Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

Layout forum do oceny

Polecane posty

Ogólnie przejrzyste, lecz nie podchodzą mi ostatnio ciemne kolorystyki stron, ale z tego co pamiętam puchatkowe i puchatek zawsze takie miał :) jakiś większych rażących błędów nie widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Te logo Puchatkowe.pl, dalbym bardziej na lewo, aby byla rowno z poczatkiem tych tabel itp A menu szukaj, ludzie itp to bym dalo po srodku miedzy logo a prawa strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I jeszcze bym zmienił te ikonki puchatka przy kategoriach (jakąś twarz bo takie puste się wydaje jak by "słabe" :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ouu... równanie do lewej? Na pewno?

 

Z tą rozdzielczością na 1280 to bym uważał... do kogo kierujesz to forum? Czy to nie będzie "za szeroko"?

Jeśli już tak szeroko, to może po prostu float?

 

Ogólnie ładnie, trochę razi ta pomarańcz, która jest różna w różnych elementach (raz pomarańczowa owocowa, raz marchewkowa, dziwne).

 

Tak z ciekawości... dlaczego "puchatkowe forum"?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde przecież to grafika. Po co piszecie, że za szeroko?

 

Co do strony to rzecz jasna dynamiczną rozdzielczość powinieneś ustawić. Co do laya to jest taki zwykły, niczym się nie wyróżnia, ale w odbiorze jak najbardziej poprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja wolę max 990-1000... jak mam tak szeroko (WHT jest minimalnie za szerokie, choć sytuację ratują boksy po bokach), to wzrok jeździ lewo-prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby korzystać w pełni z zawartości forum należy się zarejestrować bądź zalogować

Po zalogowaniu na konto znikają reklamy oraz komunikaty.

 

Proszę weź to wywal. Zawsze mnie aż odpycha od rejestracji taki latający banerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakodowaniu widzę błąd: hover pierwszego i ostatniego przycisku menu głównego ma kanciaste rogi.

 

Do collapsible w kategoriach też możesz dodać jakiś płynny efekt, żeby nie skakało, ale to już opcja według uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×