Skocz do zawartości
Wizz

Adsense - sposób

Polecane posty

Potrzebuje pomocy z google.... Otóż, kiieedyyśś daaawnooo temu, zablokowano mi konto adsense za nieprawidłowe kliknięcia. Owszem były "nieprawidłowe", ale było to kupe czasu temu. Napisałem do googli odwołanie, bym znów mógł korzystać z adsense, oczywiście je odrzucili. No nic...Ale dzisiaj dostałem maila, że moge zacząć zarabiać na swoich filmikach na YT. Przeczytałem wszystko ładnie, wszystko sie zgadzało - myśle sobie "powinno być ok - filmy są moje itp ", ale klikam "następny krok" i wielki ZOOONKKK, "zaloguj sie na swoje konto adsense". I oczywiśćie nic nie moge zrobić, by luje mi zablokowały konto i nie chcą odblokować ;/ Jest na to jakiś sposób? Oczywiśćie wysłałem następne odwołanie... ale nie sądze by je przyjęli.

 

 

 

 

Może by zmienić nazwisko na tym koncie google, usunąć adsense (już wysłałem wniosek o usunięcie adsense z tego konta), założył nowe konto google, i na nim adsense na swoje nazwisko(nazwisko musi być to samo co nazwisko na koncie bankowym)? Przejdzie to?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metody typu Black Hat są według mnie dla idiotów i kretynów :/

Ja potrafię zarobic z adsense do 300 usd miesięcznie i nigdy nie robiłem fake klików.

 

Jedynie do samego siebie możesz miec pretensje ...

 

PS: Załóż adsense na mame ? tate ? dziadka ? trochę "pomyślunku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że powinieniem mieć pretensje do siebie, że w wieku 14 lat, klikałem sobie sam w reklamy? -.- anyway, zamiast tracić czas na "pretensje", lepiej wziąść sie do roboty, tylko żeby to tyle czasu nie zajeło, chce od was jakieś wskazówki, bo może ktos z was sie z czymś takim spotkał..

 

I chce wiedzieć, czy jak zmienie dane z konta na któym pierwotnie adsense zostało założone, to moge założyc nowe na swoje prawdziwe dane, bo chce żeby kasa leciała prosto na moje konto bankowe...

Edytowano przez Wizz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie nowe konto na googlach, a nastepnie w adsense na innego członka rodziny, nie kombinuj ze zmianądanych czy usuwaniem kont. Nawet nie loguj się z tego samego IP/przeglądarki na starym i nowym koncie, bo może i to na początku przejdzie, ale pewnego dnia jak przyjdzie do upragnionej wypłaty dostaniesz maila z Google że naruszyłeś regulamin i zablokowali Ci konto :)

Musisz to tak zrobićaby nie było żadnego powiążania ze starym kontem w google, bo innaczej możę Cię czekać niemiła niespodzianka.

 

A na to że łaskawie odblokują Ci konto nawet nie licz, w bardziej błahych sprawach nie chcą tego robić, a co dopiero jak z premedytacją klikałeś w swoje linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale sytuacja wygląda tak, że musze w miare często sprawdzać mojego maila (na którym adsense jest blokniety), a jakbym założył nowego i nowe adsense - to tam też bym musial sie w miare często logować z wiadomych względów. Wiec co mam zrobić? Kombinowania z IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już powinni odblokować :D Aahh nie ma rzeczy niemozliwych, napewno na to jest jakiś sposób, ale żeby nie było pare takich sytuacji ze zarobilem cos i mi blokują po miesiące np, pisze do was o pomoc, co zrobić by tego uniknąć.... a więc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki urok korzystania z aplikacji Google. Syf i malaria.

Kumplowi po paru dniach używania zablokowali za niby klikanie.. A ledwo co wstawił reklamy na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Taki urok korzystania z aplikacji Google. Syf i malaria.

Kumplowi po paru dniach używania zablokowali za niby klikanie.. A ledwo co wstawił reklamy na stronę.

 

(Nie oficjalnie) Według google jeżeli nie masz 100k odsłon dziennie, to nie możliwe jest ze ktoś klika w reklamy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki urok korzystania z aplikacji Google. Syf i malaria.

 

Nie wydaje mi się że w innych firmach było mile widziane okradanie ich samych. Bo trudno inaczej nazwać klikanie we własne reklamy celem zarobku.

Edytowano przez Maciek_& (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się że w innych firmach było mile widziane okradanie ich samych. Bo trudno inaczej nazwać klikanie we własne reklamy celem zarobku.

