Skocz do zawartości
Dexieco

[Opinie] Sprintdatacenter.pl

Polecane posty

Chciałbym poznać opinie nt. SprintDataCenter.pl / .

Czy wogóle takowe istnieją, zamierzam się tam przenieść z umową na 3 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem już jako klient nie indywidualny ;]

 

Serwer dobrze się sprawował, pingi na dobrych poziomach. W serwerze nowe dyski WD. Dodatkowo ucieszył mnie fakt łącza- serwer był wpięty portem 1000mbps i też w świat takimi prędkościami wychodził ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że temat już istnieje to nie zakładam nowego.

 

chciałbym poznać opinie klientów sprintdatacenter.pl odnośnie serwerów dedykowanych

 

zainteresował mnie punkt regulaminu opisujący "okno serwisowe" - czyli zarezerwowany czas na prace konserwacyjne, w soboty lub niedziele w godzinach 00:00-06:00

 

czy trafiliście na takie okienko, czy firma wcześniej powiadamiała Was o tym?

jaki w ogóle jest poziom komunikacji z firmą - maile, telefony? ktoś odpisuje, odbiera?

 

jak szybko reagują na ew. awarie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

(Regulamin to w ogóle mówi o 99,90% co na DC jest dosyć niskie :D )

Też jestem ciekaw jak to u nich wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem, jeśli chodzi o support to chyba mają najlepszy z jakiego korzystałem, nie wiedząc jak zainstalować debiana u nich(pierwszy raz miałem styczność z IPMI) w ciągu 15-30 min uzyskiwałem zadowalające mnie odpowiedzi. Co do tych okienek, to póki co nie miałem z nimi styczności. Maszyny są znakomite, wszystko chodzi świetnie. Nic dodać nic ująć :) POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy polski DC jaki do tej pory spotkałem, przygotowali ofertę mi indywidualną ofertę dopasowaną do moich potrzeb z czego jestem bardzo zadowolony, a co do supportu zawsze chętni pomóc a gdy potrzeba to i telefonicznie można wszystko uzgodnić, nawet po wygaśnięciu okresu wynajmu maszyny specjalnie dzwonią z pytaniem czy jest to nasze działanie czy brak wpłaty wynika z innych czynników zewnętrznych. A więc 100% polecam.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę potwierdzić, że jest to bardzo dobra firma. Rewelacyjny kontakt z handlowcem, dział techniczny również działa bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×