Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maarcin

[wirtualny] pod blog na WP

Polecane posty

Witam.

 

Szukam jakiegos serwera pod bloga. Blog traktuje o webdesignie (glownie). Ma obecnie 4-5k uu/miech przy jednym artykule na miesiac. Niestety na obecnym serwerze nie wyrabiam z transferem, dlatego musze go zmienic na cos innego.

 

Po zmienia serwa mam zamiar pisac co najmniej 4 arty/miech, wiec z czasem podejrzewa, ze transfer jak i uu/dzien sporo skoczy.

 

Co do kasy, to fajnie by bylo jakbym zmiescil sie w okolo 120zl brutto, natomiast, jesli serwer bedzie tego warty, to moge zaplacic wiecej, niewiele, ale zawsze cos mozna dorzucic ;]

 

Jeszcze co do strony, to arty pisze po ang i glowni odbiorcy to usa, tam tez reklamuje bloga itp. Powodem, jak wiadomo dla ludzi siedzacych w temacie, jest znacznie wieksze zainteresowanie i ilosc odiedzajacych osob. Nie wiem czy ma to jakies znaczenie przy wyborze serwa, ale stwierdzilem, ze mozna dopisac. Wazne jest dla mnie, zeby serwer dosyc szybko smigal dla najwiekszej rzeszy odbiorcow, czyli usa.

 

Mozecie polecic jakis ciekawy serwerek?

 

Zastanawiam sie nad najtansza opcja na host5, ale przekracza ona niestety troche moj budzet, nie wiem czy na dzis jest mi potrzebny az taki serwer (pewnie nie), wiec raczej z nim poczekam.

 

Mile widziana bylaby pomoc przy przeniesieniu bloga. Nie ma tam duzo info, wiec nie powinno byc problemu, ale beda to moje pierwsze przenosiny, wiec wolalbym nic nie zrypac przy okazji ;]

 

Dodam, ze bardziej dla mnie liczy sie transfer niz pojemnosc. 1gb pojemnosci wystarcza mi na okolo 100 wpisow, a dodam, ze przy zajetym miejscu 40mb wykorzystalem prawie 15gb transferu i wtedy zaczalem sie troszke bac o przekroczenie i musialem zwolnic z wpisami.

 

Prosilbym o jakas rade co do serwera.

 

Pozdro

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam do skorzystania z oferty Pro-Serwer.com

 

Pakiet Biznes 1 bez limitu transferu!

 

  • Powierzchnia dyskowa 2GB
  • Transfer miesięczny Brak limitu
  • Limit CPU 6%
  • Kont E-mail i FTP Brak Limitu
  • Domen i Subdomen Brak Limitu
  • Baz danych MySQL Brak Limitu
  • Cena miesięczna brutto: 12,00 zł.
  • Cena kwartalna brutto: 36,00 zł zł.
  • Cena półroczna brutto: 62,00 zł
  • Cena roczna brutto: 120,00 zł

Więcej: http://pro-serwer.com/index.php?id=kbiznes

 

Bloga przeniesiemy za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD PERSONAL

Powierzchnia serwera - 2GB

Transfer miesięczny - Bez ograniczeń

Dostęp SSH

Obsługa POP3/IMAP/SMTP

PHP 5.x MySQL Obsługa .htaccess

TrueBug PHP Loader v1.2.0, ionCube PHP Loader v4.0.9,XCache v1.3.2

14 dni testów

61.20 PLN

 

Zapraszam Hostdell.pl

 

50% zniżki na start przy użyciu kodu WITAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz wziąć Uti Pike 10 za 123zł. Wystarczy Tobie. W razie gdybyś wykorzystał 500GB transferu rocznego, to zawsze możesz 100GB dokupić za 20zł. Także nie musisz się bać o przekroczenie transferu i możesz pisać do woli. A tak swoją drogą to zapraszam na mój profil na facebooku. Polubisz mnie, dodasz link do swojego bloga, bo chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Witaj,

 

Zapraszam do zapoznania się z Ofertą Naszej Firmy:

http://grand-host.pl/oferta/hosting/bez-limitow/ - pakiet Green.

