Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Najs

[Domena] Kupiłem i mam problem.

Polecane posty

Gość Najs

Witam ponownie.

 

 

Wczoraj prosiłem Was o pomoc w wyborze domeny, doradziliście mi dobrze. Kupiłem domenę na OVH.pl, wszystko poszło szybko i sprawnie bez żadnych problemów, lecz nasunął się jeszcze jeden. Szukałem w googlach, znalazłem coś podobnego i piszę tutaj gdyż nie pomogło mi to.

 

Posiadam wykupiony hosting na proserwer.pl (serwer na którym stoi strona). Podpiąłem domenę według tutorialu z FAQ na stronie proserwer.pl, serwery DNS zmieniłem poprawnie w managerze na OVH.pl

ns1.proserwer.pl

ns2.proserwer.pl

 

Problem wygląda tak, że po zalogowaniu na moją stronę - KLIK, z domeny .pl przekierowywuje na tą samą stronę na której się logowaliśmy i nadal jesteśmy niezalogowani.

Jeśli na stronę wejdziemy poprzez domenę xaa.pl - KLIK to wszystko działa normalnie.

Serwery DNS zmieniłem ok 12 godzin temu, więc chyba nie tu widnieje problem.

 

Bardzo proszę Was o pomoc, piszcie w tym temacie, pod numerem gadu-gadu 20020154 na którym mogę podać serwer głosowy ventrilo 2.1.4 i wszystko dokładnie wytłumaczyć. Postaram się odwdzięczyć, z góry dziękuje.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie domena tylko skrypt. Pewnie w panelu admina gdzieś powinieneś wpisać adres strony i tam musisz podać te domene .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

Szczerze ,,mówiąc", żal mi siebie że o tym nie pomyślałem, a było to tak proste.

Napotkałem jeszcze jeden problem i widnieje on tylko u mnie, gdy wejdę na moją stronę wpisując adres BEZ www lub http:// to przekierowywuje mnie na stronę KLIK. Wiece może dlaczego tak się dzieje?

 

@edit To chyba wina braku jakichkolwiek przekierowań. Czy ktoś mi może napisać jak dokładnie ustawić przekierowania w cPanelu na hostingu proserwer.pl?

Chciałbym aby wyglądało to tak, że ktoś wpisze adresmojejstrony.xaa.pl i za każdym razem przekieruje go na adresmojejstrony.pl, poza tym w innych rzeczach też, np. poprzez kliknięcie buttonów na stronie. Wygląda to tak:

asdsadle.png

Gdzie co i jak poprawnie wpisać, mi to nie wychodzi.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

romix bardzo mi pomógł, dziękuje bardzo, nie pozostaje mi nic jak polecić serwisy;

- biznes-host.pl

- gamebit.pl

Fachowa obsługa klienta, w zasadzie w chwili obecnej nie jestem klientem, ale przekonałem się jak to naprawdę jest. Polecam jeszcze raz i pozdrawiam, temat do zamknięcia.

Proszę o sklejenie postów, nie chcę ,,triplować", a sam nie mogę ich edytować. Do zamknięcia, pozdrawiam.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb
romix bardzo mi pomógł, dziękuje bardzo, nie pozostaje mi nic jak polecić serwisy;

- biznes-host.pl

- gamebit.pl

Fachowa obsługa klienta, w zasadzie w chwili obecnej nie jestem klientem, ale przekonałem się jak to naprawdę jest. Polecam jeszcze raz i pozdrawiam, temat do zamknięcia

 

 

Jestem w 100% pewien, że to nie jego "wola" - że tak napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 100% pewien, że to nie jego "wola" - że tak napisał.

 

Hehe, mylisz się ale nie ta opinia jest ważna w tym temacie, a raczej to, że problem został rozwiązany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wg. mnie to trochę perfidne jest... Pomoc za reklamę i polecanie firmy.

 

 

Większość osób na forum pomaga bezinteresownie :P

 

I chyba biznes-host ma nowego pracownika a mianowicie @romix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to trochę perfidne jest... Pomoc za reklamę i polecanie firmy.

 

 

Większość osób na forum pomaga bezinteresownie :P

Perfidne to jest to żeby udzielać się na temat, w którym nie ma się wystarczającej wiedzy.

Tutaj już nawet za pomoc człowiek jest ganiony.

Atakujesz, a nie masz podstaw nawet.

Ale oczywiście tego moderatorzy i administratorzy forum nie widzą..

Mi zaraz dowalą ostrzeżenie za "chamskie zachowanie"..

 

I chyba biznes-host ma nowego pracownika a mianowicie @romix

Nie Twój interes.

