Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Smoog

[opinie] szybki-hosting.pl

Polecane posty

Czy miał ktoś już do czynienia z tym hostingiem? Wygląda młodo, ale ma atrakcyjne ceny. Ktoś już korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z innego hostingu tego samego właściciela, czego się dowiedziałem przed chwilą. Konto mam od dłuższego czasu na forum jak można zauważyć, ale zbytnio się nie udzielam bo nie nie potrzebowałem do tej pory żadnego wsparcia. Szukam dla moich klientów ciekawych ofert hostingowych i do tej pory na ich wymagania i zasoby finansowe odpowiadały 4 hostingi: mój obecny, owiany legendami na forum a w rzeczywistości obsługa klientów jest w porządku, hosting chmurka.pl, lh.pl i właśnie hosting poruszony w tym temacie.

 

Widzę macie jakąś manię spiskową bo to że ktoś pyta o jakiś hosting nie znaczy, że go reklamuje, a to że utrzymuje strony tam gdzie utrzymuje (nie podaje nazwy bo i tak wytnie a każdy będzie wiedział o co biega) to raczej moja sprawa i nie ma nic wspólnego z tym tematem.

 

Wcześniej nie widziałem stopki, ale skoro to ten sam właściciel co mojego hostingu to mogę polecać klientom studia i budować ich strony na tym hostingu. Dzięki za pomoc bardzo miła atmosferka tu na forum, nie ma co, długo nie pytałem tu o nic i chyba nie mam zamiaru więcej.

Edytowano przez Cyprian Bartoń (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi Ci o płatność to może i jego wina, że korzysta z inteligo, bo osobiście uważam że to ścierwo. Ten "bank" jest tworem PKO czyli trudno się dziwić, że przelew z konta moich rodziców wychodził 3 dni ("przelewy są księgowane ręcznie na koniec dnia pracy oddziału macierzystego"). Trudno też obwiniać platnosci.pl, że mają przez nich zmuły, bo jak znam życie, to właśnie wina inteligo.

 

I trudno winić Adama że dostal kase za 2 lata z góry i nie potrafi opłacić na czas :P

 

Ogólnie jak miałem konto w głowie to działało ok, z tego tworu nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×