Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dexieco

Sprzedam netbooka TANIO

Polecane posty

To co Ty w końcu sprzedajesz? Netbooka czy laptopa ?

 

Laptop przed schowaniem do szafki był sprawny, a więc nie daję na niego gwarancji a więc nie przyjmuję zwrotu i nie życzę sobie negatywa .

Chyba coś Ci się pokiełbasiło, taki tekst piszę sie gdy coś jest niesprawdzone (czyli w domyśle uszkodzone) i wtedy nie daje się gwarancji a jak sprzedajesz sprawny sprzęt w.g twojego opisu a przyjdzie niedziałający to negatyw i zwrot zasłużony.

A tak swoja drogą to jest to złom, który należy na gratowisko oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z takim czymś lepiej iść do muzeum, jak sprawny to może w nagrodę wymienią ci na porządną maszynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co Ty w końcu sprzedajesz? Netbooka czy laptopa ?

 

 

Chyba coś Ci się pokiełbasiło, taki tekst piszę sie gdy coś jest niesprawdzone (czyli w domyśle uszkodzone) i wtedy nie daje się gwarancji a jak sprzedajesz sprawny sprzęt w.g twojego opisu a przyjdzie niedziałający to negatyw i zwrot zasłużony.

A tak swoja drogą to jest to złom, który należy na gratowisko oddać.

 

Jeżeli nie masz zamiaru kupować to swoje komentarze zostaw dla siebie, przed schowaniem do szafki na dysku ATA działał, teraz do biosu wchodzi i prosi o bootwanie. Teraz nie posiadam takiego dysku aby to sprawdzić więc . Opisane są przebarwienia na matrycy i badpixele więc nie życzę sobie negatywa, widzisz co kupujesz więc ..

 

@pawel_15

Jeżeli znasz jakieś muzeum co wymieni mi to na chociaż kość ram ddr1 512 mini to ok .

Edytowano przez Dexieco (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Parametry :

Procesor P3 700 mhz

Ram SDRAM 512 mb

Dysk BRAK (przelotka i ramka jest)

Matryca posiada przebarwienie i bad pixele.

hahaha poprawiłeś humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dyskusyjne a nie słup ogłoszeniowy sprzedaży nie-wiadomo-czego. Więc fochy w stylu

Jeżeli nie masz zamiaru kupować to swoje komentarze zostaw dla siebie

zostaw dla siebie :P

Z resztą - opis wprowadza w błąd, bo w tamtych czasach o netbookach to jeszcze nie śniono.

Chyba, że dla Jaśnie Pana Klimka notebook i netbook to jest całkowicie to samo. Tak jak i KJK Chrom vs KJK Chrumcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu szydzicie z tego sprzętu. Wiekowy, fakt, ale do serwisowania ECU starszych samochodów jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dyskusyjne a nie słup ogłoszeniowy sprzedaży nie-wiadomo-czego. Więc fochy w stylu

 

zostaw dla siebie :P

Z resztą - opis wprowadza w błąd, bo w tamtych czasach o netbookach to jeszcze nie śniono.

Chyba, że dla Jaśnie Pana Klimka notebook i netbook to jest całkowicie to samo. Tak jak i KJK Chrom vs KJK Chrumcia :)

 

Rozróżniam w przeciwieństwie do ciebie net booka od notebooka. Niektóre specyfikacje podają go jakoe netbooka, a nie które jako notebooka.

Jeżeli masz jakieś UWAGI do firmy napisz .

 

//

Proszę moderatora o zamknięcie, człowiek chce się pozbyć starocia to będą komentować. Z roku na rok reputacja tego forum spada przez takich ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne... bo ja wszędzie w HP widziałem je jako HP OmniBook XXXX Notebook PC.

Przejrzałem nawet stary manual od Omnibooka 6000, który mi został w szufladzie. I słówka netbook tam nigdzie nie ma.

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pokaż, która specyfikacja tak pokazuje, bo strona hp i wyniki z google pokazują, że to notebook.

 

Wrócę jeszcze do Twojego przekonania o nieprzyjmowaniu negatywa. Załóżmy, że kupiłem u Ciebie to ustrojstwo i wkładam dysk twardy i nie chce działać i co teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Tego gówna nikt nawet jako kalkulator - bo do tego się tylko nadaje (jeśli w ogóle działa) - nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tego gówna nikt nawet jako kalkulator - bo do tego się tylko nadaje (jeśli w ogóle działa) - nie kupi

 

Przynajmniej za taką cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@regdos

Mój błąd w nazwie tematu, co do dysku. napisane jest, że 'nie biorę odpowiedzialności za sprzęt. jeżeli Ci tak zależy.. To specjalnie dla ciebie pożyczę dysk i sprawdzę czy działa, lecz w takim wiekowy sprzęcie zawsze może coś walnąć i nie mam zamiaru później aby ktoś miał ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca ten dell ma dysk i raczej dobrą matryce a autor sprzedaje bez dysku i z przebarwianiami i badpixelami na matrycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dokońca widzę tam informację aby dysk posiadał. Równie dobrze też mógłbym dorzucić do niego dysk tylko bym wtedy zaczął od 120 zł . Co napewno byłoby nie opłacalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narobiło się tego złomu na rynku parę lat temu i jakoś się otrząsnąć z tego nie możemy. Tak naprawdę to za wzięcie tego powinieneś jeszcze dopłacić komuś, bo jedyne do czego się ten złom nadaje to utylizacja, która kosztuje. Transfer zużyty podczas dyskusji o tym padle pewnie był więcej wart niż sam sprzedawany obiekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfer zużyty podczas dyskusji o tym padle pewnie był więcej wart niż sam sprzedawany obiekt.

 

Poprawiłeś mi humor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer zużyty podczas dyskusji o tym padle pewnie był więcej wart niż sam sprzedawany obiekt.

 

hahahahahaha to mnie rozwaliło

 

Co do tematu to nikt o zdrowych zmysłach tego nie kupi, ewentualnie za 15zł, ale jest pytanie: Czy warto skoro przesyłka wyjdzie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Cena 60zł... Prawie jak kostka pamięci DDR 1GB 400... :)

 

Z czego kostka warta 2-3 razy więcej od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×