Skocz do zawartości
adell1877

Serwer dla forum komputerowego

Polecane posty

Witam.Więc tak: obecnie mam hosting na linuxpl.com konto (http://linuxpl.com/K...B_f_2_pakiet_20) i wystarcza mi to na forum. Szukam czegoś innego w podobnej kwocie bo strasznie mam awaryjny ten serwer. Wczoraj 2 pady w ciągu dnia kiedyś przez pół dnia nie działał serwer. Zdarzało się, że cały dzień też była awaria. Mam chyba awaryjną maszynę. Prośby do administracji nic nie pomogły aby mnie przenieśli na inną maszynę. I nie chcę od nich dodatkowego miesiąca hostingu w ramach awarii. 

 

Proszę mi coś polecić

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Zainteresuj się ofertą cp2G : http://castpol.pl/hosting-www , myślę, że w pełni zadowoli Twoje oczekiwania. Na serwerze oraz administracji na pewno się nie zawiedziesz, nie raz się o tym przekonałem :) Jeśli interesuje Cię indywidualny pakiet, napisz na bok.

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Twój obecny pakiet kosztuje ~130zł/rok.

 

 

Szukam czegoś innego w podobnej kwocie
CastPol nawet taniej wychodzi, wybacz ale 50zł , a 120 to nie jest podobna kwota.

 

 

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+- 3500 unikalnych miesięcznie, ok 80 000 wyswietleń. W każdym razie to co mam lekko ponad połowę transferu na miesiąc wykorzystywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę UPHost - pakiet Standard 1 - masz 3GB miejsca 35 GB transferu/miesiąc za 45zł. Serwery mają w Krakowie. Warte uwagi jest także Mzone-net.eu z serwerami Della w UK. W obydwu firmach mam aktualnie konta shared i wszystko ładnie i szybko śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam czegoś innego w podobnej kwocie bo strasznie mam awaryjny ten serwer.

Dobrze by było, gdybyś podał więcej danych, np. jaki skrypt forum, ile objętości bazy masz teraz, ile osób jednocześnie online w godzinach szczytowych.

Jeśli masz informację to też jakie obciążenie jest w tej chwili generowane na ich serwer.

To znacznie ułatwi doradzenie Ci jakiegoś konkretnego pakietu i firmy przez użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum jest stosunkowo młode ale...

 

 

 

Dobrze by było, gdybyś podał więcej danych, np. jaki skrypt forum

 

IPB

 

ile objętości bazy masz teraz, ile osób jednocześnie online w godzinach szczytowych.

20MB baza, online szczytowo do 50

 

Jeśli masz informację to też jakie obciążenie jest w tej chwili generowane na ich serwer.

nie mam

 

I tak jak mówiłem. Nie wykorzystuje tego potencjału serwera ale często pada i to nie tylko ja się skarżę na linuxpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda opinia będzie inna, więc najlepiej abyś to sam przetestował.

 

Niektórzy skarżą się na pomoc techniczną u nich, inny na coś innego. Ja kiedyś miałem dedyka tam i nie mogę powiedzieć złego słowa o supporcie.

OVH to duża firma, mogą ci sklepać dedyka w kilkanaście minut, takie zaplecze mają do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vihost i vipower to ta sama marka, vihost serwery za granicą, vipower serwery w Polsce :). Od razu mówię, że nie jestem klientem Vihost, ale czytając forum wiem, że ludzie są bardzo zadowoleni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej to Ty rozwiń temat : ) opisz sytuację, wymagania, budżet, profil gości na stronie, ruch, obciążenia, lokalizację klientów, itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu, odpowiedzcie mi na szybko.

 

Po zmienieniu dnsów domeny i wgraniu do ftp plików + bazy na nowy serwer nie chce mnie łączyć z bazą i póki co jestem zmuszony zostać przy obecnym hostingu na czas trwania konkursu i nie chcę kombinować teraz.

 

 

 

 

Czy jest możliwe, że serwer jeszcze nie działał? Opłaciłem zaraz przelewem internetowym po kupieniu na stronie, oczywiście jeszcze nie zaksięgowano wpłaty. Czy może być tak jak piszę?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A utworzyłeś bazę? Wpisałeś poprawne dane do pliku konfiguracyjnego skryptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×