Skocz do zawartości
atebe

poszukuje do współpracy celem stworzenia WWW

Polecane posty

Witam poszukuję osoby która wykona stronę WWW w zamian za reklamę na niej i możliwość pokazania swoich możliwości . Temat jest wielowątkowy , strona ma bym sklepem , forum, i miejscem wymiany towarowej w późniejszym okresie . Oczywiście wraz z następnymi etapami przewidziana gratyfikacja finansowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Raczej nie znajdziesz "idioty", który zrobi ci za darmo stronę internetową zamieści sobie reklamę, ty ją później usuniesz i podpiszesz się pod projektem a koleś zostanie bez kasy, bez reklamy i bez strony.

 

 

A takie rzeczy dodatkowo to uniemorzliwiają:

 

  • Postów 0

  • Rejestracja 14-sierpień 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dew

Raczej nie znajdziesz "idioty", który zrobi ci za darmo stronę internetową zamieści sobie reklamę, ty ją później usuniesz i podpiszesz się pod projektem a koleś zostanie bez kasy, bez reklamy i bez strony.

 

 

A takie rzeczy dodatkowo to uniemorzliwiają:

 

Początkowo myślałem żeby się zgłosić tak na chętnego. Ale po przeczytaniu Twojego posta szybko zmieniłem zdanie. ^^ Nie chce być tym "idiotą" jak to mówisz;>

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Początkowo myślałem żeby się zgłosić tak na chętnego. Ale po przeczytaniu Twojego posta szybko zmieniłem zdanie. ^^ Nie chce być tym "idiotą" jak to mówisz;>

 

Pozdrawiam

 

Nigdy nie ufaj nikomu :) A jeszcze świeżemu userowi to już w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie chce oszukać przeglądałem forum i zwróciłem uwagę iż zdolne osoby szukają możliwości pokazania się w e-przestrzeni , współpraca na zasadzie oficjalnej umowy "na piśmie" , mogę także zrewanżować się udzielając miejsca na serwerze do postawienie swojej strony , jestem firmą z okolic Kielc i chętnie bym znalazł do współpracy osobę w pobliżu , posiadam stronę którą zrobił kolega amator ,ale nie jest to "produkt trendy" ,

po drugie panowie szukam na forum wśród 'fachowców" i chyba jestem w dobrym miejscu ?

ja znam się na branży samochodowej i kodowaniu sterowników a nie na prowadzeniu WWW

stąd zapytanie .....

Ktoś ma ochotę zapraszam , na e-mail podam swoją WWW

kto podejmie współpracę , będzie-zadowolony, www to początek .............. ja nie mówię o dalszej współpracy za darmo

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na e-mail podam swoją WWW

A czemu na e-mail ? Może podasz na forum tą swoją www ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto podejmie współpracę , będzie-zadowolony, www to początek .............. ja nie mówię o dalszej współpracy za darmo

Taaaa, często słyszę od klientów/potencjalnych klientów przy pierwszej pracy - proszę o jakiś rabat bo jak będę zadowolony to potem będę Panu zlecał tyle pracy, że Pan kupę kasy zarobi.

 

Jeżeli jesteś firmą i projekt jest taki świetny, ze w przyszłości zarobi to po prostu wysupłaj kasę z konta lub weź kredyt i zapłać komuś a potem zbijaj na tym kokosy.

 

Co też się porobiło, najpierw ktoś szuka konta reselerskiego za darmo pod strony firmowe, a teraz Ty szukasz, żeby ktoś zrobił stronę firmową ze sklepem za darmo (umieszczenie reklamy na tej stronie nie można traktować jako zapłaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, często słyszę od klientów/potencjalnych klientów przy pierwszej pracy - proszę o jakiś rabat bo jak będę zadowolony to potem będę Panu zlecał tyle pracy, że Pan kupę kasy zarobi.

Zapomniałeś jeszcze o polecaniu znajomym - bo jak będzie ok, to oni też będą zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, często słyszę od klientów/potencjalnych klientów przy pierwszej pracy - proszę o jakiś rabat bo jak będę zadowolony to potem będę Panu zlecał tyle pracy, że Pan kupę kasy zarobi.

 

Jeżeli jesteś firmą i projekt jest taki świetny, ze w przyszłości zarobi to po prostu wysupłaj kasę z konta lub weź kredyt i zapłać komuś a potem zbijaj na tym kokosy.

 

Co też się porobiło, najpierw ktoś szuka konta reselerskiego za darmo pod strony firmowe, a teraz Ty szukasz, żeby ktoś zrobił stronę firmową ze sklepem za darmo (umieszczenie reklamy na tej stronie nie można traktować jako zapłaty).

Recesja, kryzys i parę innych mądrych słów. A prawda jest taka, że nie można tego nazwać inaczej jak "szukaniem jelenia". Też się nie raz z takim podejściem spotkałem i zawsze podchodzę do tego w ten sam sposób: płać tak jak wszyscy inni, rabaty są dla stałych klientów, a nie dla kogoś, kogo nie znam i z kim nigdy nie współpracowałem. Człowiek inwestuje lata życia w naukę zawodu, kasę w różnego rodzaju "pomoce naukowe", a później jeden z drugim myśli, że dostanie stronę za darmo, bo napisze, że "przewiduje dalszą owocną współpracę".

A ja na to:

steve.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak chcesz to znajdź małolata co ci to zrobi za 100zł i będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie, mania jakaś, że "dzień dobry, będą kolejne robótki, ale na razie to może jakiś rabacik" - cena taka, że "no dobra, spoko zrobię", to jeszcze marudzą. Zrobiłem pół roku temu ofertę taksiarzom, dzwonią tydzień temu, że chyba skorzystają, tylko czy da radę taniej... a ja już od 2-3 miesięcy sobie myślałem, że następna oferta to przynajmniej 20-30 procent drożej, bo tamta w sumie była wyżyłowana : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×