Skocz do zawartości
webnet

Gdzie obecnie znajdę najtańsze domeny?

Polecane posty

Witam,

 

Interesują mnie średnie łączne koszta (rejestracja+przedłużenie). Domena prawdopodobnie będzie wykorzystywana przez długie lata, więc istotna jest opłata za przedłużenie.

 

Jakie firmy polecacie?

 

 

Ja osobiście zastanawiam się nad zakupem w promocji za 0zł na az.pl, potem transfer do jakiegoś innego usługodawcy (podobno można). Ktoś z Was korzystał z tej promocji az.pl? Co możecie na ten temat powiedzieć? Nie ma jakichś haczyków, czy problemów przy transferze?

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi,

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By porównać oferty trzeba wiedzieć oferty czego się porównuje.

 

Jaki rodzaj domen ?

pl, com.pl, eu, com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

domeny .pl

 

ovh.pl

12.16PLN Brutto rejestracja

55.34PLN Brutto przedłużenie

 

masternet.pl

14.76PLN Brutto rejestracja

55,35PLN Brutto przedłużenie

 

glowanet.pl

13.53 PLN Brutto rejestracja

54.12 PLN Brutto przedłużenie

 

 

W przenosiny z az'ów bym się nie bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes osoba fizyczna, nie prowadzaca dzialalnosci gospodarczej, to taniej jak w dropped nigdzie nie zbajdziesz (ceny netto=ceny brutto).

 

Jesli planujesz tam utrzymywac 1 domene, to bedzie cie ona kosztowala corocznie 50 zl.

 

Przy wiekszej ilosci taniej, ale chyba dopiero od 50 utrzymywanych domen.

Edytowano przez pokoleniex (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jesli jestes osoba fizyczna, nie prowadzaca dzialalnosci gospodarczej, to taniej jak w dropped nigdzie nie zbajdziesz (ceny netto=ceny brutto).

To się ma skończyć, gdzieś ostatnio czytałem o nakładaniu podatku na podstawie kraju odbiorcy :-P

 

Gdzie Wasze sumienie jak polecacie coś nie wiedząc czy tego akurat webnet szuka ? Spam.

.pl są najpopularniejsze w Polsce, poza tym w/w firmy mają niskie ceny na większość popularnych domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 89% będzie to domena .pl, ale nie zależy to tylko i wyłącznie ode mnie.

 

W grę ew. wchodzą jeszcze domeny regionalne i .com.pl.

 

 

Poprawiałem post zaraz po wpisaniu, aby dopisać te istotne informacje, ale chyba jakoś nie "zaskoczyło". Przepraszam za zamieszanie.

Edytowano przez webnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zarówno regionalne, jak i .com.pl masz w miłych cenach w podanych wyżej w moim poście firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Korzystam w kwestii domen i z masternetu i z ovh i w sumie ciężko coś zasugerować. Jeśli jakoś Ci to pomoże - masternet jest polską firmą, OVH francuską z oddziałem w Polsce.

 

edu.pl

OVH:

Rejestracja 6.89PLN Netto ( 8.47PLN Brutto)

Odnowienie 34.99PLN Netto ( 43.04PLN Brutto)

 

Masternet

Rejestracja 8.00PLN Netto ( 9.84PLN Brutto)

Odnowienie 37.00PLN Netto ( 45.51PLN Brutto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zastanawiam się nad zakupem w promocji za 0zł na az.pl, potem transfer do jakiegoś innego usługodawcy (podobno można). Ktoś z Was korzystał z tej promocji az.pl? Co możecie na ten temat powiedzieć? Nie ma jakichś haczyków, czy problemów przy transferze?

 

Przenosiłem 4 dni temu regionalną zarejestrowaną w promocji i bez problemu. Authinfo widać w panelu. Tylko domena była w az.pl przez 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenosiłem 4 dni temu regionalną zarejestrowaną w promocji i bez problemu. Authinfo widać w panelu. Tylko domena była w az.pl przez 4 miesiące.

 

tu miesiące nie mają znaczenia, gdyż az.pl nie nastawiło się na pobieranie opłat za przeniesienie czy zmrożenie klienta przejrzyj regulamin

3. Każdy uczestnik promocji może zarejestrować w promocyjnej cenie maksymalnie:

a) 3 domeny - dla Firm,

B) 1 domenę - dla Klientów indywidualnych

 

8. Warunkiem koniecznym udziału w promocji jest podanie przez uczestnika promocji adresu na terenie Polski.

 

i spam spam, spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×