Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

Polska - Niemcy

Polecane posty

Gość mSurf.eu

Niezły mecz, ale troche żal przegranej :/ A mogło być tak pieknie

2:2

 

Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obrona - dno. Ale jest już nie tak totalnie źle, jak jeszcze rok temu. Zagraniczni Polacy dużo nam dają.

Wypad dla Głowackiego i Wawrzyniaka, bo to dno. Chętnie zobaczyłbym Borysiuka w kadrze, świetny jest Rybus, jak się rozegra, to będzie drugi Błaszczu, najdalej za rok przejdzie gdzieś za 3-4 bańki.

 

Głowacki - tępa menda... od czasów Wisły powtarzam, że to jest kaleka, że najważniejsza chwila, a on jak idiota się zachowuje. Zawalał mecze pucharowe (europejskie!) dla Wisły, zawalał już dla reprezentacji, gdzieś z rok temu wyczytałem, że niby kończy karierę reprezentacyjną, odetchnąłem z ulgą. Razem z Dudką dwie mendy. Wasilewski szacun za powrót i dobrą grę.

 

Trza grać "na chama", a nie "ojeju nie mam już siły". Jest parę tępaków, których ciągle powołuje Smuda, niestety. Na euro to oni nam zawalą z 1-2 mecze i będzie ciężko.

 

A tak w ogóle to Adamiak powinien wejść, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ale dobrze grali... Na końcu 2:1 dla nas, i jak się nie poslizgnął...

 

@nrm: nie ma to jak entuzjazm polaka rodem z Polski

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły mecz, ale troche żal przegranej :/

Przecież nie przegraliśmy ale także nie wygraliśmy.

 

Strata gola w ostatniej sekundzie to dla mnie frajerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ale jaki entuzjazm? Jest jakiś nakaz emocjonować się kiepskiej jakości sportowcami bez osiągnięć? Juz lepiej zając się siatkarzami, szczypiornistami czy lekkoatletami. Oni coś sobą reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

nrm dobrze pisze, lepiej się zająć dziedzinami w których nasi odnoszą sukcesy i to nie takie małe niż zajmować się bandą 11 palantów uganiających się za piłką przez 90 minut :D Niestety, 72 lata temu Westerplatte padło, dziś remis z Niemcami - na jedno w zasadzie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Panowie nie nie nie nie!

 

Smuda powinien wywalić całą linię obrony i Szczęsny sam by ogarniał lepiej! W pierwszej połowie większość sytuacji na gola dla Niemców stworzyli im Polacy. Albo oddawanie im za darmo piłki walczy dwóch odbiera Niemcom piłkę a tu trafi się patafian i odda im za darmo... Rozumiem jak by tak robił Lukas P. czy Miroslav K. :)

 

 

Polak z czerwoną kartką (nie pamiętam który to debil) powinien zostać usunięty z kadry bo to co on tworzył to przechodzi ludzkie pojęcie. Jak może jedna osoba tak osłabić zespół... Nie dość że przez niego strzelili nam karnego to jeszcze po jego zejściu lepiej sobie radzili :)

 

Ostatnie sekundy? Bez komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego ostatniego gola do Polak strzelił grający dla Niemiec nie?

 

Cacau raczej nie jest Polakiem.

 

PS. Staraj się układać zdania bardziej gramatycznie bo ciężko to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

 

PS. Staraj się układać zdania bardziej gramatycznie bo ciężko to zrozumieć.

 

Piszę w ciemności.

(dla ciekawskich: oszczędzam na prądzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piszę w ciemności.

(dla ciekawskich: oszczędzam na prądzie)

 

To nie jest wytłumaczenie. Pisz uważniej jeśli piszesz po ciemku. To jest okazywanie szacunku dla współrozmówców.

 

A jeśli o mecz chodzi... Z jednej strony - trener Niemców powinien odszczekać teraz swoje słowa, które wypowiadał przed meczem. Z drugiej - to przecież nie był pierwszy skład Niemców. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Piszę w ciemności.

(dla ciekawskich: oszczędzam na prądzie)

Podświetlana klawiatura mi pomaga ;) Chyba, że na niej też oszczędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W gruncie rzeczy, drużyna Niemców ma swoistego naturalnego dopalacza w postaci zawodników o ciemnej karnacji. Jak wiadomo osoby pochodzące z Afryki mają większego speeda w nogach i wygrywają większość biegów lekkoatletycznych, no i mają przewagę na boisku. W związku z tym proponuję na jednego czarnoskórego piłkarza dać dwóch białych, 10 polaków albo jednego Messiego. Wtedy warunki będą takie same i będzie większa sprawiedliwość.

 

Ewentualnie znajdźmy kilku piłkarzy których dziadkowie zjadali polskich klechów - misjonarzy, dajmy im polski paszport i przyjmijmy do drużyny. Białych rozstawmy na boisku żeby można było im podać piłkę i żeby strzelili gola a Polskich Afrykanów dawajmy na biegi przez 3/4 boiska.

