Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HDS

Z: Opinie o 1&1

Polecane posty

Przeczytaj regulamin zamiast czekać aż ktoś to zrobi za Ciebie i Ci odpowie ;)

 

W tym problem ze nie wiem gdzie on sie znajduje , podczas zamawiania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem ze nie wiem gdzie on sie znajduje , podczas zamawiania ?

 

http://www.1and1.pl/xml/order/Gtc

http://www.1and1.pl/xml/order/TcSpecial

 

A w nim:

1.5. Limit parametru Uslugi Hostingu – wskaznik transmisji danych lacza internetowego, mierzony w bitach na sekunde podczas korzystania z Urzadzen 1&1.

 

1.9. Cennik Uslug 1&1 - aktualnie obowiazujacy cennik Uslug 1&1, stanowiacy wykaz Uslug 1&1 wraz z zestawieniem rodzaju i wysokosci oplat, opublikowany na stronie internetowej www[…..]pl.

( ten adres nie został błędnie skopiowany z regulaminu - on taki tam jest ;) )

 

1.15. Domena-numeryczny adres IP identyfikujacy urzadzenie sieciowe, któremu przypisana zostala nazwa domeny wskazana przez uzytkownika, z wykorzystaniem której przy uzyciu wyszukiwarki internetowej mozliwa jest identyfikacja okreslonej domeny w sieci

 

Na tym ostatnim skończyłem czytać - bo widać zbyt mało pochłonąłem %%, żeby zrozumieć, o co tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5.2.

1&1 nie ponosi odpowiedzialnosci za szkody Uslugobiorcy powstale w wyniku:

(...)

 

d) sily wyzszej,

 

LOLWUT?!

 

6.14.

Zabronione jest:

(...)

e) wykorzystywanie Uslug 1&1 w celu swiadczenia uslugi chat-room chyba, ze powyzsze wynika z tresci danego Regulaminu szczególnego.

 

Ciekawe, czy za shoutboxy będą banować :>

 

14.4.

Stronom przysluguje prawo do wypowiedzenia Umowy w kazdym czasie i bez obowiazku podawania przyczyny z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Wypowiedzenie powinno zostac doreczone drugiej Stronie w formie pisemnej.

 

Czyli powiedzmy 2 miesiące przed końcem okresu próbnego (darmowego?) muszę wysłać do nich list?

 

18.1.

 

W przypadku wystapienia Sily wyzszej 1&1 jest uprawnione do wypowiedzenia Umowy. Pod pojeciem Sily wyzszej nalezy rozumiec okolicznosci oraz zdarzenia pozostajace poza kontrola Stron, których to Strona nie byla w stanie przewidziec w dniu podpisania niniejszej Umowy ani tez mu zapobiec, które nie jest skutkiem dzialania Strony. Takie wydarzenia to np.: wojna, strajk generalny, pozar, powódz, epidemia, uniemozliwiajace realizacje Umowy akty administracji panstwowej lub samorzadowej, awarie systemów zasilania, awarie sieci Internet lub jej czesci, niezalezne od Stron awarie struktur informatycznych.

 

Dopisałbym tsunami i wykop-efekt.

 

 

 

 

A po za tym, jakichś klauzulek czy gwiazdek chyba nie ma, ale możliwe, że coś przeoczyłem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cienko to wygląda. Z jedną domeną niewiele się zrobi. Po zarejestrowaniu u nich z pakietem jednej, drugiej swojej już się nie podepnie nawet.

Według Media2.pl pakiet ten jest wart 600zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak założę konto, tym bardziej, że chcę tylko jedną domenę .pl i serwer na którym postawię wordpressa, albo nawet tylko domenę... Dla takich celów warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×