Skocz do zawartości
xorg

Usunięta sygnatura

Polecane posty

Cześć.

 

Chciałbym się dowiedzieć kto i z jakiego powodu usunął mi moją sygnaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, nie szukam guza ale jako moderator mógłbyś mu odpowiedzieć skoro się użytkownik pyta. Jeżeli był Bacia to OK, jeżeli nastąpiło złamanie regulaminu to napisz mu że złamał regulamin w punkcie takim a takim i każdy będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

xorg

 

Przeczytaj regulamin i zobacz czy łamałeś jakis podpunkt

§ 3 Sygnatura (podpis):
    • § 3.1 Podpis powinien mieć maksymalnie cztery linijki tekstu.
       
      § 3.2 Zezwala sie na umieszczenie w podpisie reklamy firm ale
      nie innych konkurencyjnych for i serwisów.
       
      § 3.3 Zabrania się umieszczania w podpisie banerów i innych grafik.
       
      § 3.4 Maksymalny rozmiar czcionki w sygnaturce to rozmiar '2'
       
      § 3.5 Podpis nie może zawierać żadnych słów niecenzuralnych i ogólnie uważanych za obraźliwe.

 

 

Jeżel tak, to zapomnij, jeżeli nie to pisz do Administratorów :-)

 

Pozdro, i wrzućcie ludzie na looz cool.gif

 

PS: W regulaminie powinien być punkt zakazujący robienia z sygnatury choinek :-)

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aaa.. to nagminne. A to nie pasuje, a tamto... i kasują, bez komentarza, bez PW, bez niczego.

To samo z wątkami / postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Hmm, nie szukam guza ale jako moderator mógłbyś mu odpowiedzieć skoro się użytkownik pyta. Jeżeli był Bacia to OK, jeżeli nastąpiło złamanie regulaminu to napisz mu że złamał regulamin w punkcie takim a takim i każdy będzie zadowolony.

Moderatorzy nie mają wglądu w historię moderowania. Więc albo odezwie się ten, który zmoderował i wtedy może udzielić konkretnej odpowiedzi albo Tomek czy Bartek musi sprawdzić w historii i zapytać kogo trzeba.

 

Nikt nie lata i nie kasuje sygnaturek z zamiłowania więc pewnie cos sie tam musiało wydarzyć.

 

edit a nie, chyba historię w tematach widać, no w każdym razie sygnaturki tak nie da rady sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
§ 3.1 Podpis powinien mieć maksymalnie cztery linijki tekstu.

 

§ 3.2 Zezwala sie na umieszczenie w podpisie reklamy firm ale

nie innych konkurencyjnych for i serwisów.

 

§ 3.3 Zabrania się umieszczania w podpisie banerów i innych grafik.

 

§ 3.4 Maksymalny rozmiar czcionki w sygnaturce to rozmiar '2'

 

§ 3.5 Podpis nie może zawierać żadnych słów niecenzuralnych i ogólnie uważanych za obraźliwe.

W sygnaturze znajdowała się jedna linia tekstu bez grafiki, z linkiem do forum niekonkurencyjnego, z niezmienionym rozmiarem, nienaruszająca żadnych dobrych obyczajów.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tą sygnaturką to pewnie nie pierwszy przypadek, również miałem kilka, ale trochę innych problemów z sygnaturkami, muszę jednak przyznać że wtedy Spanner naprawił to szybko.

 

Ja otrzymałem warna od jednego moderatora i to takiego którego nie powinienem dostać, ponieważ nie złamałem w tym przypadku żadnego regulaminu. Wysyłałem ticket, PW w tej sprawie i nic warn nadal jest, a mi jest smutno, że WHT kategoryzuje firmy na te które mają płatny pakiet i bezpłatny . ;)

Support dla firm w formie ticketów to wielka ściema, żadnej odpowiedzi już chyba tydzień.

Musze przyznać, że jak miałem pakiet Platinium to WHT lepiej mnie traktowało, teraz już nie jestem warty bo to tylko bezpłatny pakiet Brąz.

 

Oj Oj nieładnie WHT ... :)

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, jeśli sygnaturka była nieszkodliwa może przez przypadek wyparowa. Jaka dokładnie była zawarość?

Ja nic nie wiem na ten temat. Pytam z ciekawości, bo temat został zaczęty, ale nie został skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×