Skocz do zawartości
Kolopik

Ct8.pl - DArmowy hosting www!

Polecane posty

Gość

Zatem wypadałoby to sensowniej trochę opisać i określić. Bo tak to wychodzi na to, że coś co jest legalne na ct8.pl jest nielegalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dopracuję regulamin, jak będę wdrażał nowy styl. Oczywiście poinformuję wszystkich użytkowników o zmianie regulaminu.

Niestety wdrożenie nowego stylu przedłuży się, ponieważ mój komputer umarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się już wdrożyć nowy websajt. Zapraszam do komentowania, co dodać, co zmienić, jak będzie kompjuter to będę działał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo masz zrobione z tłem niebieskim i to widać, daj na przezroczystym tle i zapisz w .png

Szerokość za dużą masz. Jak stała nie dawaj więcej niż 1100px a najlepiej ogólnie niech będzie dynamiczna

Czytaj więcej

link nie działa

 

W formularzu rejestracji masz pola nierówno, do tego możesz je oraz button przestylować trochę.

I chyba tyle zauważyłem na pierwszy rzut oka błędów;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerokość zostanie zmieniona w css na 100%, wtedy problem z przewijaniem strony zniknie. Resztę poprawię dopiero jak mi zrobią kompa, albo jak sobie jakiegoś załatwię na ten czas.

Dzięki za opinię.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ukradłeś mi szablon! tongue.png

Nie no, żartuję ;-)

Też miałem go do czegoś użyć, no ale znajdę sobię inny sad.png.

Stopkę popraw bo u mnie po lewej się pokazuje a nie po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa witryna to też nowe parametry kont?

Z tego co zauważyłem, trochę dodałeś powierzchni i transferu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po przejeciu klientow uphost kupilem nowy serwer i zdecydowalem sie na zwiekszenie parametrow kont www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zarejestrowałem.Za jakiś czas napisze jak to "chodzi"

 

Rejestracja " Nieprawidlowo wypelniony formularz... (niepoprawny email, zle imie/nazwisko login, lub zle przepisany kod z obrazka) Login musi miec od 3 do 8 znakow"

I wiem co poprawić..

 

Za każdym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało. Login wpisz małymi literami, ja dałem 4 znakowy. Daj prawidłowy e-mail i nazwisko w formie Jan Kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stopka jest przesunięta w lewo w Operze (11.61).

 

W Safari wciąż strona lekko za szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, strona wygląda jak wygląda, ponieważ nie mam jeszcze komputera;/ Aktualnie siedzę na starym laptopie, który ledwo ciągnie Firefox'a. Już niebawem się tym zajmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli regulamin nie odpowiada, nie korzystaj z naszych usług :) Wolę trzymać strony klanowe i mieć spokój niż gołe dupy i warezy oraz reagować na abuse :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Jonia i Matpol to ta sama osoba, więc zostają nagrodzeni, a temat będzie wyczyszczony.

Matpol, jeśli masz problemy natury psychologicznej, to czas się udać do poradni zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak o całym hostingu; nie najgorzej. Widać, że Kolopik chce to robić. Szczęścia życzę, ale te literówki na stronie świadczą o profesjonaliźmie - odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IvHost.pl jak zobaczyłem twoją stronę aż zaczyna się chcieć płakać blink.pnghttp://ivhost.pl/rejestracja.html Każesz komuś bawić się w "szablony" jak by nie można było zrobić pojedynczych pól.

Nadużywanie supportu będzie karane blokowaniem możliwości korzystania z niego nawet do 3 dni.

A na stronie głównej ...

Wiele hostingów (darmowych) nie oferuje takiego supportu jak my, backupów (można, ale jeżeli samemu się zrobi).

Ehe ... I wiele wiele więcej, a ty czepiasz się go nie wiadomo o co. Jego hosting wygląda bardziej zachęcająco. Kiedyś było zdecydowanie lepiej ponieważ do utworzenia hostingu trzeba było posiadać wiedzę, a nie jak teraz tylko umiejętność czytania i pisania a reszta z tutoriali z których i tak nic nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym niezmiernie wdzięczny o wskazanie tych literówek.

 

masz troszkę, na przykład w regulaminie

3. Konta oraz przypisane do nich domeny w postaci nazwa. są własnością .

nie rozumiem tego podpunktu, Jakbyś zostawił sobie lukę do uzupełnienia ;)

 

ogólnie ten regulamin musisz dopracować troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[size=4]Konta oraz przypisane do nich domeny w postaci nazwa.yoyo.pl są wyłączną własnością YoYo.pl. Użytkownik nie może odpłatnie przekazywać konta, miejsca na stronę WWW oraz domeny innym podmiotom. Użytkownik może nieodpłatnie przekazać stronę innemu, zarejestrowanemu w serwisie użytkownikowi korzystając z opcji „Przekaż stronę innemu użytkownikowi”.[/size]

http://www.yoyo.pl/regulamin-serwisu/ Punkt 6. teraz już rozumiesz essential

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×