Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hdmagc

Napisanie skryptu.

Polecane posty

Gość hdmagc

Witam serdecznie.

 

Zlecę napisanie skryptu, podobnego do pokazywarka.pl , ale z lekko odmienną użytecznością.

Front:

1. Dostęp do całości otwarty.

2. Dostęp do tworzenia publikacji, jedynie po rejestracji. Mile widziana aktywacja po wysłaniu np 1zł na konto bankowe. (wpłata zwracana po aktywacji ręcznie, serwis będzie całkowicie darmowy)

3. Tworzenie subdomeny z automatu.

4. Dostęp po zalogowaniu do przyjaznego, prostego (dla blondynki) edytora z podgladem

5. Publikowana zawartość umieszczana w ustalonym szablonie (nagłówek, stopka, miejsce na reklamę)

6. Możliwość dyskusji w temacie osób zarejestrowanych (dodatkowo współpraca z jakimś forum mile widziana MyBB, VB)

7. Mile widziana możliwość komunikowania PM po włączeniu takiej opcji w panelu (admin zawsze może)

8. Rejestracja IP i dostępność w publikacji.

9. Karta obowiązkowego regulaminu.

Back:

1. Zarządzanie subdomenami

2. Zarządzanie treścią publikacji

3. Możliwośc standartowego nadzoru administracyjnego zawartości oraz użytkowników.

Tech:

Technika wykonania obojętna, byle działało sprawnie i bezbłędnie. mysql.

Wszelkie linki zewnętrzne wychodzące przez anonim.co

Wrzucanie obrazków.

Blokada mime na jpg

Blokada wrzucania skryptów wykonywalnych.

Otwarty skrypt dający później możliwości modyfikacji dostosowujących do późniejszych wymagań, które wyjdą w praniu.

Cel:

Serwis otwarty. Indywidualne publikacje materiałów dotyczących zdarzeń w sieci ;)

Cash

Sądzę, że 100-200zł

 

Kontakt PW

Odpowiadam na wszystkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Za taką cene raczej nie znajdziesz nikogo do napisania, no chyba że pod masówkę to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Być może. Prosze jednak o powstrzymanie sie przed opiniami, a skupienie na pytaniach, wskazówkach dotyczących zlecenia.

Moim zdaniem jest to dość proste i wykonalne za podobna kwotę.

Są gotowe skrypty, ale stare i pewnie cieżko bedzie dopasować (gnopaste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Patrzyłem, ale to tworzy fora, a to maja być czyste strony w html-u z includem nagłówka, stopki i zawartością wpisana w edytorze przez uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie problematyczne mogą być te funkcje:

2. Dostęp do tworzenia publikacji, jedynie po rejestracji. Mile widziana aktywacja po wysłaniu np 1zł na konto bankowe. (wpłata zwracana po aktywacji ręcznie, serwis będzie całkowicie darmowy)
6. Możliwość dyskusji w temacie osób zarejestrowanych (dodatkowo współpraca z jakimś forum mile widziana MyBB, VB)
7. Mile widziana możliwość komunikowania PM po włączeniu takiej opcji w panelu (admin zawsze może)

Bo samo nopaste w subdomenach to na upartego w tej cenie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Patrzyłem, ale to tworzy fora, a to maja być czyste strony w html-u z includem nagłówka, stopki i zawartością wpisana w edytorze przez uzytkownika.

 

Chodziło mi, abyś do niego napisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hdmagc - może frytki do tego?

 

Twoim zdaniem @hdmagc jest to proste i do wykonania za Tą kwotę, to zrób to samemu. Nie potrafisz? To pozwól zrobić to komuś kto się na tym zna, ale daj mu godziwie zarobić... (dodaj jeszcze jedno zero na koniec, to może ktoś się podejmie + dolicz VAT). Potem wszyscy dziwią się, że ta branża podupada. Zamiast konkurować JAKOŚCIĄ to wszyscy konkurują ceną: "Ja dam więcej jeszcze taniej", "Nie bo ja mam jeszcze taniej!" (a ceny utrzymania idą do góry). Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Chcesz to minusuj. ;)

 

A teraz wracając do tematu bo za taką cenę nikt nie podejmie się realizacji tego zlecenia.

 

Polecam poszukać podobnych gotowców na np.: http://www.hotscripts.com/ lub http://www.scripts.com/ i samemu już przerabiać.

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciałem "poradzić" dopisanie zera, ale nie wiem, czy nawet wtedy by starczyło : )

 

Masakra, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za tyle to można ewentualnie mieć coś w rodzaju wklej.org ale z obciętymi "Syntax" o jakieś 90% :D

 

 

 

Proponuję przerobić jakiegoś CMSa do takiego zastosowania lub guglować i samemu coś sklepać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by któryś programista podjąłby się tego zlecenia za taką cenę.

 

Zmień budżet lub wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gynio, bez obrazy... Ale tak czy siak Twój cennik jest śmieszny (lub żałosny): http://gynio.pl/oferta.html

 

Tak patrząc na niego to powinien się zmieścić w nim za te 200 zł.

 

Bo:

1. Strona przy użyciu PHP,JS----------------------------------------- = 70 zł

2. Modyfikacja/dodatkowa funkcjonalność * 8 = 15 * 8 ------ = 120 zł (za 8 nowych funkcjonalności).

------------------------------------------------------------------------------------suma: 190 zł

 

.... :blink:

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

@Gynio, bez obrazy... Ale tak czy siak Twój cennik jest śmieszny (lub żałosny): http://gynio.pl/oferta.html

 

Tak patrząc na niego to powinien się zmieścić w nim za te 200 zł.

