Skocz do zawartości
ow4nd

[Szukam Zleceń] Kodowanie,Grafika

Polecane posty

Tutaj można znaleźć także sporo prac tego.. gościa

http://lesne-dziady.com/mert/

Btw. Lesne-dziady.com? Co to jest :D

Sukces:

Ogłoszenie

Chciałbym ogłosić ,że nasza strona uzyskała PageRank 2 w google , muszę wam powiedzieć ,że mało stron związane z cs'em ma taki pagerank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to zdjęcie przecież Ty umieściłeś na dostępnym w internecie serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i spłoszyliście artyste :] Zdjęcie było na ogólnodostępnym serwerze więc proszę, nie czepiaj się. A temat do zamknięcia bo się ośmieszyłeś, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę dać plusa w tym temacie! :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja chcę dać plusa w tym temacie! :angry:

 

Jak by się dało to by tutaj poleciało ze 100 plusów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę zdjęcie zostało usunięte z serwera, szkoda tylko że pewnie już sporo go ma na hdd :) Ba, ja jeszcze plików podręcznych nie kasowałem, więc pewnie bym znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×