Skocz do zawartości
ambrozy

Kto korzysta z BILLmanager-a?

Polecane posty

Korzysta ktoś z aplikacji BILLmanager firmy ISPsystem?

 

W szczególności interesowałaby mnie wersja Corporate oferująca:

 

Multiple hosting projects

Multiple companies

 

 

Jedyny polski hosting jaki udało mi się znaleźć to ultimahost.pl

 

 

A może znacie inne panele oferujące takie funkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakieś pytania wyślij nam PW. z chęcią udzielamy odpowiedzi na temat oprogramowania Billmanager.

 

Alternatywa jest jeszcze WHMCS, ale on jest dużo mniej dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzięki swojej popularności WHMCS jest póki co łatwiejszy we współpracy ze względu na integrację z systemami płatności, np. transferuj.pl ma gotowy moduł do tego panelu, z BILLmanagerem jest póki co więcej zachodu w tej kwestii. Ale jeśli będzie się to rozwijać, to wróżę świetlaną przyszłość - nie wiem co prawda jak to wygląda od strony administracyjnej (może zainstaluję dla testów i sprawdzę), ale od strony klienta (w Ultimahost) wygląda to rzeczywiście lepiej niż w WHMCS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli będzie się to rozwijać, to wróżę świetlaną przyszłość - nie wiem co prawda jak to wygląda od strony administracyjnej (może zainstaluję dla testów i sprawdzę), ale od strony klienta (w Ultimahost) wygląda to rzeczywiście lepiej niż w WHMCS.

 

Ale po co instalować do testów ;)??

 

Na stronie ispsystem.com masz demo, generowane automatycznie w postaci VPS'a :).

http://ispsystem.com/en/software/billmanager/demo

Edytowano przez Sebak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale co wejdę, to wyskakuje mi "Error: You cannot open demo-versions so often.", mimo, że już z kilku różnych IPków próbowałem, nawet z takich, z których nigdy nikt na pewno tam nie wchodził (proxy na VPSach w Niemczech i Stanach których używam od wielu miesięcy wyłącznie dla własnych potrzeb). Chyba demo jest po prostu zbyt popularne...

 

[edit]

Udało się, po wielokrotnym odświeżeniu :)

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z innej przeglądarki. Właśnie w tej chwili próbowałem z Safari na Mac OS i wszystkie 3 wersje wygenerowały się poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Billmanager ma jedną zasadniczą wadę, brak języka Polskiego w standardzie, oraz brak publicznie dostępnego spolszczenia (np. do WHMCS'a da się w necie znaleźć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UltimaHost.pl: Jak wygląda sytuacja z polskimi płatnościami lub resellerami domen (hrd, domainmaker) oraz samym naskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gotowych pluginów do płatności obecnie przydatny w polskich warunkach jest paypal oraz moneybookers (obsługuje przelewy z polskich banków przy współpracy z przelewy24).

 

Na chwile obecną jesteśmy w trakcie pisania pluginu do płatności.pl.

 

 

 

Jeśli zaś chodzi o obsługę domen, obecnie nie ma wsparcia polskich rejestratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×