Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Z: [opinie] szybki-hosting.pl

Polecane posty

Gość Webb

Każdy coś mówi o * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, czytałem coś o systemie ym "* firma [...]" w dziale dla firm, ale nie wiem co się stało z głową dlaczego został wykopany, dalibyście jakiś temat, szukałe i nie znalazłem bo tematów za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy coś mówi o * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, czytałem coś o systemie ym "* firma [...]" w dziale dla firm, ale nie wiem co się stało z głową dlaczego został wykopany, dalibyście jakiś temat, szukałe i nie znalazłem bo tematów za dużo.

 

Ponoć narobił gnoju na serwerze Grand Hostu, nie opłaca serwera GH na czas przez co, Grand traci klientów.

 

W sumie ciężko teraz znaleźć więcej szczegółów na ten temat, bo moderatorzy rozrzucili temat na kila części w różnych działach, bo się rzekomo spam zrobił....

 

Wracając do tematu, to powinien wylądować w koszu, bo widać, że to tylko reklama.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Reklama to nie jest... Czemu nie jezdzicie po wlascicielach firm, ktorzy takze dodaja temat [Opinie]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama to nie jest... Czemu nie jezdzicie po wlascicielach firm, ktorzy takze dodaja temat [Opinie]?

 

Nikt tutaj nie jeździ po firmach.

 

Conajmniej jest to dziwne, że użytkownik rejestruje się na forum i pyta o opinie hostingu, z którego korzysta, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ma nic wspólnego z "szybkim hostingiem", bo podstrony wczytują się jak krew z nosa, a czasami nawet:

Pewnie jednorazowa przerwa, no ale że Głowy to ryczeć trzeba. Na kimsufi na pewno działają lepiej ;)

Ponoć narobił gnoju na serwerze Grand Hostu, nie opłaca serwera GH na czas przez co, Grand traci klientów.

Insynuujesz czy wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jednorazowa przerwa, no ale że Głowy to ryczeć trzeba. Na kimsufi na pewno działają lepiej ;)

 

No i co z tego? Jak wszedłem na ich stronę muliła jak cholera, więc napisałem. Ja na Kimsufi nie narzekam ;)

 

 

 

 

Insynuujesz czy wiesz?

 

Po prostu potrafię czytać, wiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu potrafię czytać, wiesz? ;)

"A to heca", wiesz że ja też ;). Co do syfu to może wypowiedz się konkretnie o co Ci chodzi, bo z tego co wiem to żadne usługi na tym serwerze nie zostały wyłączone, całość pracowała tak samo jak wcześniej. Jak ktoś daje konta shell za darmo to tak bywa. Jeżeli chodzi Ci o płatność to może i jego wina, że korzysta z inteligo, bo osobiście uważam że to ścierwo. Ten "bank" jest tworem PKO czyli trudno się dziwić, że przelew z konta moich rodziców wychodził 3 dni ("przelewy są księgowane ręcznie na koniec dnia pracy oddziału macierzystego"). Trudno też obwiniać platnosci.pl, że mają przez nich zmuły, bo jak znam życie, to właśnie wina inteligo.

P.S. Ja pamiętam, że wkrótce Andrzej miał przedstawiać wyniki postępowania prokuratury, biegłych itd., i co się z tym stało, bo już trochę czasu minęło :P.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy wchodziłeś bo pracuję na tym serwerze dzisiaj i wszystko działa ok, no ale powiedzmy, że różnie w życiu bywa.

 

 

"A to heca", wiesz że ja też ;). Co do syfu to może wypowiedz się konkretnie o co Ci chodzi, bo z tego co wiem to żadne usługi na tym serwerze nie zostały wyłączone, całość pracowała tak samo jak wcześniej. Jak ktoś daje konta shell za darmo to tak bywa. Jeżeli chodzi Ci o płatność to może i jego wina, że korzysta z inteligo, bo osobiście uważam że to ścierwo. Ten "bank" jest tworem PKO czyli trudno się dziwić, że przelew z konta moich rodziców wychodził 3 dni ("przelewy są księgowane ręcznie na koniec dnia pracy oddziału macierzystego"). Trudno też obwiniać platnosci.pl, że mają przez nich zmuły, bo jak znam życie, to właśnie wina inteligo.

P.S. Ja pamiętam, że wkrótce Andrzej miał przedstawiać wyniki postępowania prokuratury, biegłych itd., i co się z tym stało, bo już trochę czasu minęło :P.

 

Andrzej ostatnio napisał, że dzisiaj sprawa zostanie zgłoszona :D

 

Nie będę pisał konkretnie, bo sam czytałem posty tylko jednej ze stron, Andrzeja.

 

Z resztą to ich sprawa, a nie moja. Ja tylko odpowiedziałem koledze dlaczego Adam został "wykopany'.

Zauważ, napisałem "podobno".

Ja korzystam z PKO kilka ładnych lat i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał konkretnie, bo sam czytałem posty tylko jednej ze stron, Andrzeja.

No właśnie i to jest słowo klucz tej sprawy, a czytałeś posty jednej strony, bo jak to na cywilizowanym, demokratycznym forum bywa, nie należy dawać oskarżonemu możliwości obrony. Logiczne, prawda?

Andrzej ostatnio napisał, że dzisiaj sprawa zostanie zgłoszona :D

Ale ja mówię o aferze, za którą Adam został wyrzucony z forum, a nie o sprawie o rzekome wyłudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×