Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PiotrekX6

Na co jest "branie"?

Polecane posty

Witam, od kilku dni zastanawiam się o czym zrobić stronę . Mam już forum ogólnotematyczne ale chciałbym zrobić stronę o jednej dziedzinie . Interesuje się grami, informatyką ale nie wiem co teraz jest na topie . Pomożecie coś wymyślić ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My Tobie mamy wymyślać o czym masz prowadzić stronę? Przecież to Ty masz to prowadzić i ma cię to pasjonować, aby portal był na wysokim poziomie. Musisz się na tym znać, więc po prostu rób to co lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni zastanawiam się o czym zrobić stronę . Mam już forum ogólnotematyczne ale chciałbym zrobić stronę o jednej dziedzinie . Interesuje się grami, informatyką ale nie wiem co teraz jest na topie . Pomożecie coś wymyślić ?:D

 

Gdzie tutaj jest sens mówić Tobie, czy podpowiadać o czym masz tworzyć stronę, jeśli w ogóle nie miałbyś pojęcia o temacie albo miałbyś pojęcie bardzo nikłe? To Ty sam wiesz najlepiej na czym najlepiej się znasz, jeśli masz pisać o czymś na czym w ogóle się nie znasz, to lepiej nic nie pisz/nie twórz o tym strony.

Edytowano przez Majka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ktoś poda Ci tematykę projektu, na miarę google.pl, allegro.pl, facebook.pl,

a Ty zbijesz sobie na tym fortunę? Zapomnij.

Gdybyśmy wiedzieli, co kolejne podbije internet - już dawno każdy z nas by to programował.

 

Twórz stronki i fora o tematyce, z którą jesteś związany. Na jaki temat masz coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdybyś sformułował troszkę inaczej pytanie - np. "Na co jest dzisiaj branie - na informatykę czy gry? Chciałbym stworzyć stronę o którejś z wymienionych tematyk."

Twoje pytanie brzmiało w stylu: Podajcie mi temat na jaki mogę stworzyć stronę? (Na co jest branie?) Gdybyś poprawnie sformułował swe pytanie, to z pewnością nie byłoby naszych wypowiedzi tutaj i Twojego "ups"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to w jednej i drugiej podanej przez Ciebie tematyce jest już przesyt stron/for/vortali, a pewnie forum o grach skończyłoby się i tak warezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dość ciekawy i chodliwy temat, który przyniesie ci duże zyski, oczywiście w postaci zdobytego doświadczenia.

Wpływ polityki zagranicznej Ugandy południowej na populację szynszyli.

Edytowano przez goompas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma odpowiedzi na to pytanie bo na topie są ciągle wychodzące gry, zmiany w językach programowania, nowy sprzęt na rynku itd. itp. - informatyka to pojęcie szerokie jak morze. Co innego gdybyś szukał tematyki na topie pod adsense - ale sądzę, że też nikt by Ci nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak w ogóle, sieć jest załadowana praktycznie każdą tematyką... przebić się w czymś byłoby trudno, ale wytrwałość, dobra treść może przynieść oczekiwane rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dobra reklama... Gdy jest reklama to użytkownicy odwiedzą Twój serwis. Mając serwis z dobrą, unikatową treścią, który jest dobrze zbudowany i użyteczny BYĆ MOŻE przyciągnie ich na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Rynek jest przesycony i z tym co już jest ogólnodostępne trudno się przebić. Musisz znaleźć coś co jest mało znane (to jest akurat trudne) lub mało rozwinięte. Innym wyjściem jest znalezienie czegoś nowego co jeszcze nikt nie opublikował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×