 

O ile przy 2:1 dla nas miałem radochę że Westerplatte broni się nadal to po wyrównaniu jakbym był na stadionie to bym przeskoczył przez płot i zasadził kopa sędziemu za przeciąganie czasu gry. Jak był taki kozak to czemu nie doliczył czasu żebyśmy pojechali na 3:2 ?

 

Przed meczem byłem nastawiony na to że nasi dostaną wpiernicz na boisku, potem jak nasi tylko czasem poruszali się po boisku jak krowy po lodzie, liczyłem na remis. Przy 2:1 była nadzieja że w końcu skopiemy tyłki tym wrednym szwabom. Tymczasem, złośliwy makaroniarz upokorzył Polskę. Przy takiej grze naszych remis to nie cud - to zwyczajny niedosyt. Co jak co, kilku durni należy wywalić, dać w ich miejsce lepszych. Ale na takim poziomie jak dziś to na Euro 2012 będą trzy mecze i na trybuny rozdawać popcorn ale chociaż nie będą to mecze przegrane w sposób totalnie ośmieszający. Kurde, była okazja żeby dopiec odwiecznemu wrogowi. Człowiek codziennie lży ten kraj i jego obywateli ale jak grają nasi i to na jakimś tam poziomie, a zwłaszcza z niemymi to gdzieś ta iskra patriotyzmu cały czas się głęboko tli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki entuzjazm? Jest jakiś nakaz emocjonować się kiepskiej jakości sportowcami bez osiągnięć? Juz lepiej zając się siatkarzami, szczypiornistami czy lekkoatletami. Oni coś sobą reprezentują.

 

wejdź na boisko i sam pograj :) skoro z CIebie kibic , który tylko przy wygranej kibicuje ehm

 

jest lepiej niż było , chociaż jakieś składne - ładne dla oka akcje przeprowadzali , jeżeli zrobią kolejne postępy to jakaś szansa na wyjście z grupy może jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

remis był do przewidzenia ponieważ nasi zachodni sąsiedzi awansowali już do ME 2012 i zagrali rekreacyjnie z nami . Mecz był naprawdę ciekawy i moim zdaniem od ostatnich dwóch meczy widać że zazębia powoli się gra miedzy poszczególnymi formacjami . Z wyniku 2:2 powinniśmy się cieszyć bo pamiętajmy, że Niemcy ostatnio grali bardzo dobrze ogrywając reprezentacje Brazyli 3:2 i Austrię 6:2 o ile dobrze pamiętam - Niemcy są poważnym kandydatem do mistrza europy.

 

Dziwi mnie tylko jedno przegrywamy z zespołami, które są rankingowo słabi a z dobrymi zespołami gramy na zero z tyłu lub remisujemy ale to POLSKA

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, była okazja żeby dopiec odwiecznemu wrogowi.

 

nie mówię że akurat Ty, ale serwery u nich dużo ludzi trzyma i napędza gospodarkę..."wroga", bo ceny u nas za to samo co za zachodnią granicą są wyższe o 50%...wiem wiem zaraz zacznie się marudzenie że prąd, internet drogi itd. ale fakt faktem - mimo że "Jak świat światem - Polak nie będzie Niemcowi bratem! " to korzystamy z ich usług i to bardzo często, nawet w życiu codziennym (np. zakupy w Lidl'u), osobiście też nie przepadam za naszym zachodnim sąsiadem ale cóż..jestem skazany na napędzanie jego gospodarki.

 

 

co do meczu...pozostawię bez rozległego komentarza - grają trochę lepiej..ale to wciąż przedszkole dobrej gry..nie spodziewałem się niczego "ekstra" więc nie zawiodłem się - mimo wszystko jestem za rodakami, więc "DO BOJU POLSKO!"

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki entuzjazm? Jest jakiś nakaz emocjonować się kiepskiej jakości sportowcami bez osiągnięć? Juz lepiej zając się siatkarzami, szczypiornistami czy lekkoatletami. Oni coś sobą reprezentują.

 

No szczególnie ostatnio, jak przyjechali z MŚ z 1 medalem, a szans medalowych bylo chyba z 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka klęska Polskiej Piłki nożnej trwa od lat 70-tych. Wtedy to była piłka nożna, teraz remis z Niemcami to szczyt naszych marzeń.

Całe szczęście, że Polska jako gospodarz Euro przechodzi bez eliminacji do gry, bo tak pewnie nie obejrzelibyśmy żadnego meczu z biało-czerownymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Irek, ale wczoraj remis nie był szczytem marzeń - wczoraj marzeniem była wygrana i byliśmy tego bardzo blisko. Do tego dobry bramkarz i nieco szczęścia bo byśmy nie grali o wygraną tylko o jak najmniejszą przegraną.

Jeżeli obie drużyny będą grały na takim samym poziomie na Euro jak wczoraj to może być ciekawie. Prawnicy Smudy powinni zadzwonić do prawników Loewa że Marian (Klose) musi siedzieć cały mecz na ławce rezerwowych.

Co do eliminacji to pewnie jak zwykle masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Mecz tragedia w sumie widziałem tylko początek, organizacja też w plecy ;)

 

ps. pieprzone nachlane szwaby pałętające się po Gdańsku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×