Skocz do zawartości
Davi

3 serwisy o tej samej tematyce

Polecane posty

Witam,

Mam do was takie pytanie mam zamiar zrobić portal poświęcony np. grze gothic 1 * będzie to wszystko zawierało :

-forum

-bloga o newsach ewentualnie jakiś poradnikach/wprowadzeniach do gry

-bloga / serwis na dle na którym będzie można pobrać jakieś mody dodatki do gry itp.

 

I teraz pytanie mam czy lepiej stawiać wszystko na jednej domenie i np. forum było by pod adresem nazwaserwisu.pl/forum , blog z newsami - nazwaserwisu.pl/blog oraz mody : nazwaserwisu.pl/mody .

Czy może na subdomenach wszystko , a może jako osobne serwisy?

 

Z jednej strony na osobnych domenach i subdomenach są większe koszty bo trzeba każdy serwis z osobna linkować , ale z drugiej zaś strony ładniej wygląda osobna domena czy też subdomena.

 

 

 

* tematyka podana przykładowo.

 

 

Pozdrawiam i dzięki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

SUBDOMENY! Tylko i wyłącznie :)

 

Ładniej wygląda, łatwiej zapamiętać i w szukajkach łatwiej bo każde możesz jako oddzielną domenę dodawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie tego wszystkiego pod jedną domeną i tak jak napisał Kamikadze podstrony jako subdomeny. Nie ma sensu utrzymywać 3 domen. Chyba, że chcesz zaklepać sobie nazwę serwisu w kilku domenach. Wtedy sobie wybierz główny adres, a na resztę daj przekierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum postaw na subdomenie. Newsy postaw na głównej, a mody na podstronie. Forum na subdomenie ponieważ łatwiej się pozycjonuje, wiele katalogów itp. przyjmuje tylko i wyłącznie strony główne/subdomeny bez podstron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, tylko i wyłącznie subdomeny. Będzie to wyraźniejsze. Jest to jedna tematyka, tylko różne rodzaje serwisów. Szkoda, aby każdy miał inną domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×