Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
takeshin

[opinie] futuro flexo partner

Polecane posty

witam!

 

poszukuję konta resellerskiego

 

wymagania:

- korzystna cena/jakość

- bazy PostgreSQL

- dobry support

 

na razie nie mam wielu klientów,

więc nie stać mnie na serwer dedykowany

poza tym, wolę aby ktoś inny przejął odpowiedzialność

związaną z administracją

 

chodzi mi głównie o porównanie oferty

futuro flexopartner.pl

z innymi podobnymi

 

co mam do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam fc.pl

 

A i moze napisz nam jaki hosting prowadzisz, bo niestety wolego go omijać skoro

poza tym, wolę aby ktoś inny przejął odpowiedzialność

związaną z administracją

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba niefortunnie użyłem słowa "odpowiedzialność"...

ale to już osobny temat

nie prowadzę żadnego hostingu ;)

 

fc.pl wygląda zachęcająco

i ceny całkiem całkiem

 

niestety nic nie piszą na temat PostgreSQL

 

zależy mi też na możliwości sprawdzenia usługi

przed jej wykupieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zauważać na tym forum już pewną fobie... przez którą robi się lekko nieprzyjemnie. Proponuje "wrzucić trochę na luz", nie każdy kto pisze że szuka konta i ma klientów musi prowadzić hosting!

 

Więcej luzu i zdrowego spojrzenia na sprawę Panowie! Ale to tylko taki lekki OT. :P

 

A odnośnie tematu, jako iż sami nie oferujemy kont resellerskich, osobom pytającym o takowe polecamy zawsze hostings.pl - Tobie też polecam zapoznanie się z tą firmą.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie no przepraszam, moze mnie poznioslo, ale jak przeczytalem ze nie ma za duzo klientow narazie i do tego chce aby odpowiedzialnosc ponosil ktos inny to jakos mnie ruszylo :-) Ale juz sie wszystko wyjasnilo. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie szkodzi :)

 

moja wina, że tak nieszczęśliwie to ująłem

 

 

czy ktoś może polecić resellera,

na którym można dostać postresql

najlepiej z zainstalowanym modułem tsearch2?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam podejscie autora watku, za bardzo rozsadne. Autor zdaje sobie sprawe ze nie posiada licznej ilosci klientow, zatem przychod i zysk jest niewielki, takze rozumie ze jakosc uslugi jest wazna i pragniej ja utrzymac na odpowiednim poziomie poprzez oddanie odpowiedzialnosci innemu wyspecjalizowanemu podmiotowi. W rezultacie autor bedzie posiadal grono zadwowolonych klientow, stale wplywy oraz mozliwosci koncentrowania sie na organizacji sprzedazy, marketingu oraz obslugi klienta, tym samym prowadzac do wzrostu przychodow. IMHO zdrowe myslenie biznesowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie uwazam podejscie autora watku, za bardzo rozsadne. Autor zdaje sobie sprawe ze nie posiada licznej ilosci klientow, zatem przychod i zysk jest niewielki, takze rozumie ze jakosc uslugi jest wazna i pragniej ja utrzymac na odpowiednim poziomie poprzez oddanie odpowiedzialnosci innemu wyspecjalizowanemu podmiotowi. W rezultacie autor bedzie posiadal grono zadwowolonych klientow, stale wplywy oraz mozliwosci koncentrowania sie na organizacji sprzedazy, marketingu oraz obslugi klienta, tym samym prowadzac do wzrostu przychodow. IMHO zdrowe myslenie biznesowe.

Wiesz @gb, mam zamiar otworzyć grecką restaurację (no wiesz greckie dania, wystroj, muzyka itp). Ale ponieważ nie mam dużo klientów i nie wiem czy ich zdobędę, nie zatrudniam dobrego kucharza i nie będę robił specjalnego wystroju lokalu. Żona będzie podawała pizzę i burgery z mikroweli a ja zajmnę się marketingiem, organizacją obsługi itp. Na pewno klienci będą zadowoleni (zjedzą smacznego hamburgera) , będe miał jakieś stałe wpływy. Najważniejsze jednak będzie że mam "Grecką Restaurację"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsciemy podałeś bardzo nietrafiony przykład. To o czym pisał Gb to przekazanie technicznej obsługi serwerów zewnętrznej firmie i nie oznacza to w cale pana Henka spod mostu opiekującego sie maszyna.

 

Przecież zewnętrzna firma z założenia powinna zajmować sie tym profesjonalnie, inaczej cały biznes nie ma sensu (a my tu cały czas teoretyzujemy o odpowiednim nastawieniu właściciela biznesu).

