Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

Moderacja punktów

Polecane posty

Hey, chyba nie tak być powinno.

 

9364326322.png

 

Po to każdy może dawać plusy i minusy w ograniczonej ilości, aby mógł robić z nimi co chce ?

 

Nie bronię tu nikogo, nikogo nie oskarżam, ale z jakiej racji Patryk którego dyskusja kompletnie nie dotyczyła decyduje o minusach danych przez Mzone, a np. przykładowo tym, że Mzone dostał od Sebaka za każdy post minusa już nie ?

 

Równie dobrze teraz mogę żądać usunięcia wszystkich minusów nadanych Mzone, gdyż

Ale dawać megi minusów za to, że napisała coś nie po Twojej myśli naprawdę nie musisz (usunąłem go)..
przecież też dostał minusy za to, że komuś się nie spodobała treść jego wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

1. Już była dyskusja o moderacji punktów. Imho sprawa jest zamknięta (słusznie).

 

2. Te punkty należało skasować, MZone zachował się skandalicznie. To nie jest instrument do walki między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie jest zamknięta, skoro nadal coś jest nie jasne

2. To należy tez skasować wiele innych punktów z tego tematu, które niekoniecznie poprawnie zostały rozdane.

 

Pomijam już fakt dyskusji w tamtym temacie, gdzie moderatorzy powinni uspokoić sytuacje (niekoniecznie przez zamknięcie tematu), zamiast żwawo wchodzić w dyskusję podsycając ogień ;)

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod każdym postem masz taki guzik jak RAPORTUJ. Jeśli nie podoba ci się treść postu, albo też cyferka w prawym dolnym rogu postu, to klikasz na owy guziczek i o tym piszesz. Jeśli twoje "ale" są zasadne, to owe cyferki znikają.

 

(Można by rzec, że przetestowane ;) )

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ja w ogóle nie jestem zwolennikiem tego systemu i nigdy nie byłem. Imho zawsze będzie powodował nadużycia, a my nie jesteśmy od tego (ani nawet nie jesteśmy w stanie wszystkiego wyłapać) aby sprawdzać zasadność każdego jednego punktu.

 

Pomijam już fakt dyskusji w tamtym temacie, gdzie moderatorzy powinni uspokoić sytuacje (niekoniecznie przez zamknięcie tematu), zamiast żwawo wchodzić w dyskusję podsycając ogień ;)

W mojej opinii podsycania tam nie było. Patryk raz: słusznie wyłapał brzydką zagrywkę z minusami, dwa słusznie zauważył, że post obrażonej pani był nie w porządku. To MZone dostał furii, nie pierwszy raz zresztą.

 

Zamykać można, tylko co będzie jak już wszystko zamkniemy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię tu nikogo, nikogo nie oskarżam, ale z jakiej racji Patryk którego dyskusja kompletnie nie dotyczyła decyduje o minusach danych przez Mzone, a np. przykładowo tym, że Mzone dostał od Sebaka za każdy post minusa już nie ?

 

Mam uprawnienia to decyduje, jeśli administracja forum uzna, że ich nadużywam to mi je zabierze. Plusy i minusy miały służyć do oceny merytoryczności postów a nie wyrażania swojej sympatii (jak to niektórzy tutaj robią), a te od megi akurat były najbardziej merytoryczne w tym temacie..

 

Naprawdę zdumiewa mnie, że po tym co się działo w dyskusji i całej tej szopce jedyny wniosek jaki się pojawia dotyczy tego, że moderator wpłynął na przyznanie reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusy i minusy miały służyć do oceny merytoryczności postów a nie wyrażania swojej sympatii (jak to niektórzy tutaj robią), a te od megi akurat były najbardziej merytoryczne w tym temacie..

Dokładnie!

 

I nie chodzi mi tu akurat jedynie o wywołany przypadek. Codziennie kilkanaście punktów repu jest cofane za nieregulaminowe stosowanie.

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/27728-regulamin-reputacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jeno na swoim przykładzie żem zauważył że nie jest tak do końca... Jednemu zostawiacie, innemu kasujecie - zależy od tego czy to swój, obcy czy postronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Akurat w tym przypadku nie dążę do szukania teorii spiskowych, ani powiązań WHT z obcymi służbami :D Po prostu dostałem wczoraj minusa, uważam że niesłusznie, temat dość gorący był i dziwię się dlaczego punkty ujemne dodane przez MZone zostały anulowane a mój minus nie został zauwazony. Dodam od siebie że ostatnio zaraportowałem jakiś tam post Tomka bo totalnie nie wnosił nic do gadki i post ten po chwili został wydzielony z tematu. To żeby nie było że oskarżam administrację o bycie równymi i równiejszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dostałem wczoraj minusa, uważam że niesłusznie,

Jak widzisz, że dostajesz - niesprawiedliwie to raportuj :)

 

Dodam od siebie że ostatnio zaraportowałem jakiś tam post Tomka bo totalnie nie wnosił nic do gadki i post ten po chwili został wydzielony z tematu.

Tam to się nawet sam usunąłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×