Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hostcenter

alternatywa DomainMaker ?

Polecane posty

Witam

 

Posiadam pod opieka okolo 250 domen pl, com. org, wlasciwie wszystko nawet .de sa porejestrowane w DM rejestracjadomen itp. Nigdy nie mialem na to czasu ale chcialbym wreszcie wpakowac to w jedno miejsce. Jakiego rejestratora w stylu DM mozecie mi polecic. Chcialbym aby ceny domen byly rozsadne dobry panel ktory sie nie sypie jak ten z DM. Nie musze chyba mówic ze firma musi byc stabilna nie chce obudzic sie ktoregos dnia i zobaczyc ze mam problem z 250 domenami.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam DomianMaker. Co do cen napewno sie jakos dogadasz, a co do panelu to dostajesz dostep do specjalnego protokolu komunikacyjnego miedzy partnerem a DM wiec mozesz sobie napisac panel jaki tylko chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem DomainMaker ( DM ) juz dobrze znam i ceny sa bardzo wysokie panel okropny i caly czas wywala jakies bledy. znacie cos innego ?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiesz ujac w dziesieciu punktach od najwazniejszej funkcje ktore sa dla Ciebie znaczace w panelu administracji domenami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalem DomainMaker ( DM ) juz dobrze znam i ceny sa bardzo wysokie panel okropny i caly czas wywala jakies bledy. znacie cos innego ?

ceny - negocjujesz indywidualnie

panel - mozesz napisac swoj :P

 

firma godna polecenia, dobry support, mila obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj dinfo.pl, oraz hrd.pl

Panelu administracyjnego oczywiście nie musisz pisać, nie trzeba budować fabryki aut, aby kupić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Posiadam pod opieka okolo 250 domen pl, com. org, wlasciwie wszystko nawet .de sa porejestrowane w DM rejestracjadomen itp. Nigdy nie mialem na to czasu ale chcialbym wreszcie wpakowac to w jedno miejsce. Jakiego rejestratora w stylu DM mozecie mi polecic. Chcialbym aby ceny domen byly rozsadne dobry panel ktory sie nie sypie jak ten z DM. Nie musze chyba mówic ze firma musi byc stabilna nie chce obudzic sie ktoregos dnia i zobaczyc ze mam problem z 250 domenami.

 

Pozdrawiam

 

Witam,

 

Mozna szybko rozwiazac problem, zadzwon do DM i powiedz, ze chcesz sie przeniesc na nowy serwer. Nie bedziesz miał problemu z przeniesieniem tych wszystkich domen - a wiadomo, że NASK niestety troszke utrudnił te czynnosc - i problem z głowy. Stabilny panel, bezpieczenstwo nie jak w HRD, ktore w gruncie rzeczy obsluguje klientow finalnych, bo przeciez to CS. Ale wybor nalezy do Ciebie :)

 

Pozdrawiam cieplutko,

Natali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DM nie wywala bledow, jesli sie ma aktualny panel :(. Ostatnia aktualizacja byla w styczniu.

 

moDell: W DomainMaker NIE TRZEBA pisac wlasnego panela, lecz mozna, jesli sie chce, poniewaz jest dolaczona specyfikacja komunikacji i uwazam to za b. mile z ich strony, ze udostepniaja. Tego nie robia inni rejestratorzy i jest sie skazanym na ich panel.

 

Panel HRD widzialem i jest zagmatwany jak na moj gust :). Poza tym najnizsze ceny oferuja wtedy, gdy rejestruje sie najwiecej domen miesiecznie. Nie wyrobisz normy - nie dostajesz rabatu :].

 

W panelu DomainMaker mozna podmienic szablony stron i wygada wtedy jak strona firmy, ktora go udostepnia. Nie wiem jak to wyglada gdzie indziej, wiec moze ktos napisze.

 

Natomiast moge rowniez poswiadczyc, ze DM ma mily i kompetentny support. Nie mam zastrzezen do nich.

 

P.S. DomainMaker rejestruje teraz domeny narodowe oraz EU. Czy ma to jeszcze inna firma typu DM i do tego w jednym panelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×