Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcel30

VPS pod gry online

Polecane posty

Posiadam strone z grami online około 5000 uu dziennie 18 000 wyświetleń , i poszukuje serwera VPS . Obecnie strona zajmuje tylko 2 GB , ale bardzo szybko zwiększy się to ok. 10 Gb

Strona z grami online to teoretycznie strona z downloadem ,bo gracz wchodzący na stronę pobiera na swój komputer niewielkie pliki swf 1 - 10 Mb , i szukam VPS - a pod taką stronę . Moje wymagania

1. Firma najlepiej z Polski

2 . Zarządzanie ( instalacja wszystkiego czego trzeba żeby strona działała , konfiguracja , konserwacja oraz usuwanie ewentualnych awarii )

3 . Sporo transferu

4 .mój budżet ok . 200 - 300 zł miesięcznie

5. Brak opłaty instalacyjnej ( mogę podpisać umowę lub zapłacić za rok z góry )

6 . Pomoc w przeniesieniu strony z serwera na serwer .

Edytowano przez marcel30 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam MZone, brałem u nich zarządzanego VPSa (VPS20M) pod projekt mojej klientki, tylko z racji tego, że działa tam tylko jedna strona nie potrzebowałem panelu, więc dostałem bez DA i obniżyli mi z tego względu cenę o 20 zika. Firma jest co prawda brytyjska, ale pracownicy i szefostwo (Ireneusz, człowiek mocno udzielający się na tym forum) to Polacy, więc kłopotu z kontaktem nie ma, rachunki od nich są tak samo honorowane przez skarbówkę jak rachunki z firm polskich. Serwery w Niemczech (Hetzner), bardzo wydajne i nie przeciążone, do tego fachowa administracja.

 

Jeszcze do tego mogę polecić http://ultimahost.pl/hosting/dedykowany - mam u nich VPSa, co prawda niezarządzanego, ale działa rewelacyjnie, kontakt z supportem też świetny. Serwery w Łodzi (Teredo).

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na vps z vihost.pl z panelem admin, za 200 zl masz potwora ktory na pewno da rade. 5TB transferu wystarczy?

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×