Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
d

Ocena strony serwisu hostingowego

Polecane posty

Od razu zaczne konkretnie:

jesteśmy maleńkim krzaczkiem, nie pobieram żadnych opłat za hosting (bo niby za co:P), reklamy google nie sa moje, SMS-Premium nieaktualne ;):)

 

Prosze o ocenę strony:

www.steko-host.be

 

Jak narazie hostuję jakies 15 kont :) [tu pare sczegułów : www.dpriv.be/rejestracja]

 

Proszę, odpuśmy sobie komentarze co do mojej nikłej profesjonalności wiem jaka jest Wasza opinia na temat "krzaczków" :) Robi.e to _tylko_ dla nabycia doświadczenia w tej dziedzinie...

 

PS. Dla osoby, która pierwsza znajdzie literówkę konto 50 MB gratis :) [ironia, sarkazm]

 

!!NEW!! MOŻECIE SPRAWDZIĆ UPTIME TUTAJ [jest to druga domena na tym samym koncie:

http://www.siteuptime.com/statistics.php?I...4&&UserId=41863

 

 

Pozdrawiam,

XOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona taka...

 

...zwykła :-)

 

Ale przynajmniej nie męczy oczu...

 

jesteśmy maleńkim krzaczkiem

uuuuważaj, bo wybuchnie gorąca dyskusja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho..wiedziałem!

Ale widziałem gdzieś na tym forum fajne stwierdzenie, że krzaczki nie sa złe o ile nie chcą nikomu zaszkodzić i że ktoś "nie ma nic przeciwko krzakom" :-)

 

Ok, wiem ale wiekszosc z hostowanych kont to znajomii, a mam resellera to się dzielę za darmo...

 

Naprawdę nie chcemy _nic_ za hosting...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi link do GG w dziale kontakt wskazuje na numer wyżej :> mały błądzik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No taka "małokrzaczkowa" grafika, nawet trochę słabiej.. no i którą grafikę z tej stronki zrobiłeś tak naprawdę sam od początku do końca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że nie skopiował tego tła

hehe jakiego tła :-)

 

@Sponsi domniewa (tak mi sie wydaje) czy aby napewno nie skorzystaliście z gotowego szablonu edytując go tylko do swoich potrzeb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
top był zrobiony przez kogoś tam
ale tylko top ? bo chodzi o to czy grafika jest wasza, i tylko zakodziliście podstrony, czy całość autorska :-)

 

webhostingtalk.pl - NIE dla idiotów ;) ?

 

coś nie tak z moim podpisem ? :-)

 

 

//edit:

przy okazji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82400379

 

Czy taki serwer miałby jakiekolwiek zastosowanie w dzisiejszym

hostingu?

 

Uhh, wg mnie maszyna bardzo słaba, chyba że do użytku na własną stronę. I chciałbyś podpiąć ją do domowego łącza typu DSL i świadczyć na tym hosting ? :-) Jeśli chciałbyś umieścić w DA to myśle że już lepiej zainwestować w dobrą maszynę niż np. płacić 400 zł miesięcznie za utrzymanie u nich takiej maszyny do tego na słabym łączu :-) Osobiście odradzam inwestycji w "graty" :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chciałbyś podpiąć ją do domowego łącza typu DSL i świadczyć na tym hosting ?
Ubawiłem się jak to przeczytałem... ;)

 

Jeśli chciałbyś umieścić w DA to myśle że już lepiej zainwestować w dobrą maszynę niż np. płacić 400 zł miesięcznie za utrzymanie u nich takiej maszyny do tego na słabym łączu

DA-> nie wiem co to ?:)

Ciekawi mnie pewna rzecz... skoro kolokacja własnego serwera kosztuje 400 zł to dlaczego czesto serwery dedykowane kosztuja prawie tyle samo?

Chyba bardziej opłaca im się utrzymywać szyjść sprzęt niż wynajmowac własny...No ale ja jestem newbie w tej dziedzinie wiec sie nie odzywam...

 

coś nie tak z moim podpisem ? Smile
Wręcz przeciwnie - jest genialny :)

 

 

2/10

No cóż ja bym dał wiecej :-)

 

ale tylko top ? bo chodzi o to czy grafika jest wasza, i tylko zakodziliście podstrony, czy całość autorska

 

Co do całości to est autorsja - TOP robił "jakiś tam grafik" i jeszcze nam literówkę rąbnął... :[

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, pomyłka, nie DA, tylko DC, czyli Data Center, czyli miejsce gdzie mozesz postawic swoja maszynke, podpiac do ich lacz i trzymac ja w klimatyzowanych pomieszczeniach z 24/h obsluga techniczna. Wiesz no cene 400 zl to tak strzelilem w ciemno, ale to zalezy od lacza jakie chcesz zeby Ci podpieli - nie wiem nic wiecej na ten temat wiec o wiecej pytaj pozostalych userow :-) Bo nigdy nie korzystalem osobiscie z uslug DC...

 

Hehe, dzieki za opinie o podpisie :-)

 

Ale osobiscie (jesli myslicie powaznie o hostingu w przyszlosci) to zainwestowal bym w jakiegos grafika, bo wyglad serwisu pomimo wszystko jest ważny, bo wiele osób ominie wielkim łukiem brzydką stronę nawet jeśli oferuje usługi na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DC to juz wiem co to jest ;)

 

A jakie sa różnice w cenie serwera dedykowanego - a samej kolokacji kiedy mam własny serwer (z tym już liczą się ogromne koszty, tak wiem:P)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Dla osoby, która pierwsza znajdzie literówkę  

 

Wbudowane w cPanel narzedzie o ktorym piszesz nazywa sie FTP "manager" a nie "menager" (zrobiles literowke). Jesli chciales napisac ten wyraz w jezyku polskim, to takze zrobiles literowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL

Akurat nie o to mi chodziło (ale dzieki za uwagę), tamta literówka (już poprawiona) była w topie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL

Akurat nie o to mi chodziło (ale dzieki za uwagę), tamta literówka (już poprawiona) była w topie.

 

W takim razie miales dwie :)

Skontaktuj sie ze mna poprzez PM w sprawie konta 50 MB.

Bede miec mozliwosc sprawdzenia serwera :)

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×