Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
berix

[wirtualny] Hosting www ok 100zl

Polecane posty

Ja co roku zastanawiam się nad zmianą hostingu pod moja stronę (wcześniejsze hostingi: lighthosting (lh.pl),unixstorm, vipower)

W gre wchodzi pakiet www 100-150 zl za rok.

Zastanawiam sie takze na powrót do unixstorm.

skrypt www to Wordpress

 

Znalazłem parę ofert ale pomóżcie mi z czego byłbym najbardziej zadowolony a może coś jeszcze innego

 

host: dhosting.pl

pakiet: tabela-dkonto-personal.png

Cena: ? własnie czy dhosting oferuje abonament zapłacenia za rok z góry? i jaka była by to cena

 

**********

 

host: masternet.pl

pakiet: Serwer PREMIUM

cena: 100 zl netto

 

**********

 

host: ionic.pl

pakiet: Simple+ (niemcy)

cena: 129 zl netto

 

**********

 

host: unixstorm.org

pakiet: Biznes-1

cena: 98,40 zl brutto

 

**********

 

host: cal.pl

pakiet: Ace

cena: 79 zl netto(?)

 

***********

 

host: neteasy.pl

pakiet: net.easy small

cena: 121,77 zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z tych wszystkich wymienionych to odradzam Cal.pl - reszta firm jest godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dhosting.pl wpadł w pułapkę ściemy marketingowej - tak się porozpisywali ile za miesiąc, że rzeczywiście, dopiero przy zamówieniu jest płatność roczna (a chyba w dwóch pierwszych pakietach nie ma miesięcznej płatności tak naprawdę). Trochę zonk IMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku zastanawiam się nad zmianą hostingu pod moja stronę (wcześniejsze hostingi: lighthosting (lh.pl),unixstorm, vipower)

W gre wchodzi pakiet www 100-150 zl za rok.

Zastanawiam sie takze na powrót do unixstorm.

skrypt www to Wordpress

 

 

Spojrz na nasz pakiet PRIME - 99 zl netto

https://pvt.pl/cart.php?gid=2

Mysle,ze to dosyc atrakcyjna oferta.

 

Pozdrawiam,

3it.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nie napisałes najważniejszego - z jakiego powodu zmieniasz firme - bo przecież vipower i unix to solidne marki i coś musiało być nie tak że zmieniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nie napisałes najważniejszego - z jakiego powodu zmieniasz firme - bo przecież vipower i unix to solidne marki i coś musiało być nie tak że zmieniasz :)

Może lepiej nie, bo będziemy mieli jeszcze powtórkę z jazdy z klientem Irka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nie napisałes najważniejszego - z jakiego powodu zmieniasz firme - bo przecież vipower i unix to solidne marki i coś musiało być nie tak że zmieniasz :)

chciałem to przmilczec ale... jesli juz pytasz to chodzi o bezpieczeństwo strony, już poraz drugi na tym hostingu jest atak na stronę gdzie ktoś wysyła zainfekowane pliki na ftp bez dostępu do loginu/hasla a w logach nic nie widnieje a suuport nie ma rady dla mnie. Do tego nie mam zamiaru robić samemu backupa plikow i baz, bojac sie kazdego dnia ze strona moze zniknac a sam vipower nie gwarantuje takiej opcji.

http://www.webhostingtalk.pl/topic/28673-wlamanie-sie-na-strone/page__p__240314#entry240314

http://hack.pl/forum/hacking/8572-wlamali-mi-sie-na-strone.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@berix: ale co da Ci zmiana serwera jeżeli problem jest na poziomie skryptów/konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@berix: ale co da Ci zmiana serwera jeżeli problem jest na poziomie skryptów/konta?

własnie tylko po zmianie mógłbym się dowiedzieć po jakiej stronie widnieje luka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jesteś w błędzie, nie musisz zmieniać hostingu żeby się dowiedzieć co jest tego przyczyną. Zmień klienta FTP na FileZille albo na coś podobnego, potem jak to nie pomoże to przypatrz się prawom CHMOD, potem popatrz na same skrypty, na końcu popatrz na usługodawcę czy to z jego winy jest. Podejrzewam że po dwóch czy trzech krokach przyczyny ustaną i nie będziesz musiał zmieniać hostingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz sprawdzić to za darmo, mogę Ci z dobrej woli(ew. za piwo) zrobić konto u siebie na VPS w DirectAdminie, obecnie się trochę nudzi.

 

Możesz przetrzymać trochę u mnie te stronę, jeśli włam się powtórzy, to raczej szukałbym winy po stronie skryptów

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na GG 32773781 ew. PW

 

 

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze wina leży po stronie klienta, istnieją różnego rodzaju skrypty które infekują strony, po uprzednim przedostaniu się przez źle zabezpieczony system maszyny matki.

