Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueMan

Domeny .at

Polecane posty

Chyba nadziałem się na coś, co myślałem, że wszędzie działa tak jak u Nas.

 

Swego czas ovh (chyba 2008 rok) miało promocje i do domeny .eu dawało gratis domenę .at

Kupiłem tak dwie domeny.

 

A teraz nic.at przysyła mi faktury do zapłaty za zaległy okres. Doczytałem, że w przypadku domen .at i .de mimo braku płatności u rejestratora trzeba wysłać do "głównego rejestratora" wypowiedzenie/prośbę o usunięcie domeny.

 

No i teraz kapa - mam do zapłaty ok 250 zł za coś co w ogóle nie używałem przez ten okres.

 

Spotkał ktoś się z takim problemem? Co robić sensowego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było mieć regulamin z roku 2008 i jeśli nie było takiej wzmianki powołać się na ten regulamin.

 

Innej możliwości nie widzę - lecz też robią w konia człowieka - Nabijaja kaski i po n - latach odzywają sie z przypomnieniem do zapłaty. To powinno być karalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje ci to zapłacić i to szybko.

Bo jak nie zapłacisz, to dostaniesz od nich kolejne pisemka z ponagleniami, charakteryzujące się tym, że kwota do zapłaty rosnąć będzie zastraszająco.

 

Odnośnie regulaminu - to tam taki był od zawsze. Rejestrując domenę musiałeś się na niego zgodzić.

Też miałem domenę .at, ale do mnie z az.pl dzwonili i poinformowali o całej procedurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×