Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
andromedos

Root Jak zgrac baze msql

Polecane posty

witam serdecznie mam problem moja strona nie dziala moj vps jest podpiety z innej maszyny w trybie safe mode moje pliki sa w folderze 1 serwera

 

nie mam dostepu do php admin aby zrobic sql moje bazy pytanie jak to zrobic poprzez rota chce odzyskac baze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysqldump -h adresserwera.pl -u uzyszkodnik -p nazwa_bazy > backup.sql

 

-edit-

wkradł się mały błąd ;p

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam pliki msql na serwerze i tyle mam dostepu jak z tego zrobic gotowa do zaimportowania baze ?

 

obecnie szukam hostingu wszystkich ktorzy zachwycaja sie lease web upomne ze ladnei chodzi do 1 awari

 

ip nie dziala 1 dzien koles robi rebot na nastepny mail zero odzewu

ip nie dziala 2 dzien koles robi rebot zero odzewu

ip nie dziala 3 dzien koles wl safe mode delikatnie mnie uswiadamiajac odpier...... sie

ip nie dziala 4 dzien koles podpina drugi vps pod moj

dzien 5 na 10 maila z kolej dostalem wkoncu dane do roota ip nadal nie dziala

 

pomoc jes zdawkowa jak wam cos padnie beda robic cos innego nie liczcie na fachowa pomoc

 

a jesli moj adres to /mnt/var/lib/mysql ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś podłączony do konsoli tamtego serwera? Jeśli tak to jako adres wpisujesz "localhost"

 

A co do hostingu to pomyśl o HostEurope :) szybko reagują na tickety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/mnt/srv/www mnt znajduje sie w vps nr 1 srv to moj niby zepsuty serwer w praktyce tylko ip nie dziala a mi cudowali

 

posiadam p2p musze miec holadnie :)

 

do konsoli mam dostep itd wiec poprzez localhost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem rozumieć, ty masz dostęp do konsoli tamtego "uszkodzonego" VPSa czy tylko masz podmapowane zasoby na innym serwerze z tego pierwszego?

localhost dajesz jeśli siedzisz w konsoli serwera z którego chcesz zapisać bazę :) A sam zrzut robisz w wygodnym dla Ciebie katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dostep do konsoli swojego vpsa poniewaz sluzy on jako kopia zapasowa mojej strony ponodz jest uszkodzony w sumie nie dziala ip tylko z tego co widze

i wielkie dzieki ide szukac nastepnego serwera

 

naprawde ludzie polecam lease do momentu az wam cos padnie wtedy beda wam cudowac ja sie ciesze ze wogole odzyskalem pliki koles chcial mi go nawet na nowo stawiac powod naprawi mi moje ip :) faktem bylo ze mialem tam pliki itd a zero dostepu do vpsa bo poprzez ip nie szlo sie polaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego zacznij używać języka polskiego tj. zdania rozpoczynamy dużą literą, stawiamy przecinki, stawiamy kropki, piszemy literki z ogonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam od 5 dni chodzę nakręcony i w strachu żę nie odzyskam plików,spoczko bede pamietał dziex za pomoc.

 

No tak tylko że local host to 1 serwer a podpiety serwer moj pod niego ma ip 85.17.180.30 niestety dajac ip kosola sie zawiesza jak daje komende wywala mnie całkiem jakieś pomysły ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×