Skocz do zawartości
Gość Kamikadze

Zmiany w szukajce gugli?

Polecane posty

Gość Kamikadze

Dzisiaj zauważyłem jakieś dziwne zmiany na stronie z wynikami szukania w google.pl

 

Co o tym sądzicie?

 

Bo jak dla mnie na pierwszy rzut oka to jeden wielki śmietnik tam zrobili... Było prosto i dało się coś znaleźć a teraz jakieś ikonki po prawej, jakiś syf z lewej dali bóg wie do czego on ma służyć.

 

Ale najważniejszym minusem jest usunięcie linków spod opisów znalezionej strony (nie wiem jakie jest źródło i praktycznie wchodzę na stronę X na której może być np. trojan)...

 

Szkoda że nie ma już innych szukajek na poziomie google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach się przyzwyczaimy. Nie ma wyboru :P

Jest wybór: http://www.bing.pl

Sam coraz częściej korzystam z wyszukiwarki Microsoftu i muszę przyznać, że daje radę. Jedyny minus to wyszukiwanie przede wszystkim w języku angielskim, wyniki polskie są zawsze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kurde teraz też mam normalnie... Co za cholerstwo :D

 

W nocy normalnie nie miałem tych zielonych linków i jakieś ikonki po prawej mi się wyświetlały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja niedawno, tak ze 2-3 tygodnie temu, zauważyłem zmiany, bo ten durny live search jakby zrobili (pisałem tu nawet z zapytaniem jak to wyrzucić). Zapisywałem odhaczenie tego i ciągle to samo, dopiero po iluś restartach przeglądarki wskoczył stary system, że "szukaj" to szuka, a nie zamulanie kompa na żywo...

 

Na plus czarny pasek u góry, wszystkie inne bzdury na minus. Bing fajnie by było, gdyby dał radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi proponuje reinstal systemu i jakiś dobry program antywirusowy. Już w którymś temacie widzę, że masz problemy z zamulaniem kompa przez strony internetowe które aż takie ciężkie nie są ;-) Musisz mieć sporo robaczków na kompie skoro nawet szukajka google daje w kość Twojemu kompowi :P

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale mi też się zamula ale może nie system ale przeglądarka ciągle mieli to na bieżąco i wpisuje coś to na bieżąco szuka i nagle w pasku przestaje pisać bo zwiecha ja kończę pisać i po sekundzie dopiero się wpisuje to co ja napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

webh.pl mam bardzo dobry program antywir+firewall. Wspominane przeze mnie zamulanie "pamiętam", bo jednak live search robi przeskok taki chwilami (+ np. youtube chwilkę kodeków chyba szuka jak ma coś odegrać, przy pierwszym odtworzeniu w sesji przeglądarki). Ja ogólnie tym jestem zażenowany, tymi nowymi niby super hiper technologiami, które jednak krztuszą się podczas przeglądania niektórych stron. Desktop to akurat trafiłeś, w końcu, po raz kolejny dałem płytę na gwarancję. Ale ogólnie nie narzekam, ew. jak debilny onet mi wchodzi, to od reklam na chwilę na netbooku jest słabo. To pewnie też dysk ciut wolniej reaguje, no i mam TrueCrypta. Mam bardzo czyste środowiska, bez aero i innych bzdur, dlatego widzę co na niektórych stronach się dzieje albo jak nowe edycje przeglądarek "reagują" (albo nie reagują, heh).

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :P Ja mam wszystko włączone :-) i nie mam takich problemów jak Ty/Wy :-). Ogólnie ze zmian w google jestem zadowolony. Dla mnie to świetne rozwiązanie i w żaden sposób w moim przypadku nie przymula kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy sposób wyświetlania 12 linków nie ma nic wspólnego z pandą.

 

Panda to w skrócie oczyszczanie wyników wyszukiwania z seośmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×