Skocz do zawartości
tolQu

[sprzedam] forum młodzieżowe

Polecane posty

Na aukcji zostało wszystko opisane.

http://allegro.pl/sh...item=1718933782

Jestem już gotowy do cesji, można nawet kupić forum poza aukcją.

Kontakt:

GG: 12417031

e-mail: kontakt poprzez allegro

 

Jeśli kogoś interesuje powód sprzedaży, to chodzi o to, że nie mam już czasu na ten projekt (skończyłem już inny), a żeby się nie marnowało to oddaję je komuś innemu :)

Edytowano przez tolQu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Jak się widzi takie wpisy:

 

Dodano 2011-07-23 18:14

Uwaga licytujący! Forum sprzedaję niedługo poza Allegro, więc proszę spieszyć się z licytowaniem, ponieważ aukcję zamykam szybciej!

Dodano 2011-07-23 18:21

Gwoli ścisłości sprzedam przez allegro, ale jeśli cena będzie równa/wyższa tej, którą proponowano Mi na innych portalu. Jeśli nie, to kilka minut przed odwołuję wszystkie oferty przed końcem aukcji!

To z całą pewnością gwarantują powagę sprzedającego ;)

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

tolQu (12) star5.gifstar5.gif omnie.gif junior.gif

 

 

Dodano 2011-07-15 11:03

Forum od ręki można kupić za 300 zł.

<br clear="all">Dodano 2011-07-23 18:14

Uwaga licytujący! Forum sprzedaję niedługo poza Allegro, więc proszę spieszyć się z licytowaniem, ponieważ aukcję zamykam szybciej!

 

 

 

 

Powyższe rzeczy trochę odstraszają :)

 

created: 2010.11.08 00:32:51

last modified: 2010.11.08 16:18:07

 

Jak można zaobserwować, w październiku na nowej domenie było tylko 1400 unikalnych wizyt

 

Czyli coś jest nie tak z autentycznością danych (październik to chyba 10 miesiąc w roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

awstats/webalizer jako źródło statystyk to jak iść do prostytutki i prosić ją o słowo harcerza że jest 'czysta'.

Edytowano przez Miłosz
opanuj się :D (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z całą pewnością gwarantują powagę sprzedającego wink.gif

Wpadło kilka niezdecydowań, szkoda Mi oddać forum dlatego tak to wyszło. Do projektów nie podchodziłem nigdy w celu zarobkowym, bardziej jako pasja, no ale jakoś tak wyszło.

Ale nie masz się o co martwić, to, że dodałem kilka takich informacji nie znaczy o tym, że wpłacisz kasę a ja z nią ucieknę. Cesja zostanie wykonana nawet w tym samym dniu co skończy się aukcja, pliki i bazę danych również wyślę w tym samym dniu. Poza tym są moje dane, więc nie ma problemu.

 

Powyższe rzeczy trochę odstraszają

No masz rację, trochę za dużo dodatkowego info, ale już wiem żeby nie popełniać tego błędu, i zapamiętam to sobie na przyszłość. :)

 

Czyli coś jest nie tak z autentycznością danych (październik to chyba 10 miesiąc w roku)

Przemyśl to, nie będę podawał gotowej odpowiedzi. Jako podpowiedź dodam, że forum istniało również w poprzednim roku.

 

awstats/webalizer jako źródło statystyk to jak iść do prostytutki i prosić ją o słowo harcerza że jest 'czysta'.

Nie był to może strzał w dziesiątkę ale nie mam innych statystyk podpiętych, a jakiekolwiek wypada dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadło kilka niezdecydowań, szkoda Mi oddać forum dlatego tak to wyszło. Do projektów nie podchodziłem nigdy w celu zarobkowym, bardziej jako pasja, no ale jakoś tak wyszło.

Ale nie masz się o co martwić, to, że dodałem kilka takich informacji nie znaczy o tym, że wpłacisz kasę a ja z nią ucieknę. Cesja zostanie wykonana nawet w tym samym dniu co skończy się aukcja, pliki i bazę danych również wyślę w tym samym dniu. Poza tym są moje dane, więc nie ma problemu.

 

 

No masz rację, trochę za dużo dodatkowego info, ale już wiem żeby nie popełniać tego błędu, i zapamiętam to sobie na przyszłość. :)

 

 

Przemyśl to, nie będę podawał gotowej odpowiedzi. Jako podpowiedź dodam, że forum istniało również w poprzednim roku.

 

 

Nie był to może strzał w dziesiątkę ale nie mam innych statystyk podpiętych, a jakiekolwiek wypada dodać.

 

Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro.

 

Co się stało ?:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne ktoś zgłosił że w opisie jest informacja o sprzedaży poza allegro, co jest niezgodne z regulaminem. Ciekawe kto to........... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawe kto. Moze bylo kilka raportow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnej urazy, nawet bardzo dobrze, że ktoś zareagował na moją informację o sprzedaży poza aukcją ;) Jest regulamin i trzeba się go trzymać, teraz sobie zapamiętam.

Jakby kto jeszcze był zainteresowany to muszę to rozwiać, forum zostało sprzedane :) Można przerzucić do nieaktualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×