 

Nie twierdzę że tak jest w tym przypadku, ale też nie rozumiem pewności co nie których do winy klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Pewności nie ma ale:

- gdyby to było "na dole" to pewnie dokleiło by cos do httpd/php i miało by wpływ na cały serwer

- zakładam, że jak zgłosił to do firmy to ta to przejrzała i jakby wyczaiła jakieś faktyczne problemy to by wyeliminowała a nie olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze Was temat założyłem na temat o wybór dobrego hostingu, i trzymajmy się tego.

ps.

vipower umywa ręce poniważ twierdzi że to nie ich wina ponieważ są b.dobrze zabespieczeni

słowa supportu vipower:

Z naszej strony spełnione jest wszystko co tylko możliwe.

 

Używamy wyłącznie stabilnych wersji oprogramowania, dbamy o ich aktualność.

Skrypty php działają na prawach użytkownika i grupy użytkownika. Ograniczamy dla każdego użytkownika z osobna obszar działania poprzez open_basedir. Blokujemy niebezpieczne funkcje php.

Ale działanie na prawach UID/GID nic nie da, jeżeli sam nie dbasz o prawidłowe prawa dostępu. (Takie, aby tylko owner miał prawo do zmian)

rozumie ich w jakimś stopniu, ale nie ufam w 100%

 

a co do chmod ustawione są na 644

 

jesli ktos jest ciekawy aatak nastąpił wysyłając mi jakiś ruski skrypt - phpRemoteView http://php.spb.ru/, sprytnie ukrywając je jako pliki wordprees

Edytowano przez berix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z naszej strony spełnione jest wszystko co tylko możliwe.

 

Taki tekst zawsze mija się z prawdą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj też do nas skoro jeszcze nie próbowałeś.

 

@OT:

Co do ataków, to jeszcze nie spotkałem się z problemami z samym Wordpressem.

Jeśli coś takiego się zdarzało i wina leżała po stronie skryptu to przyczynę można było znaleźć w nakładkach wątpliwego pochodzenia, nie zaś w samym WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj też do nas skoro jeszcze nie próbowałeś.

 

Witam mam pare pytan do hostingu

- jaki panel zarządzania

- lokalizacja serwerów

- czy jest ograniczenie wykorzystania cpu

- czy w promocji "100 dni za darmo" fakture można wysłać mailem?

- w regulaminie promocji "100 dni za darmo" widnieje takie cos:

Uczestnik promocji zobowiązuje się nie wypowiadać umowy w okresie 15 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Za dzień zawarcia umowy przyjmuje się datę zaksięgowania pełnej opłaty abonamentowej na koncie bankowym Organizatora. W przypadku wypowiedzenia umowy przez Uczestnika promocji, przed upływem 12 miesięcy, uczestnik będzie zobowiązany zapłacić Organizatorowi, karę umowną wynikającą z różnicy pomiędzy sumą: ceny standardowej zawartych usług a ich ceną promocyjną.

 

czy dobrze zrozumialem ze jak po roku zrezygnuje z hostingu *nie przedłuze rocznej umowy) będę musiał zapłacić kare?

Edytowano przez berix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto wróć do unixstorm to dobra firma właśnie zmieniła miejsce swoich maszyn i adresy IP. Ja Ci polecam unixstorm, albo skorzystaj z propozycji użytkownika, który proponował Ci konto na vps-ie, potestujesz i zobaczysz gdzie wina leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto wróć do unixstorm to dobra firma właśnie zmieniła miejsce swoich maszyn i adresy IP. Ja Ci polecam unixstorm,

tak własnie wybralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@berix:

Szkoda, że tak późno zobaczyłem Twojego posta.

 

- jaki panel zarządzania

Autorski.

 

- lokalizacja serwerów

A na jakiej Ci zależy.. W przypadku serwerów wirtualnych serwer jest uruchamiany w losowej lokalizacji.

 

- czy jest ograniczenie wykorzystania cpu

Od 3% do 10%. W zależności od wybranego planu.

 

- czy w promocji "100 dni za darmo" fakture można wysłać mailem?

Właśnie taką formę proferujemy.

 

- w regulaminie promocji "100 dni za darmo" widnieje takie cos:

[...]

czy dobrze zrozumialem ze jak po roku zrezygnuje z hostingu *nie przedłuze rocznej umowy) będę musiał zapłacić kare?

Nie. Po upłynięciu okresu abonamentowego sam decydujesz czy przedłużać czy nie. Nie są naliczane żadne opłaty z tytułu rezygnacji z naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×