 

Oczywiście jak już wiele razy na tym forum było to pisane, na resellerze wielkiej firmy nie będzie. Jednak paru klientów (będąc np. webmasterem) spokojnie można w ten sposób utrzymywać… i w cale nie będzie to oznaczać iż zadawalają się nędznym "hamburgerem" :P

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, normalnie uwielbiam te dosadne porównania userów WHT :-) Może założymy dział KONFLIKTY, hehe, bo otwieranie hostingow to bardzo burzliwy temat, i bardzo czesto wywoluje EOTy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsciemy podałeś bardzo nietrafiony przykład. To o czym pisał Gb to przekazanie technicznej obsługi serwerów zewnętrznej firmie i nie oznacza to w cale pana Henka spod mostu opiekującego sie maszyna.  

Przecież zewnętrzna firma z założenia powinna zajmować sie tym profesjonalnie, inaczej cały biznes nie ma sensu (a my tu cały czas teoretyzujemy o odpowiednim nastawieniu właściciela biznesu).  

Oczywiście jak już wiele razy na tym forum było to pisane, na resellerze wielkiej firmy nie będzie. Jednak paru klientów (będąc np. webmasterem) spokojnie można w ten sposób utrzymywać… i w cale nie będzie to oznaczać iż zadawalają się nędznym "hamburgerem" :P

Przeczytaj co napisał autor wątku:

poszukuję konta resellerskiego

na razie nie mam wielu klientów,

więc nie stać mnie na serwer dedykowany

poza tym, wolę aby ktoś inny przejął odpowiedzialność

związaną z administracją ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bezsciemy, nietrafione porownanie. Uslugi hostingu sa obecnie "commodity", wiec jesli porownywac to wlasnie do sieci fast-food, gdzie wszystko jest outsourcowane a wlasciciel marki zajmuje sie jedynie sprzedaza, rozwijaniem zasiegu, marketingiem, nadzorem, etc.

 

Po co mala firma pragnaca oferowac uslugi "hostingowe" ma zajmowac sie bezposrednio technologia, jesli mniejszym kosztem moze to zakupic od profesjonalistow ? Wazne aby zajela sie profesjonalnie sprzedaza, marketingiem i obsluga klienta.

 

Takze nie moge zgodzic sie z Kamilem, ktory twierdzi ze "na resellerze wielkiej firmy nie bedzie", moze wielkiej nie, ale taka ktora ma kilka tysiecy klientow napewno da sie zbudowac (i juz bedzie sie klasyfikowala jako duza w Polsce).

 

doopy, wydaje mi sie ze to jest dyskusja, a nie konflikt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doopy, wydaje mi sie ze to jest dyskusja, a nie konflikt Smile

 

w takim razie dział DYSKUSJE bo tego typu "dyskusje" powt. sie bardzo często ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gb to zależy co rozumiemy pod pojęciem 'resellera', pisząc to miałem na myśli powszechnie obecne na tym (i nie tylko) forum hasło odnoszące sie do konta ulokowanego wraz z dziesiątkami innych na maszynie u jednego z providerow.

 

Oczywiście masz racje ze można zbudować dobrze i prężnie działająca firmę opierając sie na outsourcingu, ale to jest juz bardziej rozbudowany temat. Samo rozwiązanie jest bardzo dobre i można je wykorzystać w wielu dziedzinach i broń Boże nie uważam tego za cos złego lub w jakikolwiek sposób ograniczającego... a tym bardziej źle świadczącego o firmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke żle mnie zrozumieliście. To było porównanie nie konkretnych sytuacji, ale pewnego toku myślenia.

Chciałbym coś zrobić ale nie wiem czy będę miał klientów. Jak będę miał to kupię dedyka, jak będę miał bardzo dużo to zbuduję serwerownię.

To jest takie podobne myślenie jak czasami prezentuje @gb

'Nasza oferta (parametry i ceny) są takie a nie inne bo nie ma rynku (zbyt mały rynek na wprowadzenie innej, dobrej, konkurencyjnej oferty)' A rynku nie ma, bo nie ma w Polsce dobrych, konkurencyjnych ofert. I firmy szukają dobrych ofert za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mala firma pragnaca oferowac uslugi "hostingowe" ma zajmowac sie bezposrednio technologia, jesli mniejszym kosztem moze to zakupic od profesjonalistow ? Wazne aby zajela sie profesjonalnie sprzedaza, marketingiem i obsluga klienta.

Mniejszym? Przecież konta resellerskie nie są zwykle istotnie tańsze od zwykłych kont (w przeliczeniu na np. 1 GB transferu) czyli końcowa oferta będzie droższa i gorsza. McD to złe porównanie -- oni tworzą swój produkt z półproduktów, wg. pewnych oryginalnych zasad. Konto resellerskie to w zasadzie gotowy produkt, a cała inwencja sprowadza się do podzielenia go na mniejsze części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wiem że są trudne czasy a na forum zagryzają się tylko konkurencyjne firmy :P ale ten biedny czlowieczek szukał tylko oferty w stylu futuro wiec jezeli nie macie do powiedzenia czegos w TEMACIE to moze zakonczymy tym postem ?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

PS. mam nadzieje ze nie zostane pogryziony za tego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×