 

Informuje wszem i wobec iż nie mam zamiaru już nikomu pomagać.

Proszę nie pisać do mnie na gg czy też na forum.

Jak widzicie czy człowiek źle robi czy dobrze i tak znajdzie się grupa ludzi, która wszystko skrytykuje i obróci przeciw Tobie..

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Perfidne to jest to żeby udzielać się na temat, w którym nie ma się wystarczającej wiedzy.

 

Jeżeli to było do mnie to niestety ale zauważyłem temat już po udzieleniu Twojej pomocy.

 

 

Tutaj już nawet za pomoc człowiek jest ganiony.

Atakujesz, a nie masz podstaw nawet.

Ale oczywiście tego moderatorzy i administratorzy forum nie widzą..

Mi zaraz dowalą ostrzeżenie za "chamskie zachowanie"..

 

 

A co ma moderator do tego? Ja tylko mówię że pomoc za reklamę jest trochę poniżająca dla wizerunku firmy... Darmowa reklama - Ja ci pomogę ale ty wszędzie musisz napisać że firma X jest super.

 

A ten poniższy tekst właśnie na taki wygląda. Ktoś nie korzysta ale poleca bo ktoś pomógł.

w zasadzie w chwili obecnej nie jestem klientem

 

 

Nie Twój interes.

 

Nie mój ja tylko daję informację potwierdzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowa reklama - Ja ci pomogę ale ty wszędzie musisz napisać że firma X jest super.

Wiesz, że to pomówienie i na to są paragrafy?

Nie lubię historyjek wyssanych z palca.

Boli Cię to iż o Tobie tak nie piszą to nie mój problem lecz nie musisz od razu zamieniać się w poetę i wymyślać Bóg wie czego...

 

Nie mój ja tylko daję informację potwierdzoną.

Ciekaw jestem kto ją potwierdził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiesz, że to pomówienie i na to są paragrafy?

Nie lubię historyjek wyssanych z palca.

Boli Cię to iż o Tobie tak nie piszą to nie mój problem lecz nie musisz od razu zamieniać się w poetę i wymyślać Bóg wie czego...

 

Zawsze straszysz każdego kto ci coś mówi nieprzyjemnego? Znajomy puści plotkę o kimś też mu mówisz że to pomówienie?

 

Ciekaw jestem kto ją potwierdził..

 

Bo na stronie GameBit.pl jest Twój numer gg. Na tym samym numerze GG kilka tygodni temu reklamowane były twoje strony internetowe (m.in. helpserv.pl) który teraz jest przekierowywany na stronę GameBit.pl (na forum nawet jest temat o tym).

 

 

 

 

Kontakt GG - odpowiadamy w wolnym czasie

 

GG: 5236547

 

źródło: http://gamebit.pl/?s=kontakt

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

Witam Was ponownie.

To co tu czytam jest naprawdę żałosne. Naprawdę było tak, że normalnie napisał do mnie, ponieważ prosiłem, a miałem taki problem którego sam bym nie rozwiązał. W międzyczasie doszło do rozmowy o hostingu, ponieważ napisałem o cPanel'u, że coś tam zrobiłem - o to już mniejsza. romix pomógł mi i wszystko wytłumaczył i na koniec napisał mi, że poleca się na przyszłość:

fachowa obsługa techniczna - sam właśnie jej doświadczyłeś, polecam się na przyszłość

Podał jeszcze dwa linki do swoich stron, o nic już nie prosił. Podziękowałem za pomoc i w związku z tym jak napisałem, postanowiłem się odwdzięczyć SAM Z SIEBIE i polecić hosting w zamian za uzyskaną pomoc - to miał być ostatni post na tym forum. Widzę, że naprawdę zżera Was konkurencja, pozdrawiam.

 

@edit Trochę przykro, że człowiek pomaga niszcząc sobie tym samym reputację przez Wasze wymysły.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@romix

Ale po co nam to piszesz ? Jak nie chcesz komentować i kończysz z tym forum to po prostu nie komentuj i nie pisz a nie zawiadamiaj nas o tym bo to nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@romix

Ale po co nam to piszesz ? Jak nie chcesz komentować i kończysz z tym forum to po prostu nie komentuj i nie pisz a nie zawiadamiaj nas o tym bo to nielogiczne.

 

jak nikt nie będzie wiedział o fochu to wtedy nie jest to foch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Normalna dyskusja forumowa :)

 

Strona GameBit.pl stoi na tym samym IP co strona biznes-host.pl. Jakiś czas temu słyszałem że BH chce wprowadzić GameBita i robili skrypty i szablon strony. Chyba jak jeszcze było forum logoutowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×