Skocz do zawartości
Szluga

Brak FastCGI oraz CGI

Polecane posty

Witam,

 

Mam następujący problem. Otóż posiadam serwer, który stoi na Debian'ie 6 i ostatnio postanowiłem zaktualizować PHP do najnowszej wersji z repozytorium "dot-deb.org". Niestety po aktualizacji zauważyłem, że żaden z hostowanych site'ów nie działa poprawnie. Więc postanowiłem cofnąć zmiany wywołane przez aktualizacje. Teraz wszystko działa poprawnie, lecz wszystko jest serwowane przez "Apache2 Handler", mimo ustawień w panelu administracyjnym (ISPmanager PRO) oraz poprawnych wpisach w "apache2.conf" nie działa CGI oraz FastCGI.

 

Proszę o możliwie szybką pomoc. Z góry dziękuję icon_e_wink.gif

 

EDIT: Dodam tylko, że treść dynamiczną odpowiedzialną za php serwuje apache2, natomiast za statyczną odpowiedzialny jest nginx jako revers proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zamieszczam post pod postem, lecz mam pytanko. Otóż czy jest mi ktoś w stanie pomóc? Ponieważ nie ukrywam, ale na mod_php działanie wielu stron jest lekko mówiąc uporczywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest aktywny. Tylko problem tkwi w tym, że jakby (pomimo ostawień w panelu, jak i w apache2.conf) praca była wymuszona na mod_php. Analizowałem logi zarówno panelu, jaki i apache i nic tam nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to na samym początku, lecz oni cały czas analizują logi itp.. Dlatego, też postanowiłem napisać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×