Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

Wygasanie rezerwacji.

Polecane posty

Witam,

 

Mam pytanie, ile trwa wygasanie rezerwacji domeny. Ponieważ jest pewna domena ktora nie istnieje juz ani pod domenami zajetymi, ani pod domenami wolnymi, a przy probie rezerwacji na az.pl widze:

 

Zgodnie z regulaminem, wymagany jest odstęp czasowy pomiędzy rezerwacją tej samej nazwy.

 

Wiem ze byl juz temat podobny, ale tyczyl sie on nie wygasania rezerwacji, tylko ogolnie nie oplaconych domen.

 

Z gory dziekuje za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, ile trwa wygasanie rezerwacji domeny. Ponieważ jest pewna domena ktora nie istnieje juz ani pod domenami zajetymi, ani pod domenami wolnymi, a przy probie rezerwacji na az.pl widze

Spróbuj u innego rejestratora. NASK blokuje losowo (kilka, kilkanaście dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh skacze po rejestratorach i albo pokazuje poprostu ze niedostepna, albo "jest już zarezerwowana", cyli okres kilku dni, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, ile trwa wygasanie rezerwacji domeny. Ponieważ jest pewna domena ktora nie istnieje juz ani pod domenami zajetymi, ani pod domenami wolnymi.

Polska domena? Okres rezerwacji - 14 dni, potem okres blokady od 1 do 7 dni. Najlepiej sprawdzić bezposrednio na stronie NASKu, jaki jest komunikat dla tej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRO, .BIZ, .NAME, .AERO, .COOP .MUSEUM

bedzie rowniez mozna rezerwowac domeny .EU

domen krajowych nie chce mi sie sprawdzac

Tak, chyba u polskiego rejestratora. W normalnej rejestracji nie ma żadnej rezerwacji. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy ten lepszy" Płacisz i masz zarejestrowane. Nie ma żadnej rezerwacji domeny po zgłoszeniu do rejestracji. To jest tylko polski wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakich domenach masz jeszcze rezerwację?

Fakt, bezmyślne pytanie nieco :P Ale znając jasność wypowiedzi różnych pytających czasem warto się upewnić, że naprawdę chodzi im o to, o co się wydaje, i że np. przez rezerwację nie rozumieją czegoś innego. Jednak w tym wypadku doopy zadał pytanie dość precyzyjnie, więc moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×