złe na stronie to nie świadczy to dobrze o firmie (osobiście to nie wchodzę w tedy w żadne układy- choćby mieli resellery za 5 zł )

 

To trochę złe podejście , gdyby była tam piękna kobieta to też byś to kupił , a później płakał iż serwer leży czy robił inne problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marshall, na pewno nie kupiłby od firmy która ma nieschludną stronę. Dobrze prezentująca się strona, już na wstępie wyrabia dobre zdanie o firmie, bo jeśli tej zależy to wyłoży kilkaset złotych na to żeby jakoś wyglądać w sieci. Jak zobaczysz witrynę mało czytelną, nieestetyczną, to wykupisz przez nią jakieś usługi? Nie można zwracać całkowicie uwagi na wygląd, ale on też jest ważny. Trzeba tylko zachować równowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wygląd jest ważny i to bardzo. Strona pisana na kolanie klienta odstraszy i ten nie zdecyduje się na zakup usługi. Wypasiona ale i stonowana strona zatrzyma klienta na dłużej (chyba że będą tam brednie nawpisywane) i jest większa szansa że ten zdecyduje się skorzystać z usług danej firmy. Grunt to dobra strona pod względem merytorycznym, wizualnym no i jakość świadczonych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra czytałem temat z tydzień temu ale nie miałem jak odpisać. No więc czy ktoś coś jeszcze może mi zaoferować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90GB transferu, 12GB pojemności, reszta bez limitu, DirectAdmin PL, polska lokalizacja - 26zł. Wiem, że nasza strona nie prezentuje się najlepiej, ale na nią przyjdzie czas (jak i na panel z opłatami). Gdyby był Pan zainteresowany taką ofertą, proszę się odezwać to przyznam resellera na testy i dalszą decyzję pozostawiam Panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FriendlyHost, to nie przezroczyste logo jest po prostu.. ekchem :D jak przeczytałem "FriendlyHost jest wprawdzie nową marką, jednak mamy doświadczenie w tej branży" i spojrzałem na te strone i logo to opinia sama się pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeap, przepraszam wszystkich, że nie mam ślicznej strony z animacjami w jQuery, wolałem poświęcić czas maszynie i usługom. Jak to mówią, nie szata zdobi człowieka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×