Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
herblack

[wirtualny] Do potrzeb wlasnych.

Polecane posty

Hello,

 

Poszukuje w miore taniego (~20zl) hostingu wirtualnego do potrzeb stricte wlasnych - testowanie roznych prostych skryptow (tutaj php 5.3 sie przyda), pod kilka plikow i roznych, duzo niewymagajacych czynnosci. Chcialbym cos z dyskiem +5gb i transferem miesiecznym ´+30gb. Interesuje mnie platnosc miesieczna, dzieki temu jestem zainteresowany firma Unixstorm - korzystalem kiedys, dobra firm i ovh - tanio, ale nie wiem jak to sie ma z jakoscia, w dodatku malo baz danych w ofercie.

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 zł miesięcznie oczywiście? Polecam pakiet HOST3 z oferty UPHost.pl lub MZ Two z oferty Mzone-net.eu. Korzystam z usług obydwu firm i jestem zadowolony. Jeśli wybierzesz UnixStorm.org to również powinieneś być zadowolony. OVH sobie raczej odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Hello,

 

Poszukuje w miore taniego (~20zl) hostingu wirtualnego do potrzeb stricte wlasnych - testowanie roznych prostych skryptow (tutaj php 5.3 sie przyda), pod kilka plikow i roznych, duzo niewymagajacych czynnosci. Chcialbym cos z dyskiem +5gb i transferem miesiecznym ´+30gb. Interesuje mnie platnosc miesieczna, dzieki temu jestem zainteresowany firma Unixstorm - korzystalem kiedys, dobra firm i ovh - tanio, ale nie wiem jak to sie ma z jakoscia, w dodatku malo baz danych w ofercie.

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz! :)

 

Przeciez nie bd placil 1,6 zl/mc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim. Wybieram na teraz unixstorm, ale pozniej, do innych projektow mam zamiar rowniez skorzystac z Mzone i Mydevil. Pozdrawiam, a temat mozna zamknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaoferować PAKIET Uti Pike 5 za 37 zł netto rocznie! Wystarczy jednorazowa opłata.

 

W pakiecie 5GB pojemności i tranfer roczny 200GB, także miesięcznie ok 17GB transeru.

 

 

 

 

Zapraszam na stronę http://www.uti.pl/uslugi/hosting/wspoldzielony/wstep/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaoferować PAKIET Uti Pike 5 za 37 zł netto rocznie! Wystarczy jednorazowa opłata.

 

W pakiecie 5GB pojemności i tranfer roczny 200GB, także miesięcznie ok 17GB transeru.

 

 

 

 

Zapraszam na stronę http://www.uti.pl/us...dzielony/wstep/

 

 

 

Warto dodać, że hosting bez bazy MySQL, która przy testowaniu skryptów pewnie będzie potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×