Wiesz ja dostałem bana, bo ktoś mi na złość zrobił i klikał, wiedział że za to jest ban. No i co teraz? Formularz wypełniałem dziesiątki razy i za każdym razem odpowiedź z szablonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja dostałem bana, bo ktoś mi na złość zrobił i klikał, wiedział że za to jest ban. No i co teraz? Formularz wypełniałem dziesiątki razy i za każdym razem odpowiedź z szablonu.

Bo tam nie ma ludzi. Są automaty ;) Z maszyną nie pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Nie oficjalnie) Według google jeżeli nie masz 100k odsłon dziennie, to nie możliwe jest ze ktoś klika w reklamy ;-).

 

Bzdura. Znam zarabiające strony, które mają dużo mniejszą liczbę odsłon miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUUDZIEEE, po co ten off-top, ja chce po porstu PORADY, co zrobić, bym mógł spokojnie zacząć zarabiać na youtubie, i jednocześnie móc korzystać ze starego konta google, i nowego(do adsense) na tym samym IP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja dostałem bana, bo ktoś mi na złość zrobił i klikał, wiedział że za to jest ban. No i co teraz? Formularz wypełniałem dziesiątki razy i za każdym razem odpowiedź z szablonu.

To i tak dobrze że dostawałeś odpowiedź z szablony, ja otrzymywałem tylko informacje że zgłoszenie zostało przyjęte i cisza (wypełniałem 2 razy).

 

Google po prostu jest molochem który nie nie jest w stanie wszystkie kontrolować, dlatego wszystko leci przez automaty które nie zawsze dobrze zakwalifikują pewne rzeczy.

 

@Wizz - nie da się na spokojnie korzystać z dwóch kont na tym samym koncie, wujek Google wszystko widzi i dobrze wie kiedy z jakiego ip się logowałeś na które konto... Na podobnej zasadzie pewnie nakrywają też część tych "niepoprawnych klików".

Może z drugim kontem łącz się cały czas przez jakieś proxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna normalnie legalnie logować sie na konto google z proxy :D? A czy jak zrobie takiego manewra, że konto youtube połacze z kotenm (tym co proxy ebde uzywal), i mimo to na youtubie bede sie logował bez proxy, a bezpośrednio na adsensa tylko z proxy?

 

 

 

 

EDIT Jest problem taki, że nie chce mi sie przez proxy zalogować na gmaila... po porstu pasek stoi w miejscu, ąz pojawia sie komunikat "ze logowanie trwa bardzo długo" i co chce z tym zrobić...

 

 

 

 

O co chodzi ?;/ Mam włączone akceptowanie cookies...

 

 

Edytowano przez Wizz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz wiedzieć że w ogóle to co chcesz zrobić nie jest do końca uczciwe, a Ty pytasz się o logowanie przez proxy :) Nie po to Ci blokowali dostęp do adsense żebyś Ty próbował to w jakikolwiek sposób obejść.

A co do łączenia się bez proxy z YouTube, to wujek google i tak w końcu to zauważy, a wtedy już nie będzie tak dobrze :)Jak już coś robisz \to musisz być konsekwentny w swoich działaniach.jedno logowanie z tego samego IP na dwóch różnych kontach w ramach Google może wszystko pogrzebać.

Może spróbuj włączyć wersje HTML w gmailu :) A i pamiętaj że przez cookies też mogą Cię namierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz widzę aby ktoś był tak zdesperowany banem od googla,

powstawiaj na strony jakieś inne reklamy i olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Edart - ale on chciał zarabiać na filmikach na youtube, a tam innych reklam nie wrzucisz :)

 

Zresztą nawet w przypadku zwykłej strony można dużo więcej zarobić na AdSense aniżeli na czymś innym, ale to też zależy od specyfiki strony. Sam swego czasu najwięcej zarabiałem na Adsense z tym że pewnego dnia wlepili mi bana za nieprawidłowe kliki, których sam nie robiłem. Teraz planuję wrzucić adkontekst na jednej z moich stron, tylko muszę wprowadzić jeszcze parę poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie klikałem sobie w reklamy, uczciwie zarabiałem przez kilka lat.

Wysyłali mi jeszcze czeki (nie było opcji przelewu).

Przez całą swoją karierę w adsense dostałem w sumie kilka czeków i kilka sporych przelewów (2-3 na rok)

 

 

i co?

 

ostatnio zablokowali konto przy 64€

bo stwierdzili "nieprawidłowości"

jakie? nie raczą powiedzieć.

 

nienawidzę ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×