Skocz do zawartości
HostingRch

[Opinie] Hosting-Rch.com

Polecane posty

więc tak.

Każdy mówi co powinienem zrobić , ale połowa ludzi nie ma bladego pojęcia dot. Firm Hostingowych.

Krytykę przyjmuję rozumiem każdy posiada jakie kole wiek zastrzeżenia , ale nikt z państwa nie kupił u nas Hostingu/dedyka , aby oceniać.

Też potrafię zrobić sobie takie konto i oceniać negatywnie ludzi.

Jeden z użytkowników napisał mi coś takiego "Firma ****** bo ma brzydkie tło"

To sorki on ocenia firmę po tle ?

Edytowano przez HostingRch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona firmowa jest tej firmy wizytówką, szczególnie w przypadku branż ściśle z Internetem powiązanych. Jeśli Wasza strona jest do dupy, to świadczy o Was tylko jak najgorzej.

 

Dziękuję za uwagę.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy mówi co powinienem zrobić , ale połowa ludzi nie ma bladego pojęcia dot. Firm Hostingowych.

Z osób, które się tutaj wypowiedziały, to raczej wszystkie mają przynajmniej "jakieś" pojęcie o hostingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel: http://www.rafalch.eu/kontakt

 

Marka rafalch.eu należy do firmy „ARGI” Rafał Chwaliński

ul. Bajan 36

 

54-129 Wrocław

 

NIP: 894-174-19-16

 

REGON: 930645984

 

 

 

 

 

Biuro Obsługi Klienta

 

od 8:00 do 21:00

 

tel.: ……………………… +48 513 524 781

 

 

Handlowcy:

tel.: ……………………………… +48 793 571 534 ( region woj. lubuskiego )

 

tel.: ……………………………… +48 601 155 452 ( region woj. dolnośląskiego)

 

 

[EDIT]

Dziękujemy za fantastyczna krytykę i znaczące uwagi dla naszego biznesu. Pozdrawiamy[

Aa, już rozumiem!

 

Fantastyczny hosting! Kupiłem dwa dedyki, śmigają jak błyskawica! Support rewelacja! Polecam każdemu! Na pewno się nie zawiedziesz!

Edytowano przez DawPi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest, aby wdrażanie norm dotyczących konstruktywnej krytyki ко stronie internetowej, zwłaszcza jeśli prowadzi działalność gospodarczą z udziałem sprzedaży usług internetowych za pośrednictwem strony internetowej.

Usług, co jest piękne, użyteczne, funkcjonalne i sprawdzone, legalnych użytkowników nie są związane z zakupem firmy.

 

Polski > macedoński > bengalski > Polski.

Właśnie zniżyłem się do Twego poziomu wypowiedzi.

 

 

Pierwotna wypowiedź brzmiała tak:

konstruktywna krytyka odnośnie jakości wykonania strony internetowej jest ważna szczególnie jeśli prowadzisz biznes internetowy polegający na sprzedaży usług za pomocą strony internetowej.

Nikt nie zakupi usług w firmie która nie posiada ładnej, użytecznej, funkcjonalnej strony oraz opini sprawdzonych, zweryfikowanych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@crazyluki: Odnoszę wrażenie, że po naszych wypowiedziach w tym temacie klienci o imieniu Łukasz nie będą obsługiwani w firmie Hosting-Rch czy też Hosting ARGI czy jak ich tam zwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jakoś to przeżyją. W sumie jakoś to tłumaczenie wygląda.

 

Offtopicowo: jako że hostingrch odzywał się w temacie odnośnie Pegaza, mam dziwne wrażenie że w jakiś cudowny sposób i w tym biznesie macza on paluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ,troszkę jestem zdziwiona waszymi opiniami bo mam u tego pana dwie strony prowadzi on mi wszytko od a do z..stronka ma gigantyczna ogladolność i wysoki rankig.Nie wiem czemu komuś cos zamula ,ale nim rzucisz kamieniem zastanówcie sie Państwo czy cel jest trafny bo odczuwam że jest to czysta złośliwość z Waszej strony lecz każdy ma prawo do swojej subiektywnej opinii . działam nie na jednym forum i wiem jedno ze Polacy maja wybita umiejętność gnojenia kogoś czy czegoś tylko dlatego ze tłum w tym kierunku pędzi . Ale to już jest naszą polską przywarą ..Jestem Laikiem jak nick mówi. Zostawiłam w rękach tej firmy prowadzenie wszystkiego .współpracuje już od ponad roku z ta firmą .nie mam żadnych zastrzeżeń co do obsługi jest miła i profesjonalna i na pewno z pozostałymi firmami z którymi miałam doczynienia jest to firma ktora potrafi wytłumaczyć takiemu laikowi co ma zrobić . Ja jestem ZADOWOLONA z tej Firmy !!!!!!!!!!!!!!!! a teraz czekam na polski lincz bo nie płynę z Wami ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Ja jestem ZADOWOLONA z tej Firmy !!!!!!!!!!!!!!!! (...)

