Skocz do zawartości
Arhu

[VPS] Średniej klasy, vps pod hosting www.

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję vps'a. Na maszynie będzie serwer mysql, apache i nginx jako proxy, powerdns, ftp.

Lokalizacja: Cała Europa.

Budżet: 20-25zł/miesięcznie.

 

Myślę nad vihostem i jailem w ultimahost.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, polecam serwer VPS10H: http://mzone-net.eu/index.php?d=vps

Lokalizacja Niemcy, łącze 100/100 Mbps, miesięczny koszt bez promocji tylko 20 złotych.

Na hasło WHT 50 % znizki na pierwszy miesiąc! (hasło promocyjne podajemy u konsultanta na chacie)

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy którakolwiek firma dorówna im.

 

A co to jest wyścig, kto da taniej?

Co to ma do pytania autora tematu?

 

Każda firma ma swój target i planowanie sprzedaży, jedna firma uważa że można taniej, inna firma woli podnieść ceny, a tym samym ma inną klientelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to jest wyścig, kto da taniej?

Co to ma do pytania autora tematu?

 

 

jakbyś nie zrozumiał autor tematu chce znaleźć ofertę konkurencyjną do firm, które podał

 

i za co minus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy którakolwiek firma dorówna im.

 

Dorówna czym? Oversellingiem ;) ??

 

Bo chyba wszyscy są świadomi, że takie parametry wymuszają zastosowanie dużego oversellingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Niepokojący jest fakt że firmy w poszukiwaniu klienta zaczynają przekraczać pewną granicę. We wszystkim trzeba mieć umiar a sytuacje w której firma dla jednego klienta góry i tak płaci śmieszne grosze robi niemalże wszystko żeby ten klient tylko do nich przyszedł uważam za co najmniej niewłaściwe żeby nie powiedzieć naganne i psujące rynek. Zasada jest prosta, jeżeli klient w firmie X dostaje taką a taką propozycję cenową i smęci że mu drogo (a firma ma ceny ze średniej półki i wzorową jakość usług) to się takiego przegania i niech idzie na darmowego VPS czy resellera, niech zobaczy że darmowe jest jakie jest, wróci po jakimś czasie do firmy X i zapłaci kasę i nie będzie miał problemów że coś nie działa i nie ma pomocy technicznej...

 

Chciałem napisać nieco mocniej ten post, że niedługo firma żeby pozyskać groszowego klienta będzie stawiać piwo czy coś innego ale sobie darowałem. Ale do tego pewnie dojdzie. Zrobimy wszystko tylko kup pan fał pe esa u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do testu 48h jeżeli ktoś ma wątpliwości co do oversellingu i jakości usług.

Zamówienia i numery proformy prosimy wysyłać do działu bok w odpowiednim dla danej marki.

 

 

//edit

gdyby coś było nie tak z naszą jakością i zbyt dużym oversellingiem:

http://kubofonista.n...pinia-vihost-pl - tego wpisu i opinii na pewno nie byłoby na tym blogu, oraz miałbym milion wiadomości na rożnych portalach ;)

 

//edit2

czy też Sebastian: http://www.webhostingtalk.pl/user/5630-xorg/

oraz paru innych userów nawet z tego forum na których palcem nie będę wskazywał :P

Edytowano przez ViPower.PL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo w przypadku openVZ, większość firm stosuje się overselling, coby nie powiedzieć wszystkie. (Dobrze jest zostawić jakichś margines błędu dla swojej wypowiedzi.)

Akurat w przypadku ViHost.pl i ViPower.pl, jako pełniący rolę administratora w tych firmach mogę nieco więcej powiedzieć i zaznaczyć, że overselling oczywiście jest. Jednak wszystko jest robione z głową, tak aby wszyscy klienci byli zadowoleni, oraz aby móc zaoferować jak najniższą cenę. Co do zarobku, jest to indywidualna sprawa firmy, skoro firma ViBiznes się utrzymuje, to gdzieś ten zarobek musi być. Tym bardziej, że firma według opinii ma jeden z lepiej działających oddziałów BOK. (Dowód na to mamy w dziale opinie tegoż forum).

 

Nie będę robił prywatnych wycieczek, bo każdej firmie zdarzają się wpadki, przykładowo słyszałem historie o tym, że w niektórych firmach ludzie spotkali się z zapełnieniem partycji, gdy ich kontener wskazywał około 20% zużycia quoty. Więc, różne historie się zdarzają.

Dziwi mnie krytyka ludzi powiązanych z różnymi firmami, którzy tak mi się wydaje, nie korzystali nigdy z usług firmy ViBiznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ViHost. O supporcie się nie wypowiem bo nie miałem żadnych problemów z VMką.. Wszystko od 3 miesięcy działa dobrze, ceny są tak niskie z uwagi na niemiecką lokalizację. Paweł - z Niemcami to był strzał w dziesiątkę według mnie, brakowało na rynku dobrych wirtualek z niską ceną i zagraniczną lokalizacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polece ci vihost.

Opinie niedawno pisałem:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/25531-opinie-vihostpl/page__view__findpost__p__275703

 

Paweł: Fakt, że patrząc na niektore oferty i promocje firm nie wiadomo co myśleć, ale w sumie firma która istnieje x lat na rynku (sensowne minimum to 2 lata) i daje promocje lub podwyższa parametry , jest tego świadoma i wie co robi.

Ostatnio vihost miał konta 80 % taniej w pierwszym miesiącu, freecast rok temu przez miesiąc dawał konta na pól roku za darmo, ionic ostatnio podwoilo pakiety.........

 

I nie ma się co im dziwić -im więcej firm, tym większa konkurencja. A jak można zaoferować coś taniej niż inni przy zachowaniu odpowiedniej jakości to czemu maja tego nie robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za oferty i dyskusję, aczkolwiek prawdopodobnie nie zdecyduję się na żadną z wyżej przedstawionych propozycji, gdyż dostałem indywidualną ofertę od hostdell.pl.

 

Pozdrawiam. //temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×