 

Bo:

1. Strona przy użyciu PHP,JS----------------------------------------- = 70 zł

2. Modyfikacja/dodatkowa funkcjonalność * 8 = 15 * 8 ------ = 120 zł (za 8 nowych funkcjonalności).

------------------------------------------------------------------------------------suma: 190 zł

 

.... :blink:

 

A ja nie widzę stałych cen, tylko od hmm dziwne...

 

Jak widzisz telefon z abonamentem i innymi bajerami od 1 zł to też liczysz "będę miał 5 telefonów za 5 zł cool"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mSurf.eu - daruj sobie te biedne docinki, przy mnie nie zabłyśniesz... Tak btw. nie musisz odpisywać każdemu na post (post po postem, od niedawna jest Cię tutaj pełno - mógłbyś sobie dać coś czasem na wstrzymanie, Gynio nie potrzebuje prawnika).

 

Nawet nie rozumiesz głębszego problemu tego cennika i "programowania". Jaką jakość "programowania" można dostać za OD 15 zł? Zakładałem czysto teoretycznie, że jeden moduł będzie kosztował 15 zł gdyż co to za problem zrobić CRUD treści publikacji?

 

EOT.

 

Edit @down:

Dla Ciebie to i tak za wysoki poziom. :) Tu nie chodzi o docinanie każdemu. Czy zauważyłeś że dopiekam wszystkim jak leci? Bo co? Bo jestem zły? Nie! Komentuje tylko w tedy kiedy mi się coś nie podoba... Mam do tego prawo. Naruszasz moją swobodę i wolność wypowiedzi? :)

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

@mSurf.eu - daruj sobie te biedne docinki, przy mnie nie zabłyśniesz... Tak btw. nie musisz odpisywać każdemu na post (post po postem, od niedawna jest Cię tutaj pełno - mógłbyś sobie dać coś czasem na wstrzymanie, Gynio nie potrzebuje prawnika).

 

Nawet nie rozumiesz głębszego problemu tego cennika i "programowania". Jaką jakość "programowania" można dostać za OD 15 zł? Zakładałem czysto teoretycznie, że jeden moduł będzie kosztował 15 zł gdyż co to za problem zrobić CRUD treści publikacji?

 

EOT.

 

Poprostu jesteście dziwni... Jeden drugiemu musi dopiec, żeby lepiej się poczuć... Podniete macie z tego? Żeby nie wasze takie gadki, grono stałych userów było by większe. Ale nie, trzeba dokuczać.

 

PS: Nie śmiem się zniżać do twojego poziomu by zabłysnąc przed tobą.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@mSurf.eu - daruj sobie te biedne docinki, przy mnie nie zabłyśniesz... Tak btw. nie musisz odpisywać każdemu na post (post po postem, od niedawna jest Cię tutaj pełno - mógłbyś sobie dać coś czasem na wstrzymanie, Gynio nie potrzebuje prawnika).

 

Zabraniasz mu udzielania się na forum czy odwiedzania forum? Może w ogóle zróbmy restrykcję zwłaszcza dla stałych userów 1 wejście na tydzień!

 

Nawet nie rozumiesz głębszego problemu tego cennika i "programowania". Jaką jakość "programowania" można dostać za OD 15 zł? Zakładałem czysto teoretycznie, że jeden moduł będzie kosztował 15 zł gdyż co to za problem zrobić CRUD treści publikacji?

 

Jego cennik jego problemy! Każdy ma prawo ustalić własny cennik. Może jeszcze wytknij firmom home czy nazwa że sprzedają domeny po złotówce a nie po cenie normalnej - rynkowej! Koleś może robić i za darmo - charytatywnie różne rzeczy i też mu powiesz że nie może? (przepraszam za określenie - koleś)

 

 

Dla Ciebie to i tak za wysoki poziom. :) Tu nie chodzi o docinanie każdemu. Czy zauważyłeś że dopiekam wszystkim jak leci? Bo co? Bo jestem zły? Nie! Komentuje tylko w tedy kiedy mi się coś nie podoba... Mam do tego prawo. Naruszasz moją swobodę i wolność wypowiedzi? :)

 

Świat nie jest idealny i każdemu coś nie pasi. Wielu osobom nie pasuje wysoka cena hostingów i jęczą na forum że ceny taka i taka ma za wysokie i oni niech to zmienią? Raczej nie widzę takich wiadomości na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gynio, bez obrazy... Ale tak czy siak Twój cennik jest śmieszny (lub żałosny): http://gynio.pl/oferta.html

 

Tak patrząc na niego to powinien się zmieścić w nim za te 200 zł.

 

 

@KowR - Napisałem, że za tą cenę autorowi będzie ciężko kogoś znaleźć do tego zlecenia, bo ma za niski budżet lub za duże wymagania.

 

Nie rozumiem czego się czepiasz cennika, ceny są podane w przybliżeniu lub podane od pewnego progu.

Jedni chcą by w PHP policzyć 3+5, jedni chcą zaawansowane funkcje liczenia czy cokolwiek większego.

 

Ceny są zawsze ustalane indywidualnie, cennik pomaga tylko sprecyzować mniej/więcej ceny, by uniknąć sytuacji, że jakiś Kowalski się zdziwi, gdy dostanie wycenę swojego skryptu bądź modyfikacji.

 

Na twoim miejscu skupiłbym się na swojej stronie (www.kowr.eu).

Edytowano przez GyniO (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×