Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mateq

Darmowy hosting do testów

Polecane posty

Poszukuje darmowego hostingu do testowania różnych skryptów itd. Czyli nie będzie tam praktycznie żadnego ruchu :)

Nie mam jakiś wielkich wymagań, nie zależy mi na dużej przestrzeni ani na dużym transferze.

Wymagam:

Aby ten hosting nie padał często i zależy mi na takim któremu można zaufać, czyli że mogę być pewny że zaraz nie znikną z rynku.

Chcialem założyć na 000webhost ale tam już czekam prawie tydzień na aktywację.

Hosting może być zagraniczny lub polski

Edytowano przez mateq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompie postawic nie mogę bo niekiedy będę potrzebował pokazać demo komuś, widziałem uphost.pl tylko nie wiem czy taki darmowy hosting długi u nich wytrzyma czy zrezygnują po kilku miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompie postawic nie mogę bo niekiedy będę potrzebował pokazać demo komuś, widziałem uphost.pl tylko nie wiem czy taki darmowy hosting długi u nich wytrzyma czy zrezygnują po kilku miesiącach

 

A jakie to ma znaczenie, przecież to bezpłatny hosting. Dostajesz całkowicie za darmo, nic nie płacisz, więc w czym masz problem.

Albo kupujesz płatną usługę i żądasz odpowiedniej jakości (czyt. SLA, supportu), albo bierzesz za darmo i zapomnij o supporcie i jakichkolwiek gwarancjach.

 

Jest przysłowie: "Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda ..."

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu szukasz do testów, czy szukasz po prostu darmowego miejsca na swoje zabawki?

Dla mnie testy to coś na zasadzie - działa, to fajnie; nie działa, to lekko poprawiam i jeszcze raz sprawdzam.

Nijak pod to pojęcie nie można podpasować wymagania stuprocentowej dostępności, czy też tego, że firma nie zniknie za parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@kafi, stawiam że poprzez "do testów" rozumie maszyne gdzie będzie mógł sobie coś postawić i testować różne dziwne rzeczy, a potem komuś pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są nie tyle same testy, co "test showroom". W takim wypadku szukanie darmowego hostingu chyba mija się z celem, lepiej zapłacić kilka złotych za choćby minimalną gwarancję dostępności, której w przypadku darmówek raczej nikt nie daje (gwarancji "na gębę" nie liczę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na darmowym nie masz gwarancji i guzik potestujesz bo połowa opcji wyłączona, limitowana albo zablokowana. Kup najtańszy pakiet i miej jakość. Ludzie, kiedy się w końcu nauczycie że za darmo to nawet nikt wam kopa nie zasadzi. Za jakość trzeba płacić, tak samo za gwarancję, można bulić 5 zeta per miesiąc a można i 900 zeta, ale wtedy jest JAKOŚĆ i GWARANCJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu do testów kupiłbym hosting w dowolnej firmie. Np w mzone masz pakiet kosztujący 54zł/rok i na pewno taki wystarczy pod twoje aplikacje czy co tam chcesz testować. W każdym razie jakbyś potrzebował zwiększyć jakiekolwiek parametry w php lub włączyć funkcję, która jest wyłączona to tylko piszesz ticket i w ciągu 24 godzin masz to o co prosiłeś.

 

A do do hostuje,tk <- tylko czekać aż dot.tk znowu zrobi masowe usuwanie domen lub doklejanie reklam do nich wink.png

Edytowano przez bartez119 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×