 

Specyfikacja konta:

Pojemność 2GB,

Transfer Bez limitu* (w przypadku przekroczenia 100GB/1miesiąc istnieje możliwość zresetowania za opłatą),

IonCube, mod_rewrite, htaccess,

cPanel PL, WHMCS PL, pomoc i obsługa techniczna,

Cena: 150zł Brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 120zł mieszczą się wszystkie konta z serii personal - w tej cenie może Pan mieć konto od 2GB do 8GB z transferem miesięcznym od 20GB do 80GB.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą http://altblue.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę polecić usługi UPHost.PL. Posiadam bloga na serwerze Ares i wszystko jest OK. Zero padów, dobre ceny i support w razie czego pomoże. www.szewczyk.me/status - tutaj masz raport uptime od czerwca b.r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zapotrzebowanie na transfer będzie coraz większe ?

Mogę Ci zaoferować profesjonalny hosting w lokalizacji Amsterdam/Kraków z możliwością dobrania ilości transferu i miejsca.

 

Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dorzucisz do tych 120 złotych jeszcze 1,77? Jeśli tak to mam dla Ciebie idealną propozycję:

http://hostit.pl/serwery/home.html

 

Transfer: 1 800 GB / rok

Pojemność: 5 GB

 

Przy przenosinach możesz liczyć naszą pomoc.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi to możesz być pewien, że nigdy nie zabraknie Ci u nas odpowiedniej liczby zasobów.

Edytowano przez bartosz.nowicki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze bardziej dla mnie liczy sie transfer niz pojemnosc. 1gb pojemnosci wystarcza mi na okolo 100 wpisow, a dodam, ze przy zajetym miejscu 40mb wykorzystalem prawie 15gb transferu i wtedy zaczalem sie troszke bac o przekroczenie i musialem zwolnic z wpisami.

 

Oferujesz 150Gb trafku miesięcznie. A autor oscyluje w granicach 15 gb.

 

Mogę Ci zaoferować 1gb bez limitu transferu za 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferujesz 150Gb trafku miesięcznie. A autor oscyluje w granicach 15 gb.

To zarzut? Nasz błąd w ofercie? Nie rozumiem.

Maarcin napisał, że te 15 GB transferu zmusiło do zwolnienia z wpisami. A wg podanych przez niego informacji to niewiele ma tych wpisów.

1024 MB = 100 wpisów

40 MB = x wpisów

100 wpisów - x wpisów = y wpisów

Dlatego po dopisaniu y wpisów, nic mu nie przyjdzie z Twojego konta bez limitu transferu bo przez małą pojemność konta blog stanie się martwy. I znów będzie musiał szukać oferty z większą pojemnością.

U nas ma gwarancję, że zawsze otrzyma to czego będzie potrzebował, począwszy od upgrade do wyższych planów w ramach serwerów wirtualnych, jeśli to się okaże niewystarczające to będziemy mogli zaoferować mu serwery VPS lub dedykowane.

Do tego warto również dodać stabilność i szybkość działania naszych serwerów. Na każdego klienta hostit.pl nie pracuje tylko jeden serwer.

Oddajemy do dyspozycji pod każdą usługę oddzielny serwer (panel, poczta, mysql, ftp, dns x3, backup, maszyny zapasowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzut a skąd ?

 

Faktycznie nie zauważyłem tego aspektu.

No to może 10gb pojemności, 1080gb transferu/rok (90 gb/miesiąc) koszt 123zł.

Ewentualnie możliwość przejścia na clouda lub dedyka.

Edytowano przez wiktor12348 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Trochę spóźnione, ale chciałem podziękować wszystkim za oferty.

 

Na dzień dzisiejszy wybrałem taką, która najbardziej mi odpowiada.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×