Se bądź !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

/ cholerne pokemony... /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@laik: nie ma czego argumentować, bo po pierwsze najpierw należałoby nauczyć Cię poprawnego składania zdań, a po drugie już mieliśmy na tym forum setki takich jednopostowych Filipów z konopi, chwalących nowe firmy, później najczęściej okazywało się, że to tylko koledzy szefów tych hostingów albo wręcz sami pracownicy/szefowie.

Poza tym moje argumenty widać chyba wyraźnie wyżej. Powtarzać się nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu komuś coś zamula, ale nim rzucisz kamieniem zastanówcie sie Państwo czy cel jest trafny

Serwer jest zlokalizowany w USA, dla polskiego odbiorcy ma Prawo zamulać: u mnie średni czas odpowiedzi do/z serwera 120 ms.

Radziłbym ręcznie przetłumaczyć stronę, translatory nie są dobre do tłumaczeń stron www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje sie koncza wiec i hosting zniknie. Pomyslow na plany hostingowe jest kilka nawet ciekawych. Niestety poziom wypowiedzi jest dramatycznie niski. Wdrazanie szablonu do woredpressa zajelo tu ponad miesiac...wakacje zaczely sie w lipcu...

 

Coz mozna opiniowac, rewelacji z tego nie bedzie.

 

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • av-3371.jpg dziękuje za argument jest bardzo rzeczowy .Panu Panie Łukaszu muszę powiedzieć ze poziom rozmowy jest dość niski.Moze moje zdania są nie tak złożone i tak piekne jakie chciałby Pan czytać ale to nazywa się kultura której Panu brakuje. To mi wystarczy by narysować sobie obraz Pańskiej osoby . Ja nie obraziłam Pana a Pan to uczynił . Filipem z konopi nie jestem i nie byłam i mam nadzieje ze nie bede(zawdzięczm to moim rodzicom ) przy czym obrażając mnie zbudowal Pan bardzo piękne zdanie, poprawne ,lecz bardzo proste w swej budowie.. Więc jesli Pan pozwoli ograniczę się do rozmowy z innym użytkownikami tego forum. Wychodzę z założenia ze rozmowa powinna bazować na argumentach ,na pewno nie odpowiem Państwu na wszystkie pytania bo jak mówiłam jestem laikiem Jestem klientem i to zadowolonym ,którym widzę bardzo to przeszkadza ale nie dziwię się ..... a oto moja strona www.gozdawakonie.pl mam nadzieje ze ciekawość podniesie ranking mojej strony :) życzę miłej lektury.
  • Na temat otwierania się strony jak i zamykanie wiem tyle ze zależne jest to od łączy internetowych jak i jakości komputerów
  • i zqpewne to ze serwery są za oceanem powoduje inną reakcję ale mi jako klientowi i moim klientom to nie przeszkadza wazna jest zawartość tego co oferuje i jak wygląda .A wydaje mi się ze strona działa dobrze czekam na opinie:)

Edytowano przez laik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodziło mi o tego slideshowa bo jak wchodzę na stronę to trzeba czekać ze 2-3 sekundy aż się załaduje (na poczatku jest rozjechany) a później ta strona powoli chodzi (przeglądarka się zmula)

Co nie zmienia faktu, że to nie jest flash ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Ty mówisz że strona nie muli ? Siedzę przy dość dobrym łączu a strona niesamowicie wolno chodzi.

 

Szkoda że to nie facebook, ale na 90% firma leci na jakimś resellerze w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam nadzieje ze ciekawość podniesie ranking mojej strony :) życzę miłej lektury.

 

Nie podniesie, bo mi się wczytywała strona główna 14s z zegarkiem na ręku (TkTelekom 20mbit)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

laik, już pomijając to, że nie wierzę, że jesteś kimś postronnym:

nie udało ci się z tą "polskością" i linczowaniem itd. wykazujesz tutaj błędne podejście z forum onetu/wp/itp. - że np. jest jakiś marny artykulik o "polskiej gwieździe seriali" czy innego dna z Polski, które jest na chama promowane (zapewne poprzez wsparcie byłego SBka w rodzinie albo w łóżku, czy coś w tym stylu - patrz "wielką znawczynię kuchni" Gessler i inne tego typu dna) i potem ludzie "jadą" na to dno. Co niektórzy, zamknęci w swoim małym, prymitywnym światku, nie za bardzo kumający o co w tym wszystkim chodzi, próbują nawiązywać do tej owej "polskości", że narzekanie i opluwanie innych, "którym się udało". BULLSHIT! Właśnie nic się nie udało, ten cały hosting-cokolwiek to wakacyjny gniot krzaczowaty. Sajt jest tragiczny i wszystko wskazuje na to, że cała ta marna firemka i jej usługi są żenującej jakości. Przestań uparcie forsować tego gniota na forum, na którym najmniej doświadczony użytkownik ma zapewne większą wiedzę na temat stawiania krzaka niż ty.

