Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anex

Dzwięk na www

Polecane posty

Tak jak w temacie co myślicie o dzwięku na stronie ? Myślałam o jakimś delikatnym kawałku mp3 na prywatnej stronie www ? Co sądzicie o tym ? Podarować sobie bo to żenada czy jesteście za ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czego ta strona ma dotyczyć. Jeśli strona firmowa to raczej podaruj sobie cudne animacje, dźwięki itp. no chyba że odwiedzający to dzieci, a strona to sklep z zabawkami Jeśli już umieścisz takie tło dźwiękowe koniecznie dodaj przycisk , by to można było wyłączyć podczas przeglądania serwisu.

 

Moim zdaniem nie warto, lepiej wykonać ładną grafikę na stronę.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ? Może ten kto wejdzie chce coś ostrzejszego posłuchać.

 

W/g mnie dźwięk przeszkadza i rozprasza, szczególnie gdy sam coś słucham a najgorszym przypadkiem jest, że jak wyłączymy dźwięk a po przeładowaniu strony ponownie się włączy.

 

 

 

A tak BTW to kto pamięta stronę MPO i piosenkę o śmieciareczce, to cholerstwo było osadzone na stronie, że nie można było tego wyłączyć ale hicior to był.

Dla przypomnienia jak to leciało http://www.joemonste..._piosenka_o_MPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Często jak korzystam z różnego rodzaju szukajek i wejdę na stronę (lub otworzy mi się na jednej stronie z kilku zakładek) to szukam panicznie i od razu wyłączam. Drażniące jest to (wg. mnie) i wątpie żeby ktoś szukał wyłącznika na stronie bo lepiej zamknąć stronę i iść do konkurencji że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie pamiętam, ale pamiętam pierwszą stronę Heyah. Jak wszedłem pierwszy raz to nie mogłem się odnaleźć na stronie, i ta paskudna muzyka która mnie drażniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Wszystko zależy od tego czego ta strona ma dotyczyć. Jeśli strona firmowa to raczej podaruj sobie cudne animacje, dźwięki itp. no chyba że odwiedzający to dzieci, a strona to sklep z zabawkami

 

Lub jeżeli jest to strona piosenkarza/artysty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

 

Nie.

 

Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie.

 

NNNNIIIEEEEEE!

 

 

 

 

/sorry, ale tylko na to było mnie stać po tym jak przeczytałem w jednym zdaniu słowa "dźwięki" i "strona www". To jest jeszcze gorsze niż dżawaskryptowe pierdoły typu padający śnieg czy syf ciągnący się za kursorem. Jedyne, co ewentualnie można zrobić z dźwiękiem na stronie, to umieścić taki dźwięk i przycisk "play". Na pewno nie autoodtwarzany dźwięk z przyciskiem "stop".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

 

Nie.

 

Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie.

 

NNNNIIIEEEEEE!

 

+warzylion, qft i w ogóle. Jak mi jakaś strona zaczyna zagłuszać odtwarzacz muzyki (albo ciszę) to zapamiętuję ją tylko po to żeby przypadkiem nigdy więcej na nią nie wejść, ewentualnie czasem wyśmiać mniej lub bardziej publicznie. Dyspensę ma tylko http://nyan.cat/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×