Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

Ciekawy pomysł na promoje

Polecane posty

Witam

 

FreeCast ma w planach wprowadzić promocje na serwery VPS :).

Macie jakieś ciekawe pomysły ?.

 

Najciekawszy pomysł zostanie wprowadzony do promocji

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja dHosting. Pierwszy miesiąc za 4 zł a następny już po normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kiedyś w logout było dla nowych zamówień przez 3 miesiące 50% opłata :) Lub 1 miesiąc gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek zmieńcie te stronę..

 

Co do promocji - zwykła zniżka na pierwszy kwartał lub miesiąc, tyle.

 

 

 

Ciekawy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten tema i ręce mi opadają.

Właściciel firmy pyta publicznie na forum innych użytkowników w tym właścicieli firm jaką może zorganizować promocję na VPS-y, następnie stwierdza, że ciekawym pomysłem jest zniżka na pierwszy kwartał lub miesiąc oraz zmiana strony (bo obie rzeczy cytuje).

 

@Freecast naprawdę nie pali Ci się gdzieś tam wielka czerwona lampka, że takie działanie świadczy, że firma nie ma pomysłu na swoja działalność ani na zaprezentowanie swojego produktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Czytam ten tema i ręce mi opadają.

Właściciel firmy pyta publicznie na forum innych użytkowników w tym właścicieli firm jaką może zorganizować promocję na VPS-y, następnie stwierdza, że ciekawym pomysłem jest zniżka na pierwszy kwartał lub miesiąc oraz zmiana strony (bo obie rzeczy cytuje).

 

Użytkownik nie zgadza się na otrzymywanie ofert od firm.

 

 

 

Przy okazji, w temacie blad jest. "Promoje" a powinno byc "Promocje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może coś typu vihost-u??

Czyli im większy okres wykupienia usługi tym mniejsza zniżka? np. 60 % przy zakupie na 1-3 mc-e, 50 na pół roku, 35 na rok lub 20 % stałej zniżki :)

 

Strona aż taka zła nie jest, tylko brakuje mi w niej dokładności wykonania (tekst nierówno w stosunku do ramek, brak obramowań że nie wiadomo gdzie pisać itp.)

 

Pomysłów mnóstwo :)

 

Byś lepiej dał za najlepszy pomysł vps-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób podobnie jak na UltimaHost.PL - pierwsze dwa miesiące 70-90% taniej, a potem stała zniżka 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten tema i ręce mi opadają.

Właściciel firmy pyta publicznie na forum innych użytkowników w tym właścicieli firm jaką może zorganizować promocję na VPS-y, następnie stwierdza, że ciekawym pomysłem jest zniżka na pierwszy kwartał lub miesiąc oraz zmiana strony (bo obie rzeczy cytuje).

 

@Freecast naprawdę nie pali Ci się gdzieś tam wielka czerwona lampka, że takie działanie świadczy, że firma nie ma pomysłu na swoja działalność ani na zaprezentowanie swojego produktu ?

 

Widzisz źle zrozumiałeś mojego posta , post został napisany nie dlatego, że nie mamy pomysłów na prowadzenie biznesu tylko chcemy aby klienci zadecydowali o zniżce w naszej firmie tak w skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×