 

Wątek do zamknięcia, a jakże!

 

PS

Ta strona www.gozdawakonie.pl wchodziła jakieś 20 sekund, a korzystanie z linków przypomina czasy SDI, a siedzę aktualnie bodajże na Neo 6Mbit...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

  • dziękuje za argument jest bardzo rzeczowy .Panu Panie Łukaszu muszę powiedzieć ze poziom rozmowy jest dość niski.Moze moje zdania są nie tak złożone i tak piekne jakie chciałby Pan czytać ale to nazywa się kultura której Panu brakuje. To mi wystarczy by narysować sobie obraz Pańskiej osoby . Ja nie obraziłam Pana a Pan to uczynił . Filipem z konopi nie jestem i nie byłam i mam nadzieje ze nie bede(zawdzięczm to moim rodzicom ) przy czym obrażając mnie zbudowal Pan bardzo piękne zdanie, poprawne ,lecz bardzo proste w swej budowie.. Więc jesli Pan pozwoli ograniczę się do rozmowy z innym użytkownikami tego forum. Wychodzę z założenia ze rozmowa powinna bazować na argumentach ,na pewno nie odpowiem Państwu na wszystkie pytania bo jak mówiłam jestem laikiem Jestem klientem i to zadowolonym ,którym widzę bardzo to przeszkadza ale nie dziwię się ..... a oto moja strona www.gozdawakonie.pl mam nadzieje ze ciekawość podniesie ranking mojej strony :) życzę miłej lektury.

1. Łukasz jest jedną z niewielu osób na tym forum które wykazują się wysoką kulturą osobistą.

2. Przecinki stawia się po słowie a nie przed słowem.

3. Twoja strona wczytuje się 5-8 sekund (możliwe że czasem dłużej) co dodatkowo robi za antyreklamę

4. Nie powinieneś wstawiać prywatnej strony gdyż tu mają być opinię o hostingu a nie o twoim zainteresowaniu konikami...

 

 

Na temat otwierania się strony jak i zamykanie wiem tyle ze zależne jest to od łączy internetowych jak i jakości komputerów

 

Mam neostradę 6mbit/s komputer nie taki słaby (2.6 pentium 4, 1.5GB ram) a strona zamula że pociąć się można...

 

 

mi jako klientowi i moim klientom to nie przeszkadza wazna jest zawartość tego co oferuje i jak wygląda

 

Skoro nie przeszkadza Twoim klientom a są problemy w Polsce to po co tutaj reklamujesz hosting a nie na amerykańskich forach? Tam byś miał dużo lepszy zysk a nie u nas w Polsce gdzie najpierw Cię zjada, nawrzucają i stwierdzą że hosting jest do bani bo pingi po 200 bo przez ocean kajakiem internet płynie...

 

 

 

 

Co nie zmienia faktu, że to nie jest flash ;-)

 

Oj no nie patrzyłem w źródło... Myślałem że to flash bo brat używał podobnego modułu we flashu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,chyba troche przesadzacie bez wzgledu na to czy to krzak czy nie krzak i jakie byly intencje umieszczania strony o koniach.

 

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównując "styl" pisania postów przez HostingRch i laik można dojść do wniosku, że jest to baaardzo obiektywna opinia :D

 

Aktualnie z Niemiec średni ping 150 ms na ADSLu 6M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@laik:Przepraszam bardzo ale nie zgodzę się z twoją wypowiedzią.

To że strona muli to nie jest tylko wina naszych PCtów i łącz tylko w tym wypadku wina hostingu.

Wczytywanie zajęło mi z zegarkiem w ręku 9 sekund na łączu 10Mbps od neo i kompie AMD Phenom II 4x3.1GHz oraz 6GB RAM DDR3, na czymś takim strona nie ma prawa mulić!

Wizytówka firmy Hosting-Rch jeszcze wolniej się wczytuje bo aż 14 sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neostrada vdsl 80mbit, corei7, 16gb ram, google chrome - 12 sek

vectra 64 mbit, core2 duo quad, 8 gb ram, google chrome - 9 sek

 

biorąc pod uwagę szybkość to gdybym nie mierzył czasu otwarcia strony to już dawno zamknąłbym kartę.

 

btw - na szablonie też został checkbox - "Edit translate" ;), jak widać szablon wordpressa też trzeba umieć wdrożyć ;)

 

 

sorry za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×